Skocz do zawartości

Cześć! Miło nam, że pomagasz współtworzyć naszą społeczność! Niestety czas leci nieubłaganie i po raz kolejny musimy opłacić licencję oprogramowania dzięki któremu możecie korzystać z forum, pobieralni i galerii - w związku z powyższym rozważ proszę wsparcie naszego serwisu - każda złotówka pomaga!

A jeśli chcesz dołączyć do Redakcji, napisz coś więcej o tym co chcesz robić korzystając z tego formularza.

Dziękujemy za każde wsparcie!

Polecane posty

@Morzan jeszcze możesz. A gra poczeka, aż skończysz sesję, przecież to nie nabiał że się psuje :P

@Xeroeth raczej by powiedział że adwent to był, ale przed świętami :)

Link do postu

Pamiętajcie, ze Humble Monthly z XCOM 2 kończy się jutro - jeśli chcecie skorzystać z promocji to ostatni dzwonek. A zważywszy na fakt niedawnej premiery Long War 2 to grzech przegapić okazję.

Link do postu

Ja z promocji skorzystałem, dodatkowe gry do bieżącego MHB też nie okazały się jakieś najgorsze, można powiedzieć że za 10,80$ ( z kuponem zniżkowym ) opłacało się przytulić samego X-COM 2, a tu jeszcze taka fajna niespodzianka ;) 

Jeśli ktoś kupił i nie ma czasu grać ( tak jak ja ), to warto poczekać na okazję przytulenia w obniżonej cenie DLC i grać z cała dostępną zawartością.

Link do postu

Ja kupiłam wcześniej jak była wyprz na deluxe'a - znów jestem w ciągu xcomowym... :)

unknown.png

I tak w ramach odprężenia - z takimi operatorami ufoki niestraszne (via reddit): 

6kvwAeT.png

Link do postu

XCOM 2 - zaczyna się prawdziwa wojna. Takie hasło zawitało dziś na xcomowe facebooka i twittera. Czegoś nowego możemy spodziewać się 12 czerwca o 19:00 naszego czasu. Jak myślicie, co konkretnie to będzie?

Wiemy, że już kilka miesięcy temu na steamie firaxis dodał jakiś nowy produkt będący w trakcie developmentu...

Ja obstawiam, że będzie do dodatek (być może samodzielny) do XCOM 2. I że jego tematyką może być po części jakiś wariant na temat Terror from the Deep.

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2017_06/xcom2.png.eb17897101f7221fcae8effb1b60065d.png" alt="xcom2.png">

Link do postu

W końcu dodatek!!! Jeden trailer a tyle pytań... ;(

Spodziewałem się coś w stylu "Terror from the deep", niech lepiej to będzie kompatybilne z Long War 2 w pierwszym dniu bo będę ZŁY!!! :P

Edytowano przez Dastro

Link do postu
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jak ktoś już grał w LW2 to będzie bolał powrót do standardowej wersji nawet mimo dodatku. :P

Link do postu

O nowościach możecie przeczytać już  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  - widać, że przy tworzeniu dodatku wzięli pod uwagę wiele rzeczy, które pojawiły się w modach. 

Link do postu

No to sobie pewnie ponad rok poczekasz. Ja raczej tyle nie wytrzymam, zwłaszcza że podstawkę deluxe z wyprzedaży mam już od jakiegoś czasu :)

Link do postu

Już jest dostępne Propaganda Center (czyli narzędzie pozwalające na zrobienie swoich plakatów propagandowych. Importujcie postacie z XCOM 2 lub zróbcie nowe i pochwalcie się działalnością artystyczną ;) 

Link do postu

TFW Firaxis postuje ścieżkę do shitpostowego wideo na oficjalnym kanale XCOM :)

Gdy Firaxis postuje ścieżkę do shitpostowego wideo na oficjalnym kanale XCOM :)

I nie tylko... 

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Więcej na ten temat można przeczytać w naszym newsie.

• Przez Nebthtet
      Chcecie zobaczyć coś zajebistego? No jasne, że chcecie! To macie! Czysta poezja!
      Jeśli ktoś nie załapał dlaczego Sroka Złodziejka -  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Nebthtet
      Przez 48h możecie za darmo zdobyć steamową wersję XCOM UFO Defense. 
      Ofertę znajdziecie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .
    • Przez Nebthtet
      Promocja na  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  (-63%) i  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  (-53%). Przy finalizacji transakcji w pole VOUCHER wpiszcie kod WINTER10. Wersja deluxe z kodem wychodzi ok 85 zł, a zwykła ok 70 zł. Dodatkowo dodają jakąś grę niespodziankę do zakupu.