Skocz do zawartości
Bossman

WarFrame

Polecane posty

Gra ktoś  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> ? Póki co mam volta, gram łukiem dread. Ładuje w nim gniazda ;d jak coś to dodajcie do znajomych: kektr

Edytowano przez Bossman

Link do postu
🐲 Nekrag    14

O matko z rok jak ostatni raz grałem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" title=":D">

o ile pamietam mam wlasne dojo te dread nozyki do zucania i nie pamietam czym gram  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png" alt=":P" title=":P">

Link do postu
🐲 Amb3r    109

Zobaczę, jest tam coś co można określić jako glass cannon, albo żyjesz dopóki nie oberwiesz? Nie chce mi się po prostu wszystkich pancerzy przeglądać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png" alt=":P" title=":P">

Link do postu
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie musisz wchodzić do gry, wystarczy że mi przypomnisz. Można zapraszać osoby będące offline.

Link do postu
🐲 Shivon    61

Łoj tam łoj tam - mi się podoba :P
A właśnie - będę musiał dorwać  moduł od produkcji statków kosmicznych - trafiłem na schematy Sentinela, ale potrzebuję 50k, owego modułu (a do tego przynajmniej Technika potrzebuję) i tonę subkomponentów... (PS: Klucz do Dojo już jest wytwarzany) :(

Link do postu

W dojo nic poza powietrzem i tak nie ma póki co więc nie musisz się z tym śpieszyć. Ale ja mam coś lepszego: 

Link do postu
🐲 Amb3r    109

Dla wszystkich zainteresowanych kilka przydatnych informacji.

•  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  są to części prime, którymi można handlować z graczami za platynę
  •  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  jest tabelka z tym gdzie lecą poszczególne klucze na Voida.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  jest druga, ale inaczej ustawiona.
  • Rotacje dropu idą A, A, B, C, A, A, B, C...
  • Sechura na Plutonie to najlepsze miejsce do farmienia kasy; 5 fal, wyjście, powtórz. Nadaje się też do podexpiania szczególnie mniejszych leveli.
  • Draco na Ceres - najszybsze miejsce do expa. Bez dobrego Asha lub choćby Ember nie ma się specjalnie co wybierać, bo aby utrzymać punkty potrzeba wtedy już wyexpionych rzeczy
  • Alad V to najszybszy sposób na zdobycie Neurosensorów
  • Cerberus na Plutonie umożliwia szybkie zdobycie Oxium, ale jest dość trudny
  • Triton na Neptunie daje możliwość wyfarmienia rdzeni fuzyjnych
  • Ogólne farmienie surowców najlepiej robić na survi. Jak ma się Nekrosa w drużynie to w tym samym czasie zdobędzie się +- 50% więcej (moja osobista ocena)
  • Sortie - ciężkie ciąg trzech misji z dość wartościowymi nagrodami (jak ma się odrobinę szczęścia)
  • Syndykaty - brać trzy lewe lub trzy prawe. Jest to najbardziej korzystna opcja.

To takie parę przydatnych informacji. I pamiętać, że na handlu zawsze będą próbować was wykorzystać ^^

Edytowano przez Amb3r

Link do postu

Oj i popsułeś ;)

Swoją drogą powiadomienia lepiej wyłączyć bo cholery można dostać jak tel co chwilę miauczy :)

Link do postu

Będzie event rocznicowy, ktoś coś? Bo zabawki ładne (nawet jeśli tylko wizualnie to i tak warto):

Link do postu
🐲 Frosty    183

Grę pobrałem z miesiąc temu, ale jeszcze nie odpaliłem ani razu. To powinien być dobry pretekst :P

Link do postu
🐲 Frosty    183

Właśnie wyszedł pierwszy komiks Warframe:  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A tak na marginesie to można by się zebrać przed eventem i przyfarmić trochę zasobów, żeby móc wybudować laboratorium w Dojo. Mają być jakieś fajne rzeczy podczas eventu.

Link do postu
Misiek    30

Ja mam tylko "Nie możemy znaleźć elementu, który próbujesz wyświetlić."

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Shivon
      Gra z Digital Extremes (tak, tych od WarFrame), która będzie karcianką w środowisku retro sci-fi. Aktualnie jest w fazie "Closed Alpha".

W skrócie:
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  LINK:

A jak ktoś chce szybciej, to polecam ref'a:

Uwaga: Z referalla mogą użyć max 4 osoby, i te 4 osoby wraz z polecającym będą na tzw. liście priorytetowej celem szybszego uzyskania dostępu do gry.
      Gra jest objęta  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. . (na czas pisania tego posta).