Skocz do zawartości
Dako

Nowy Doom

Polecane posty

🐲 Dako    949

Już nie "czwórka" ale zwyczajnie Doom :)

Termin wydania wiosna 2016

IdSoftware prawdopodobnie nas nie zawiedzie czyli będą apteczki, shootgun, piła łańcuchowa :devil: dynamiczny tryb sieciowy możliwość tworzenia własnych map i dużo dużo mordowania i horroru

Filmy z dzisiejszej konferencji Bethesdy na E3

https://www.youtube.com/watch?t=412&v=mvoCObxULl8

https://www.youtube.com/watch?v=AXhpg9Qx6l0

I jeszcze SnapMap narzędzie do tworzenia map i trybów rozgrywki

[media]https://www.youtube.com/watch?v=NrXgIhdAJSQ[/media]

Edytowano przez Dako

Link do postu
Gość   
Gość

Jak kupowałem Wolfensteina - dostałem zaproszenie do beta testów Dooma. I tak czekam aż wreszcie ruszą :)

Link do postu
🐲 hu3iii    9

poza wiekszą ilościa krwi i wyrywaniem flaków chyba już nic nie wymyślą nowego .. ale w sumie chetnie poczekam na nową odsłonę, mam wszystkie czesci dooma i pewnie na tą się skusze :DDD

Link do postu
🐲 Muzyk    21

Trochę mnie martwi samo strzelanie, mam wrażenie że broń nic nie robi do momentu aż przeciwnikowi hp spadnie do 0. Wtedy dopiero go rozrywa czy coś w ten deseń. Nie ma śladów po trafieniach kulami w ciało. Najgorzej to wypada jak wali z rakiet do większego potwora. Kilka rakiet nic nie robi, nagle hp 0 i gościa rozrywa. W grze, której miodność powinna być w 100% oparta na strzelaniu trochę to rzuca się w oczy.

Wygląda na to że Killing Floor 2 robi strzelanie do mutantów/demonów lepiej niż sam Doom. Szkoda.

Link do postu
🐲 Dastro    532

Trochę mnie martwi samo strzelanie, mam wrażenie że broń nic nie robi do momentu aż przeciwnikowi hp spadnie do 0. Wtedy dopiero go rozrywa czy coś w ten deseń. Nie ma śladów po trafieniach kulami w ciało. Najgorzej to wypada jak wali z rakiet do większego potwora. Kilka rakiet nic nie robi, nagle hp 0 i gościa rozrywa. W grze, której miodność powinna być w 100% oparta na strzelaniu trochę to rzuca się w oczy.

Wygląda na to że Killing Floor 2 robi strzelanie do mutantów/demonów lepiej niż sam Doom. Szkoda.

Jestem podobnego zdania, to ja już chyba wolę Brutal Dooma od tego nowego. xD

https://www.youtube.com/watch?v=oSzYliSASKc

Link do postu
Gość   
Gość

Witamy w zamkniętej becie DOOM®!

Harmonogram zamkniętej bety

Początek: czwartek, 31 marca 2016 r. o godz. 22 czasu wschodniego (UTC - 5)
Koniec: niedziela, 3 kwietnia 2016 r. o godz. 23:55 czasu wschodniego (UTC - 5)
Sprawdź daty i godziny dla swojej strefy czasowej.

Streamuj, wrzucaj wideo i dziel się

Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami z rozgrywki w zamkniętej becie DOOM. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie udostępniania zawartości wideo, przejrzyj naszą politykę udostępniania wideo.

W alphie nie można było nic udostępniać - a teraz już można. Do pobrania 10 Gb.

Link do postu
🐲 Xeroeth    119

Doom 3 miał świetny klimat, ten za to, zalatuje mi bezmyślną rzezią, bez fabuły i dużą ilością fajerwerków (plus nie podoba mi się fakt, że gra wygląda jak kolorowanka z kucykami, więc bez sweetFX'a się nie obejdzie). Raczej nie będzie to gra roku.

Link do postu
🐲 hu3iii    9

haah jaka porazka :) z tym padem, gosc sie odbija od scian, pudłuje. ..

Poczekam az troche potanieje :) multi mnie nie interesuje ale jak bedzie ciekawa kampania to bardzo chetnie sie powyzywam na tych pokach :)

Link do postu

Jeśli ktoś jeszcze nie grał to będzie darmowy weekend z Doomem na Steamie. Grzech przegapić, kapitalna gra.

Link do postu

O, fajnie, dostanę coś za frajer :P

BTW: ból dupy ludzi którzy zapłacili za season passa musi być kosmiczny (w sumie słusznie, nie dziwię się im).

Link do postu
🐲 Xeroeth    119

Tylko obowiązkowo mycha plus klawiatura, za grę na padzie w tego typu gry są grzywny w wysokości dożywocia bez piwa :trollface:

Edytowano przez Xeroeth

Link do postu

Może dorzucili też jakieś podbite tekstury - mnie ciężko powiedzieć, bo zassało się w tle jakoś.

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz