Skocz do zawartości
Usunięte konto

Legendy polskie allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Z linku poniżej można znaleźć (i pobrać) wszystkie materiały z Legend, czyli kawałki muzyczne w wersjach filmowych i alternatywnych, kadry, zwiastuny, teledyski, itd.

http://legendy.allegro.pl/extras/

I tam takie coś :P

 

Edytowane przez Frosty

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie utwory z Legend dostępne są teraz w serwisie Spotify.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejny teledysk:

A trochę dłuższą legendę dostaniemy pod koniec roku.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe samą piosenkę wcześniej wykorzystano w "Smoku wawelskim" - ja tam tylko żałuję że ta aranżacja to tak naprawdę niepełny tekst...

A tu do posłuchania:


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam "Cichosza" niemal na pamięć znam, bo na stacji, która mi zawsze brzęczy koło łóżka (rmf classic bodaj) niemal codziennie się pojawia. Tę stację lubię o tyle, że są kawałki, które mniej lub bardziej mi się podobają, ale wszystkie uznaję za muzykę.

A Legendy od allegro to najlepsza rzecz jaka jest w całym allegro ^^


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niektóre ich reklamy. Trzeba przyznać że ludzi od PR/marketingu mają pierwsza klasa.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i najnowszy teledysk. Jeszcze ciepły ;)

 


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżutki teledysk:

 


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Kolejna krótka forma od Platige Image: link do YT - niestety wyłączyli osadzanie
       
    • Przez Shivon
      Są pogłoski, iż miast filmu będzie serial. Na Netfliksie.
      http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=103858

      EDIT:
      http://www.filmweb.pl/news/Netflix+ekranizuje+"Wiedźmina"-123168
    • Przez Nebthtet
      Jak można przeczytać na łamach Niebezpiecznika dla allegrowiczów weryfikacja za pośrednictwem skanu dowodu osobistego jest warta tyle, co obietnice wyborcze po zakończeniu wyborów. A monopolista jak zwykle głupio się wykręca. Z resztą jesli kiedykolwiek mieliście nieprzyjemność kontaktować się z ich działem "wsparcia", to wiecie jak jest...
       
      Ech, kiedy ktoś ten pieprzony monopol wypieprzy w kosmos...
    • Przez duszy
      Może się komuś przyda, bo czasem się wypatrzy coś ciekawego, a niekonieczne chce samemu kupić.
       
      To tak na początek
      http://allegro.pl/logitech-g940-fsx-x-plane-p3d-il-sturmovik-i4672552162.html

      G940, wydaje się, że w całkiem przyzwoitej cenie.
    • Przez Argetlan7
      Witajcie, drogie smoki. Mam dla was do zaoferowania trzy klucze : Rust (early access), Stronghold Crusader 2 oraz Homeworld Remastered Collection.
      Wszystkie te gry zostały wystawione na Allegro, Zapraszam!
      W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam na PW

      Rust : Link (30 zł)
      Stronghold Crusader 2 : Link (20 zł)
      Homeworld Remastered Collection : Link (30 zł)
       
      Gdyby ktoś chciał kluczyk za Free, to mam Victora Vrana  (Priv)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności