Skocz do zawartości

Cześć! Miło nam, że pomagasz współtworzyć naszą społeczność! Niestety czas leci nieubłaganie i po raz kolejny musimy opłacić licencję oprogramowania dzięki któremu możecie korzystać z forum, pobieralni i galerii - w związku z powyższym rozważ proszę wsparcie naszego serwisu - każda złotówka pomaga!

A jeśli chcesz dołączyć do Redakcji, napisz coś więcej o tym co chcesz robić korzystając z tego formularza.

Dziękujemy za każde wsparcie!

Polecane posty

Ludzie, w listopadzie robimy ponownie rozwałkę z obcymi, więcej tutaj:  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_woot.gif">
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Uwaga, spoiler:

Spoiler

Powiem tyle: LUDZKOŚĆ PRZEGRAŁA

:(

DJ: Właściwa muzyczka plz ;)

• Dzięki! 1

Link do postu

Polygon śmierdzi. Używaj jakiejś normalnej strony.

Edytowano przez Goomich

Link do postu

O kurde jaram się!
Jedna z moich ulubionych gier i to pomimo faktu, ze jestem w nią totalnie beznadziejny  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png" alt=":P">

Link do postu

Mam nadzieje że będzie godne zakupu i MP będzie lepiej dopracowany. No i oczywiście bardziej rozbudowany system zarządzania bazą/bazami. Bo coś czuje że tutaj będzie zabawa w kosmiczną partyzantkę.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png" alt=":P">

Edytowano przez Dastro

Link do postu

ladny filmik, widac kilka charakterystycznych ujec z X-com 1
Zobaczymy co z tego wyjdzie

Link do postu

Fajnie się zapowiada bardzo klimatycznie dostępność już w listopadzie, więc już zacieram rączki - uwielbiam serię od jej samego początku w latach 90  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

Link do postu

Też poproszę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

PS: Instaluję jedynkę na Mincie, zobaczymy jak wyjdzie w praniu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

Link do postu

No, do premiery zostało dwa miesiące, a ja zaczynam się hajpować. Jak tak dalej pójdzie, to pewnie jeszcze preordernę.

Link do postu

Mam dokładnie takie same odczucia, od początku jestem wielkim fanem tej serii ( od UFO: Enemy Unknown ), co prawda reboot mógłby być jeszcze lepszy ale zacieram rączki widząc drugą znacznie poprawioną cześć XCOM ;) 

Link do postu

No ja już od dawna planuje zakup. Wkurza tylko że jeszcze 2 tyg temu gra była do zdobycia za 120 PLN. Weź tu człowieku nie kupuj preorderów.

Link do postu

Już dawno przed-kupione i czekam na jutro z niecierpliwością no i cieszy mnie informacja o ukłonie devów w stronę modowania!!!!! :D

Edytowano przez Dastro

Link do postu

@lethe spoko - za miesiąc znów będzie. Ja nie preorderuję zwykłych edycji bo to zło i rak toczący branżę.

Dobre podejście do modowania cieszy. Tak jak rzecze TB - przedłużasz żywotność tytułu o lata.

Link do postu

Sytuacja na początku: z czwórki, z którą zaczynałem jeden martwy, jeden z jednym HP i jeden przejęty przez sectoida.

Wygrałem. :D

Edytowano przez Goomich

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Więcej na ten temat można przeczytać w naszym newsie.

• Przez Nebthtet
      Chcecie zobaczyć coś zajebistego? No jasne, że chcecie! To macie! Czysta poezja!
      Jeśli ktoś nie załapał dlaczego Sroka Złodziejka -  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Nebthtet
      Przez 48h możecie za darmo zdobyć steamową wersję XCOM UFO Defense. 
      Ofertę znajdziecie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .
    • Przez Nebthtet
      Promocja na  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  (-63%) i  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  (-53%). Przy finalizacji transakcji w pole VOUCHER wpiszcie kod WINTER10. Wersja deluxe z kodem wychodzi ok 85 zł, a zwykła ok 70 zł. Dodatkowo dodają jakąś grę niespodziankę do zakupu.