Skocz do zawartości
Dako

EVE: Valkyrie

Rekomendowane odpowiedzi

Twórcy EVE: Valkyrie po przejściu na silnik Unreal Engine 4.0 zaprezentowali krótki film

 

 

http://www.polygon.com/2014/5/1/5671020/eve-valkyrie-unreal-engine-4-starbuck

 

Gra ma wyjść w momencie premiery konsumenckiej wersji Oculus-a.

Wygląda na to, że rok 2015 zapowiada się bardzo ciekawie dla fanów lotów w przestrzeni kosmicznej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiło się bardziej zacnie; Szakal wchodzisz w to? :D

Wysłane strzałą w belkę nieopodal ciebie ;)


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VR gaming ... miażdzy cyce ... przynajmniej mi. W sumie czekam na jakis typowy space shooter gdzie bedzie można się napawać grając w goglach ;)

 

 

tu jeszcze zapis na pre alphe http://www.evevalkyrie.com/prealpha

Edytowane przez hu3iii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy urywa dupe. Nic nie pokazali na tym filmiku, a do tego nie jest to filmik ingame tylko jakieś reżyserowane coś.

 

I do tego będzie to gra dla konsolowców.

Edytowane przez CPAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest latanie między tymi gigantami, ale wydaje mi się to podkrecone graficznie. A to, że wyreżyserowane to nie ma co się rozwodzic, jaki trailer nie jest robiony tak aby był najciekawszy?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście trailery wręcz zniechęcają. Jeśli gra jest dobra to wystarczy materiał in-game. Albo taki trailer który ma oba elementy. A nie takie gówno co pokazuje jakiś kawałek filmiku, który z grą nie ma nic wspólnego. Od tego mam filmy w tv.

 

Promowaniu kota w worku mówię nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma byc na pc tez ,ogladalem prezentacje ,zapowiada sie zajebiscie i ma byc zlinkowane ze swiatem eve,pewnie przyjdzie mi kupic okulusa ,gre bede mial za free bo siedze w eve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde bo to fanfest się zaczął. W tym roku jakoś odpuściłem śledzenia. Za dużo razy już zaczynałem w Eve grać i porzucałem tą grę. Może jak ta Valyria w końcu wjdzie albo Legion to wrócę do tego świata.

 

Tu jeszcze trailer z Eve:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ma byc zintegrowane ze zwyklym eve ?
z tego co kojarze mysliwce w tej grze sa praktycznie natretnymi dronami, kazdy "mniejszy" statek z eve ma taki mysliwec na 2 -3 salwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EV wyjdzie na PC i PS4 w tym samym czasie, nie będzie to MMO tylko multi coś jak War Thunder. Silnik gry to UE4 więc grafa niszczy. Szkoda tylko, że to nie będzie właśnie MMO no ale co się nie polata ? :P. Trailer kozak.

Edytowane przez Gromnix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...coś jak War Thunder. 

F2P ? ;]

EvE to duze statki i dyze bitwy, War Thunder do takich nie nalezy.. popieram przedmowce, nie wroze sukcesow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z war thunderem będzie maiło to pewnie tyle samo wspólnego co SC będzie miało wspólne z War thunderem ....
Valkyria powstała jako standalone tech demo ale projekt się rozwinął i będzie zintegrowany z Eve, w jakim stopniu ? Tego nikt nie wie - może się dowiemy więcej z fanfestu, ale obstawiam, że będziemy musieli poczekać z rok czy dwa, żeby tak naprawdę się dowiedzieć.
Bezpiecznie można założyć, że będzie się to rozwijać zbliżenie do Dusta, czyli pewnie zacznie się jako stanalone ala  Arena Commander i z czasem będą dochodziły różne stopnie integracji między Eve,Valkyrie i Dust/Legion. 

Edytowane przez Azradiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba by zmienić nazwę tego tematu, albo założyć drugi w którym pogadamy ogólnie o grach CCP. Niestety na World of Darkness to chyba nie mamy co liczyć :(
W sumie do eve mógł bym wrócić na trochę jak bym miał jakaś fajną ekipę. Bardziej jednak na Valkyrię i Legiona się nastawiam. W Dusta trochę grałem - teraz PS3 mi padło to już nie mam jak grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że jak WT tylko coś jak WT :P, czyli nie MMO tylko multiplayer, chodziło mi raczej o samą konwencję rozgrywki a nie o jej rozmach. Jednak rozgrywka z tego co wiadomo na dzień dzisiejszy będzie opierać się na dogfightingu w instancjonowanych zamkniętych lokacjach. Wnosząc po trailerze można by pomyśleć, że mapy będą większe niż te znane z WT w dodatku mogą się na nich odbywać jakieś wydarzenia widoczne na filmiku, w których będą brały udział jakieś większe krążowniki typu NPC, kto wie, może być ciekawe, a może to tylko trailer, czas pokaże. 

Edytowane przez Gromnix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że urywa dupę :) A zaczeło się od projektu hobbystycznego.

Zgudi!? :woot:  Fajnie cię widzieć tutaj  :tongue:

 

 

Może trzeba by zmienić nazwę tego tematu, albo założyć drugi w którym pogadamy ogólnie o grach CCP. Niestety na World of Darkness to chyba nie mamy co liczyć :(

W sumie do eve mógł bym wrócić na trochę jak bym miał jakaś fajną ekipę. Bardziej jednak na Valkyrię i Legiona się nastawiam. W Dusta trochę grałem - teraz PS3 mi padło to już nie mam jak grać...

 

Coś tak się zastanawiam nad wystawieniem naszej reprezentacji w EVE  :devil: [notka do Szakala: Weteran potrzebny od zaraz  :teehee:


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, tylko czekać na konsumencką wersję Oculus Rift w pełnym HD

Swoją drogą to właśnie zacząłem grać w EvE Online i muszę przyznać że bardzo wciąga...

Edytowane przez vlodeck

55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay z E3 2015

 

Niestety dla mnie wygląda to na coraz większą arkadówkę. Te zielone i czerwone smugi ciągnące się za statkami na setki metrów (WTF?) są zrobione pewnie po to aby biedny przygłupi gracz "nie daj bosze" nie pogubił się w kosmosie i nie ostrzelał swojego sojusznika. Te wszystkie różnokolorowe błyski i wybuchy :confused: Ciekawe jaki będzie odbiór tych wszystkich bodźców w trakcie gry za pomocą Oculusa ...

 

https://www.youtube.com/watch?v=-XzMLg-yA6Q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności