Skocz do zawartości

Witaj na pokładzie !

Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez naszą społeczność. Po zalogowaniu możesz zakładać tematy, odpowiadać w istniejących, przeglądać i dodawać zawartość galerii, korzystać z systemu reputacji, prywatnego komunikatora i wielu innych opcji!

Ten komunikat zostanie usunięty, gdy się zalogujesz.

Poradniki Star Citizen

Potrzebujesz drogowskazu? Skorzystaj z naszych poradników!

Porozmawiajmy na żywo!

Chcesz pogadać na żywo? Dołącz do nas na Discordzie!

Dołącz do Ater Dracones!

Szukasz wyborowego towarzystwa do gry w Star Citizena i nie tylko? W Ater Dracones znajdziesz sporo interesujących osób, wsparcie i fajny klimat, a także największą lecz posiadającą własny charakter praktycznie najstarszą aktywną polską organizację w SC.

Mimo iż jest nas wielu cenimy sobie indywidualność naszych członków, a aktywni mogą liczyć na możliwość kształtowania losów klanu.

  • Nebthtet
    Nebthtet

    Star Citizen - patch 3.4.2 online, nowe LTI oraz inne wieści

    Mamy dla was świeżą porcję wieści ze świata Star Citizena! Minęła ledwo połowa stycznia lecz CIG się nie obija i oprócz patcha 3.4.2 dostaliśmy trochę niespodzianek.

    W zeszłym tygodniu na kontach użytkowników pojawiły się świeże buy back tokeny umożliwiające odkupienie stopionych statków za store credit (czyli dolary, jakie macie na koncie RSI). To dobra okazja do przetestowania statków, których być może pozbywaliście się w przeszłości (jak np. Freelancer MIS czy MAX).

    buyback.png

     

    Star Kitten DragonflyOprócz tego posiadacze statków będących nagrodami za referrale (Star Kitten Dragonfly oraz Gladius) otrzymały LTI! To naprawdę wspaniały prezent dla osób rekrutujących nowych graczy - jeśli macie takie cudeńko w hangarze, to myślę że teraz cieszy tym bardziej.

     

    Znajdziecie u nas także przetłumaczone patch notes wersji 3.4.2 (dziękuję @Ojciec!). Najważniejsze poprawki to:

    • koniec z możliwością wsadzania dowolnych broni w jakikolwiek slot na statku,
    • załatano "dziury" w osłonach,
    • naprawiono samoczynnie otwierające się osłony kokpitów,
    • poprawne wyświetlanie misji bounty huntera (łowcy nagród),
    • Menadżer ekwipunku danego statku (VMA) powinien teraz zapisać zmiany dokonane w hangarach graczy,
    • koniec z odradzaniem się w ostatnio odwiedzonym porcie / mieście przy wylogowaniu się na pokładzie statku, gdy gracz nie znajduje się w pobliżu danego portu/miasta.

    Wszystkie zmiany znajdziecie rzecz jasna w naszym dedykowanym dziale z Patch Notes:

    Star_citizen_3.4.2_ater_dracones.jpg

     

    Nie zapominajcie też o regularnym dopisywaniu swoich zgłoszeń Issue Council do naszego wątku - polska społeczność Star Citizen wspólnie działa aby gra miała mniej błędów!

     



    Opinie użytkowników

    Rekomendowane komentarze

    A jak to teraz wygląda z bayback tokenem, mogę giftować taki statek/CCU czy dalej jest to tylko opcja za żywe dolary?

     

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach
    5 minut temu, zaraz napisał:

    (...) mogę giftować taki statek/CCU (...)

    Jeśli odkupisz go za "żywą" gotówkę to na pewno. W przypadku store credit nie mam potwierdzonych informacji (znalazłam sprzeczne). Jeśli znajdziesz jakieś potwierdzenie lub przeprowadzisz eksperyment podziel się proszę efektem.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Bardzo mnie to cieszy ze nasza akcja eskalacyjna explojta przyniosła rezultaty tak szybko. Kompilacja jest zdecydowanie lepsza od 

    3.4.1, szkoda że nie został rozwiązany błąd masy po naprawie bo liczyłem na to iż będzie można uczciwe powalczyć na Arenie Comander.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Możliwe że wewnętrzna wersja developerska ma to już poprawione, albo źródło problemu jest bardziej skomplikowane niż mogłoby się zdawać. :) 

    Albo naprawili to, ale wskutek poprawki psuło się naście innych rzeczy. Ewentualnie po prostu będzie to część nowego modelu lotu ;).

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

  • FotoZawody

    1. Marcin Przybyłek

      Na orbitę


      • Wyświetlenia

        1 519

      • Głosy

        6

      • komentarze

        1

    2. Maciejozaman

      Noc na Deymarze


      • Wyświetlenia

        1 367

      • Głosy

        5

      • komentarze

        0

    3. Marcin Przybyłek

      Czuję zapach morza


      • Wyświetlenia

        1 368

      • Głosy

        4

      • komentarze

        0

    4. parasite

      Ucieczka przed dniem


      • Wyświetlenia

        1 409

      • Głosy

        4

      • komentarze

        1

    5. Maciejozaman

      Reliant w podróży


      • Wyświetlenia

        1 292

      • Głosy

        3

      • komentarze

        1

    6. parasite

      Poranek przed pracą?


      • Wyświetlenia

        1 261

      • Głosy

        2

      • komentarze

        0

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności