Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nebthtet

Patche

Polecane posty

Tydzień 47: Poprawiono stawianie baz. Lolz... A kiedy naprawią kwestie grawitacji na planetach, częste zgony od nie-wiadomo-czego i błyskawicznie zużywanym wodorem? :/
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Udostępnij ten post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam :P ale w którym momencie ta cała winda dokonała obrotu o 180 stopni ?

W końcu na księżycu wsiadł do windy na platformie będącej równolegle do jego powierzchni a na planetę zamiast głową w dół dotarł również i wysiadł równolegle do jej powierzchni ... :D

 

Udostępnij ten post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

No i praca nad wydajnością. To mega ważne patrząc na to, jak się ślimaczyła na planetach jak ostatnio ją odpaliłam :).

Udostępnij ten post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Zaloguj się, aby obserwować  

 • Podobna zawartość

  • Przez Nebthtet
   Tutaj będę wrzucać patch notes (nie będziecie musieli szukać).
    
   19 października 2017 - poprawka 1.0.5: klucze w najazdach.
   Informacje ogólne
   Klucze nie będą już usuwane podczas cotygodniowego resetu. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w których klucze były usuwane niepoprawnie. Klucze do najazdu nie będą też usuwane po stworzeniu nowej postaci. Klucze do najazdu nie będą też usuwane po wybraniu innej postaci po raz pierwszy w danym tygodniu. Naprawiono błąd, w wyniku którego broń kinetyczna zostawała na stałe w ekwipunku po zakończeniu niektórych superzdolności. Poprawiono błąd, w wyniku którego punkty docelowe prowadzące do niektórych skrzyń nie były wyświetlane po zebraniu raportu zwiadowców z Nessusa.  
   Companion (aplikacja mobilna)
   Android Naprawiono błąd, w wyniku którego niektóre kamienie milowe nie były wyświetlane w dziale postępów. Naprawiono błąd, w wyniku którego w dziale ekwipunku pojawiał się tekst w języku angielskim, nawet po wybraniu innej wersji językowej. iOS Dodano możliwość wyszukiwania po nazwie klanu (tylko dla dokładnych wyników). Naprawiono błąd, w wyniku którego nie była wyświetlana nazwa i ikona niektórych kamieni milowych. Strona internetowa Dodano możliwość wyszukiwania po nazwie klanu.  
    
   30 października 2017 - poprawka 1.0.5.1: usunięcie wymagań procesora SSSE3
   Wersja PC
   Usunięto wymóg procesors SSSE3 aby pozwolić niewspieranym procesorom takim jak np. AMD Phenom II na uruchamianie Destiny 2.
  • Przez Nebthtet
   Jak widać Gladiusem można polatać nie tylko w SC
    
    
  • Przez Nebthtet
   Jak się spojrzy na reddita, to żali odnośnie kijowo działającego updatu jest sporo... Jakie Wasze wrażenia? Ludzie marudzą na problemy z multicrew, łączenie w załogi i fakt, że wypuszczono nie do końca gotową aktualizację (jeśli faktycznie jest rbberbanding to ciężko takiemu twierdzeniu zaprzeczyć), ale że jednocześnie płatne dodatki kosmetyczne Frontier miał gotowe.
   Mnie nie podoba się m.in. to, że nie ma darmowych nameplate'ów bez żadnych ozdóbek. Za jakąkolwiek trzeba bulić, inaczej nazwy swojej krypy na burcie nie uświadczysz.
   I dodatkowo:
    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.   
  • Przez Nebthtet
   W niniejszym temacie mozna linkować promocje na SE.
   Poniżej aktualnie trwająca.
    
×