Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie "czwórka" ale zwyczajnie Doom :)

Termin wydania wiosna 2016

IdSoftware prawdopodobnie nas nie zawiedzie czyli będą apteczki, shootgun, piła łańcuchowa :devil: dynamiczny tryb sieciowy możliwość tworzenia własnych map i dużo dużo mordowania i horroru

Filmy z dzisiejszej konferencji Bethesdy na E3

 

https://www.youtube.com/watch?t=412&v=mvoCObxULl8

 

https://www.youtube.com/watch?v=AXhpg9Qx6l0

 

 

I jeszcze SnapMap narzędzie do tworzenia map i trybów rozgrywki

 

[media]https://www.youtube.com/watch?v=NrXgIhdAJSQ[/media]

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem Wolfensteina - dostałem zaproszenie do beta testów Dooma. I tak czekam aż wreszcie ruszą :)


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza wiekszą ilościa krwi i wyrywaniem flaków chyba już nic nie wymyślą nowego .. ale w sumie chetnie poczekam na nową odsłonę, mam wszystkie czesci dooma i pewnie na tą się skusze :DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie martwi samo strzelanie, mam wrażenie że broń nic nie robi do momentu aż przeciwnikowi hp spadnie do 0. Wtedy dopiero go rozrywa czy coś w ten deseń. Nie ma śladów po trafieniach kulami w ciało. Najgorzej to wypada jak wali z rakiet do większego potwora. Kilka rakiet nic nie robi, nagle hp 0 i gościa rozrywa. W grze, której miodność powinna być w 100% oparta na strzelaniu trochę to rzuca się w oczy.

 

Wygląda na to że Killing Floor 2 robi strzelanie do mutantów/demonów lepiej niż sam Doom. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie martwi samo strzelanie, mam wrażenie że broń nic nie robi do momentu aż przeciwnikowi hp spadnie do 0. Wtedy dopiero go rozrywa czy coś w ten deseń. Nie ma śladów po trafieniach kulami w ciało. Najgorzej to wypada jak wali z rakiet do większego potwora. Kilka rakiet nic nie robi, nagle hp 0 i gościa rozrywa. W grze, której miodność powinna być w 100% oparta na strzelaniu trochę to rzuca się w oczy.

 

Wygląda na to że Killing Floor 2 robi strzelanie do mutantów/demonów lepiej niż sam Doom. Szkoda.

 

Jestem podobnego zdania, to ja już chyba wolę Brutal Dooma od tego nowego. xD

 

https://www.youtube.com/watch?v=oSzYliSASKc


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda... Już pomijam fakt że kaleczą na padzie, ale bieda ta gra.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w zamkniętej becie DOOM®!

Harmonogram zamkniętej bety

Początek: czwartek, 31 marca 2016 r. o godz. 22 czasu wschodniego (UTC - 5)
Koniec: niedziela, 3 kwietnia 2016 r. o godz. 23:55 czasu wschodniego (UTC - 5)
Sprawdź daty i godziny dla swojej strefy czasowej.

Streamuj, wrzucaj wideo i dziel się

Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami z rozgrywki w zamkniętej becie DOOM. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie udostępniania zawartości wideo, przejrzyj naszą politykę udostępniania wideo.

 

W alphie nie można było nic udostępniać - a teraz już można. Do pobrania 10 Gb.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 miał świetny klimat, ten za to, zalatuje mi bezmyślną rzezią, bez fabuły i dużą ilością fajerwerków (plus nie podoba mi się fakt, że gra wygląda jak kolorowanka z kucykami, więc bez sweetFX'a się nie obejdzie). Raczej nie będzie to gra roku.


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haah jaka porazka :) z tym padem, gosc sie odbija od scian, pudłuje. ..

Poczekam az troche potanieje :) multi mnie nie interesuje ale jak bedzie ciekawa kampania to bardzo chetnie sie powyzywam na tych pokach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po setkach godzin grania w Soulsy na różnych padach stwierdzam, że gościu z filmiku nie ogarnia grania na padzie :D 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze nie grał to będzie darmowy weekend z Doomem na Steamie. Grzech przegapić, kapitalna gra.

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo wszystkie dodatki będą na stałe darmowe dla wszystkich ;)


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie, dostanę coś za frajer :P

BTW: ból dupy ludzi którzy zapłacili za season passa musi być kosmiczny (w sumie słusznie, nie dziwię się im).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko obowiązkowo mycha plus klawiatura, za grę na padzie w tego typu gry są grzywny w wysokości dożywocia bez piwa :trollface:

 

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktoś na pececie w dooma gra na padzie?! Masochista?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wisi mi update na 35 GB, cała gra się chyba ściąga od nowa.


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dorzucili też jakieś podbite tekstury - mnie ciężko powiedzieć, bo zassało się w tle jakoś.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę ale nie zauważyłem większych różnic, fpsy  są gdzieś pod niebo więc jeżeli coś poprawili to na pewno nie spowolniło gry.

 


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności