Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z NPCami, mniejsze też mam jak by co. Ale to jedyny statek który mam od początku i nie oddam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Raczej nie będzie tak różowo, może się okazać że nie będzie żadnego statku z LTI. W rocznicową sprzedaż tylko Javelin był tak sprzedawany, w dodatku za ogromną kwotę i w ograniczonej ilości. Natomiast sprzedaż Carracka jako zapowiedzianego od dawna statku rozpoczęła się planowo w dniu zakończenia rocznicowej sprzedaży ( wcześniej było o nim dużo w ATV oraz MTD ) - trudno liczyć że taka sytuacja się powtórzy. 

Zresztą niewiele nowych konceptów im pozostało, możemy liczyć na zaledwie dwa: Anvil Aerospace Crucible oraz  Espera Prowler 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wydaje mi się, że Andromeda jako bardziej uniwersalny i tańszy na starcie statek będzie lepsza.
Sprzęt do eksploracji można zamontować zawsze, czy to Andromeda, Phoenix czy Aquila, pewnie nawet Taurus się do tego nada kosztem jedynej wieży.

Z drugiej strony o mechanice eksploracji nie wiemy prawie nic, więc biorąc pod uwagę, że Aquila jest dostępna w dowolnym momencie na początek wziąłbym Andromedę, a potem ewentualnie upgrade do Aqiuli jak będzie coś wiadomo o mechanice.

Carrack z kolei będzie sporym wyzwaniem, nawet dla zorganizowanej grupy, choćby ze względu na koszty przygotowania go do długiej wyprawy (paliwo do skoków i latania wewnątrz systemów, drony).

Connie jest chyba największym statkiem którym da się sensownie latać solo + NPC.

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Prawie mnie przekonaliście do tej Aquili... Carrack rzeczywiście może być za duży i przygotowanie go do wyprawy może trochę kosztować. 

@BHoleVX Z tym montowaniem opcjonalnego wyposażenia to możesz jakoś potwierdzić? Z tego co widziałem w broszurce od Constellation to dany wariant ma swoje własne opcje doposażenia. Z tym że broszurka była z lipca 2014 :P

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BHoleVX Wersja z zakupem Andromedy i ewentualnym updatem do Aquili brzmi rozsądnie ale tylko wtedy gdy nie jesteśmy przekonani co będziemy robić. Z ekonomicznego punktu widzenia i tak wydajemy na to tyle pieniędzy co na droższy z dwóch statków. Pamiętaj że Aquila ma inną konstrukcję kadłuba, nie wiadomo czy różnica w PU będzie sprowadzać się tylko do różnego widoku z kokpitu, może się okazać że poszycie oraz rozmieszczenie elementów wewnętrznych będzie mieć duże znaczenie dla tego typu działalności i nawet jeśli zmienimy cały osprzęt Andromedy w PU na 100% nie uzyskamy tych samych parametrów ( przynajmniej tak przekonywał nas CIG ).

W dodatku jeśli zostaniemy przy Andromedzie i nie zdecydujemy się na update, a bardziej zależy nam na eksploracji może się okazać że przebudowanie statku w PU będzie dużo bardziej kosztowne niż aktualna różnica w cenie ( uwzględniając wysokie ceny oraz czas potrzebny na zdobycie UEC ).

Moja rada jeśli bierzesz pod uwagę tylko te dwa statki, a nie wiesz co będziesz dokładnie robił w PU, bierz Andromedę, jeśli już teraz skłaniasz się do eksploracji i jest to poniekąd Twój cel bierz Aquilę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

@Tommy Rich Fakt, za mało wiemy o tym czy da się osiągnąć na 100% pełną funkcjonalność do eksploracji w każdym wariancie.
Z drugiej strony statki są coraz bardziej modularne i prawdopodobnie Connie będzie najbardziej modularnym nie cap-shipem. Gdzieś widziałem rysunki z których wynikało że cały statek będzie można rozmontować i podmienić całe sekcje kadłuba (mostek, ładownie, siłownie) i to by dało nam pełną swobodę.

Koszty w PU są chyba jeszcze większą niewiadomą  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

@zaraz Jak widzisz powyżej, nic nie jest pewne, a ja osobiście wybrałem Connie bo w opisie z 2013 miała najwięcej miejsca na modyfikacje, 20 kolejny w kolejce Cutlass miał 12, nie było wariantów i było mierzone zupełnie innym systemem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Odnośnie funkcjonalności przy przerabianiu dedykowanych statków tak ma być i jest to ogłoszony fakt - statki specjalizowane mają mieć zawsze przewagę nad wersjami modyfikowanymi ( w zakresie ich specjalizacji ), to wypowiedź CR oraz kilku osób z ekipy deweloperskiej, która się przewija co jakiś czas w pytaniach o różnicę w wariantach i modułowości poszczególnych statków. Funkcjonalność będzie zawsze taka sama w przypadku gdy będziemy mieć do czynienia ze statkiem od podstaw budowanym jako modułowy np Retaliator ;) 

Na temat kosztów w PU wiemy już całkiem sporo ( oczywiście ogólników ), CIG wypowiadał się już w tej materii i chce aby ich koszt ( nie chodzi tu o walutę UEC a o trud w zdobyciu tej kwoty ), był ekwiwalentny do tego ile musimy obecnie dać w $ i teoretycznie na to zarobić w realnym życiu. Oczywiście pewnie będą brane pod uwagę warunki obywateli USA, więc trak trudno nie będzie, na pewno nie należy się spodziewać że pogram sobie tydzień na luzie i za to od razu kupię sobie Constellation. Zresztą z tego co można już spekulować statki w PU będą bardzo drogie, a osprzęt w porównaniu do nich jeszcze bardziej.

Dodatkowo należy brać pod uwagę fakt, że gdy gra wejdzie w późną fazę beta ( a będzie to ostatni moment gdzie będzie można je jeszcze nabyć za gotówkę ), ceny w sklepiku RSI mogą mocno powędrować do góry :(

 

 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Wiesz ile trzeba zapieprzać na frytkowni, żeby zarobić na idrisa?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując mój dylemat - pomalutku zrobię sobie Aquile koniecznie z LTI. Mam na to przynajmniej dwa lata  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> A czy potem poleci CCU z Aquili na Carracka to się okaże. Co do Freelancera to nie wiem... Jak mi się trafi nadmiar gotówki i podkładka z LTI pod niego, to też całkiem możliwe, że zawita w mojej mini-flocie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jak sam wiesz Tommy, nie da się na chwilę obecną stwierdzić, czy będę się skłaniał do eksploracji, a tym bardziej nie da się wybrać tylko jednej (słusznej) ścieżki. Także eksploracja na pewno wchodzi w grę, ale w jakim stopniu - nie wiem. I Ty też tego nie wiesz na pewno :P Dlatego właśnie Aquila, jako dedykowany exploration ship.

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności