Skocz do zawartości

Witaj na pokładzie !

Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez naszą społeczność. Po zalogowaniu możesz zakładać tematy, odpowiadać w istniejących, przeglądać i dodawać zawartość galerii, korzystać z systemu reputacji, prywatnego komunikatora i wielu innych opcji!

Ten komunikat zostanie usunięty gdy się zalogujesz.

Porozmawiajmy na żywo!

Chcesz pogadać na żywo? Dołącz do nas na Discordzie!

Dołącz do Ater Dracones!

Szukasz wyborowego towarzystwa do gry w Star Citizena i nie tylko? W Ater Dracones znajdziesz sporo interesujących osób, wsparcie i fajny klimat, a także największą lecz posiadającą własny charakter praktycznie najstarszą aktywną polską organizację w SC.

Mimo iż jest nas wielu cenimy sobie indywidualność naszych członków, a aktywni mogą liczyć na możliwość kształtowania losów klanu.

• Nebthtet
    Nebthtet

Star Citizen Around the Verse 3.4.06 - wszystkie systemy Argo

W tej edycji Around the Verse zobaczycie zwycięską reklamę Cyclone'a, dowiecie się więcej o optymalizacji postaci, nowym statku Argo SRV oraz tym, jak ożywa powierzchnia ArcCorp.

W dzisiejszym Around the Verse...

atv_3.4.06_hosts.jpg

Prezentują: Sean Tracy oraz Josh Herman

• Program otwiera zwycięska reklama Cyclone'a autorstwa znanego nam ze wspaniałych screenów Mr. Hasgaha nakręcona we współpracy z Utho oraz damnshame. Więcej o zwycięskich pracach konkursowych w tym wątku na Spectrum.
    • Informacje odnośnie optymalizacji działania gry poprzez layer blending na modelach postaci - co pozwala na większą ich ilość na ekranie. Dzieje się to dzięki redukcji kosztu mocy koniecznego do wyrenderowania pojedynczej postaci NPC przy zachowaniu jakości tego, co widzą użytkownicy. Redukcja jest znaczna - z kilkunastu zapytań renderujących dzięki usprawnieniom zostaje jedno.
      atv_3.4.06_chars.jpg
    • Nowy pojazd od producenta, o którym przez długi czas była cisza. Argo SRV to dedykowana dla jednej osoby jednostka S&R (Search & Recovery - poszukiwania i odzysku). Jej główną i charakterystyczną funkcjonalnością jest promień ściągający. SRV potrafi nie tylko holować statki, radzi sobie również z ładunkami. Tylna część statku będzie naprawdę mobilna dzięki czemu promień ściągający będzie w stanie pełnić wydajnie swoje zadanie. Inspiracją dla mechanizmu było m. in. ludzkie ciało. My rzecz jasna już dla was napisaliśmy o nim:
    • Kilka słów o specjalnej wersji Horneta - Heartseekerze udostępnionym do sprzedaży z okazji Walentynek, oraz walentynkowych kartkach tworzonych przez społeczność. O tym wszystkim również przeczytacie u nas.
    • Informacje o ruchu naziemnym ArcCorp - w jaki sposób powierzchnia planety jest zaludniana i dzięki czemu będzie wyglądać na tętniącą życiem gdy już zbliżymy się do niej. To pozwala na stworzenie iluzji prawdziwej, aktywnej metropolii. Naprawdę ładny efekt jest osiągany dzięki symulacji ruchu ulicznego i prostej geometrii.
      atv_3.4.06_arccorp.jpg
    • Planowane jest odświeżenie linii fizycznych gadżetów w sklepie RSI - w tym wątku na Spectrum można napisać, co chcielibyście móc kupić tam w 2019 r.

Za poświęcenie się i przygotowanie streszczenia w tym tygodniu podziękowania dla @Ojciec :).

• Lubię to! 1
    • Dzięki! 2

Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Vanter

Napisano (edytowane)

I ty przeciwko mnie @Nebthtet, wytrzymam i nie kupię ARGO przynajmniej w tym tygodniu mam już nowego Horneta! 😋

#wyzwaniacitizenholika

Edytowane przez Vanter
    • Haha 1

Podziel się komentarzem

No ja nie wiem jak długo on będzie w sprzedaży. Tego to nie pisali, ale do poniedziałku powinien być dostępny. #realismmuch ;) 

• Smutny 1

Podziel się komentarzem

Vanter nie przejmuj się też się skusiłem na nowego Horneta ale w hangarze nie widu i słychu :)

Podziel się komentarzem

@CzarnyMax_PL on ma być in-game bodajże w 3.5.0, a jako pożyczaka dostaniecie Super Horneta do tego czasu. Pożyczak potwierdzony przez CIG :) 

• Lubię to! 1

Podziel się komentarzem

zaraz

Napisano (edytowane)

No i ja tez sie skusiłem na tego Heartseekera. Na koncie RSI miałem skitrane 20 wirtualnych dolarów to i CCU zakupiłem. Jak wejdzie 3.5 to zaaplikuje na zakurzonego Super Horneta ;)

edit: promocja niczym w biedronce, kupiłem i jeszcze mi 5$ zostało 😂

Edytowane przez zaraz

Podziel się komentarzem

Hmmm, ja Horneta nie mam, ale może sobie kupić takie ccu żeby leżało w razie W...

Podziel się komentarzem

Dzisiaj złożyłem dla @grvchA Super Horneta lepszego niż ten z serduszkiem co by przetestował bo się waha ;)

Podziel się komentarzem

Skusiłem się na tego hotneta bo zawierał LTI i ulepszyć docelowo gdy wyjdzie i będzie się nie przegrzewał podczas prucia ogniem :ak47:na Horneta F7A :)

Druga sprawa to wacham się cały czas ulepszyć Adromede do Auqily czy te skany obecnie zaawansowane cos dają ?

No bo obecnie nie posiadam typowej jednostki do eksploatowania , odkrywania 👀:bye:

Edytowane przez CzarnyMax_PL

Podziel się komentarzem

F7A ma mieć górną wierzę 2x S3 zamiast 1x S4(M6A♥️) i na dziobie 2x CF-227 zamiast fixed M5A, chłodnice nominalnie są te same i w razie problemów pozostaje wymiana na Polary

Podziel się komentarzem

5 godzin temu, CzarnyMax_PL napisał:

czy te skany obecnie zaawansowane cos dają

Może zasięg będą mieć większy. Tak czy inaczej skanowanie będzie jeszcze ulepszane więc można to jako wymówkę wykorzystać :D 

• Lubię to! 1

Podziel się komentarzem

18 godzin temu, Vanter napisał:

F7A ma mieć górną wierzę 2x S3 zamiast 1x S4(M6A♥️) i na dziobie 2x CF-227 zamiast fixed M5A, chłodnice nominalnie są te same i w razie problemów pozostaje wymiana na Polary

Wychodzi na to że moje ulubione (obok Omnisky) armaty serii laser M mają lepsze dupnięcie :ak47:i dobrze a tak w ogóle czekam niecierpliwie na F8C :rotfl:

Podziel się komentarzem

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności