Skocz do zawartości
 • Dołącz do nas!

  Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez naszą społeczność. Po zalogowaniu możesz zakładać tematy, odpowiadać w istniejących, przeglądać i dodawać zawartość galerii, korzystać z systemu reputacji, prywatnego komunikatora i wielu innych opcji!

  Ten komunikat zostanie usunięty gdy się zalogujesz.

 • Nebthtet
  Nebthtet

  54 miliony zebrane!

  Z okazji zebrania 54 mln USD udostępniony został niżej widoczny pokaz aktualnego etapu projektowania na jakim jest bombowiec Retaliator, a także zgodnie z tradycją Chris Roberts napisał list do społeczności wspierającej Star Citizena.

   

  ChrisRobertsDirecting.jpgPrzekroczyliśmy próg 54 milionów – możemy za to podziękować dwóm grupom: fanom ścigania się którzy zakupili M50-ki i 350R-ki podczas ostatniego cyklu sprzedaży oraz nowym osobom które dopiero odkrywają Star Citizena! Z dumą chciałbym ogłosić że od czasu listu z okazji osiągnięcia pułapu 53 mln $ prawie 10,000 nowych Obywateli zasiliło nasze szeregi! Dziękuję wam za umożliwienie tego i co więcej umocnienie wiary w to, że najlepszym sposobem na sprzedaż Star Citizena jest rekomendacja osób które już wsparły projekt. Każdy nowy wspierający czyni grę lepszą – tak więc powiedzcie o nas swoim znajomym!

   

  Zanim zaczniemy rozmowę o progach chciałbym podzielić się częścią prac z Foundry 42. Być może widzieliście kilka sekund tego video w niedawnym Around the Verse, ale dziś macie okazję na ujrzenie go w całej okazałości: aktualizacja statusu greyboxingu Retaliatora! Jest to ciężki, wieloosobowy bombowiec którym będzie się grało inaczej niż czymkolwiek, co mieliście okazję widzieć wcześniej w symulatorach kosmicznych. Mam nadzieję że sprawi wam radość widok ile szczegółowości zespół z Manchesteru wkłada  w ten statek.

   

  Na poziomie $54 milionów odblokowaliście dodatkowe czynności AI w Persistent Universe!

   

  Bardziej uszczegółowione czynności AI – dodamy dziesięć konkretnych typów AI dla ról pełnionych przez NPC w środowiskach planetarnych! Będą to barman, lekarz, komik, pielęgniarka, pracownik oczyszczania, strażnik ochrony, klient na zakupach, turysta, włóczęga, i wandal. Przyszłe role AI będą dodawane z kolejnymi progami! Każda dodatkowa ‚klasa’ postaci będzie w pełni ekspresyjna i dostanie swoją rolę do odegrania w interakcji planetarnej ORAZ szerzej pojętej ekonomii gry.

   

  Jedną z wielkich rzeczy jakie Tony Zurovec wniósł do procesu tworzenia gry jest chęć ulepszenia części planetarnej ponad to, co wstępnie planowałem. Chciałby zobaczyć żywy, oddychający świat na naszych portach planetarnych, zawierający AI oraz role graczy których nie kojarzylibyśmy normalnie z grą o walce w kosmosie. Tak więc dodanie takich postaci jak ochroniarze, kupujący, turyści, włóczędzy – każdy z nich ze swoją własną formą i funkcją – do gry będzie kolejnym krokiem w uczynieniu jej bardziej realnym światem!

   

  Zwycięzcą poprzedniej ankiety była…

   

  Balistyczna kartaczownica Gatlinga: Preacher Armament Inquisition XXII: Stworzona przez Preacher Armament Inquisition XXII jest bronią po jaką sięgasz gdy chcesz roznieść swój cel na strzępy. Jego dwukanałowy podajnik amunicji pozwala na podmianę jej typu bez wychodzenia ze statku dając w ten sposób właścicielowi swobodę doboru typu amunicji najlepiej pasującego do sytuacji.

   

  Każdy, kto wesprze grę przed osiągnięciem progu 55 milionów otrzyma parę balistycznych kartaczownic Gatlinga Inquisition XXII! Ze względu na to że ankieta cieszyła się takim powodzeniem, będziemy ją kontynuować. Usunęliśmy najmniej popularną opcję i dodaliśmy trzy nowe! Każdy z ttych nowych upgrade’ów skojarzony jest z konkretnym już grywalnym typem kadłuba statku. Tak więc możecie dokonać wyboruy na bazie komponentu lub statku! Co wolicie jako prezent za przekroczenie 56 milionów?

   

  Silnik – Dragon Stellar STC Silver (Seria 300): STC Silver od firmy Dragon Stellar Transit Company jest silnikiem TR4 cenionym z racji na wysoki możliwy do wygenerowania ciąg oraz niską emisję elektromagnetyczną. Chodzą plotki, że Dragon Stellar korzysta z komponentów niższej jakości, ale dla wielu pilotów jest to akceptowalne, zwłaszcza w tym przedziale cenowym.

   

  Reaktor – Broad & Rabiee Quietech M120 (Hornet): Największa klasa w serii M. Quietech M120 od Broad & Rabiee to dynamiczny reaktor oparty na technologii Superpłynnego Kwantowego Wiru. Jest on w stanie poradzić sobie z zaspokojeniem wszystkich potrzeb energetycznych przy minimalnej emisji i sygnaturze. Idealny dla pilota który nie szuka rozgłosu podróżując przez dany system.

   

  Napęd skokowy – Tarsus Leaper Jump Engine (Aurora): Pierwszy krok do wielkiego wszechświata. Napęd skokowy Leaper od Tarsusa wpinęty w pokładowy NavDrive pozwala twojemu statkowi na uzyskanie dostępu do punktów skokowych. Leaper zawiera również bazowe oprogramowanie skanujące co daje możliwość spróbowania swoich sił w odkrywaniu niezbadanego.

   

  Pełny opis pozostałych opcji znajdziecie w poprzednim liście.

   

  Jak już wcześniej mówiłem i niewątpliwie uczynię to ponownie – dziękuję wam wszystkim. Star Citizen to najlepsze doświadczenie w całej mojej karierze… i jest tak ze względu na niesamowitą społeczność jaka uformowała się by wspierać tę grę. Widok nas osiągających 54 miliony jest niesamowity tak jak i akcja społeczności mająca na celu wsparcie Lego Horneta, widok urządzanych prze naszych Obywateli eventów i przyjaźnie nawiązywane przez was dzięki tej grze. Jestem niesamowicie szczęśliwy że działacie wspólnie na tak wiele sposobów aby uczynić świat jaki buduję swoim.

  — Chris Roberts
  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia


 • Polecane

  • Szybki i zarazem kosmiczny giveaway, tym razem do wygrania gra Interplanetary: Enhanced Edition 
    
   Zapraszam oraz życzę powodzenia.  
    
   Interplanetary to turowa strategia artyleryjska rozgrywana na kosmiczną skalę. Rozwijaj ojczystą planetę i stosuj potężne salwy, tura po turze tocząc wojnę na galaktycznym polu bitwy. To wyścig zbrojeń pomiędzy planetami rozwijającymi coraz potężniejsze uzbrojenie. Ogromne baterie dział elektromagnetycznych to podstawa międzyplanetarnego arsenału, ale kluczem do wygranej może być chytre użycie rakiet i precyzyjnych laserów.
   Strategiczne planowanie, ulepszenia i fortyfikacje mogą ochronić twoje kluczowe budynki, dając ci przewagę – ale porażka jednej ze stron jest tylko kwestią czasu.


   Wersja Enhanced Edition zawiera też: Sieciowe boty, orbity eliptyczne, tryb szybkiego celowania, nowe budynki, lepszy balans rozgrywki oraz ogólne poprawki i ulepszenia.
    
   Uwaga: giveaway tylko dla osób mających minimum zero punktów reputacji. Zgłoszenia osób z ujemną reputacją będą usuwane.
   • 2 odpowiedzi
  • Hearts of Iron IV
   Nasz kolejny giveaway dedykowany jest miłośnikom wojowania oraz strategii. Tym razem możecie zdobyć Hearts of Iron IV - klasyczną już strategię Paradoxu, grę trudną, ale cholernie satysfakcjonującą.
   • 0 odpowiedzi
  • Assassins Creed Origins (Uplay)
   Zamorduj nudę z Game Armadą! Tym razem do wygrania idealny tytuł na wakacyjne wieczory - Assassins Creed Origins.
    • Twoje zdrowie!
    • Dzięki!
   • 3 odpowiedzi
  • Magazyn Jump Point wydanie 06.06 - What's Mine Is Yours
   Kolejny numer magazynu Jump Point już dostępny! Poczytaj o mechanice górnictwa oraz Reclaimerze i Prospectorze!
    • Dzięki!
   • 0 odpowiedzi
  • SOMA (Steam)
   Zapraszamy do udziału w kolejnym giveawayu Game Armady! Tym razem do zdobycia jest klucz steam do gry SOMA.
    • Lubię to!
   • 1 odpowiedź
 • Promowane produkty

 • Kategorie

 • Który starter wybrać?   26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które startery podobają ci się najbardziej?


   • RSI (seria Aurora)
   • Consolidated Outland (seria Mustang)
   • MISC (seria Reliant)
   • Origin (seria 100)
  2. 2. Startery z której serii posiadasz lub planujesz kupić?


   • RSI (seria Aurora)
   • Consolidated Outland (seria Mustang)
   • MISC (seria Reliant)
   • Origin (seria 100)
   • Żaden, skupiam się na większych jednostkach

  Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Zobacz temat
 • Odpowiedzi

  • Q&A: Drake Kraken Following the launch of the Kraken from Drake Interplanetary, we took your community-voted questions to our designers to give you more information on the recently unveiled capital ship. Special thanks to John Crewe and Todd Papy for answering these questions.   Do the Kraken’s shields cover other ships parked on the deck? The Kraken’s shields cover the hull of the ship and do not cover the ships or people that may be on the exposed landing pads. Ships contained inside the Hangars are covered by the shields. With the improvements to shield tech coming with Single Distance Field in the future, the projected bubble people currently see will be removed with a more hull wrapping projection of shield energy.

   What are the Kraken’s refuel, restock, and repair abilities for docked ships? The Kraken is, in many ways, a mobile base. This means it is able to refuel, restock and repair ships that have landed on it but these resources must be taken from the Kraken’s stores.

   Can you quantum travel while ships are parked on the deck? What about with people on the deck?

   Yes, you’ll be able to Quantum with ships parked on the deck. Quantum drives in our universe create a little bubble around the ship to move it and protects outward to cover those in very close proximity to the hull. Like other ships in our game, being outside your ship when in Quantum travel is an extremely dangerous scenario, so it’s not recommended due to the slightest misstep resulting in death or abandonment in deep space.

   What are your plans for landing on the Kraken while it is in motion? Like the Idris or other ships where you can land whilst they are in motion, we’ll provide automated landing solutions for those who do not wish to attempt a manual landing. This will provide a safe and secure landing at the expense of time, similar to our current automated landings at stations and rest stops.

   Can you spawn ships from the Kraken? When you spawn your Kraken, you will be able to spawn ships in/on it if you own them, but beyond that point no other ships can be spawned dynamically on-board. It is similar to how the Constellation will be able to have a ground vehicle within when spawned but is unable to spawn another ground vehicle in the hold, mid-flight. Players landing on the ship during game-play will have their ships permanently on the pad.

   What happens to the landed/hangar-landed ships if the Kraken pilot logs off/is disconnected? And what will happen when the owners of the landed ships log off? Do their ships persist until the Kraken is despawned, or is the pad free for another one to land on?
   The Kraken will follow the same rule-set as the persistent bed log off system we current have in game, if the owner of the Kraken logs off and there are no other players on-board, then it will be despawned. If there are still players on-board, then the Kraken and ships on-board will persist. If a player lands their ship on a Kraken, then proceeds to log off, their ship will persist with the Kraken until the point the Kraken is despawned or destroyed, at which point if the player then rejoins they will either have it respawn at the point the Kraken was or have to reclaim it in the event it was destroyed.

   How does the Kraken’s armor compare to other ships in its size-class, like the Idris? In true Drake fashion, the approach to construction prizes pragmatism and cost-effectiveness. Consequently, the Kraken is substantially less sturdy than the Idris and other dedicated military ships that are expected to face direct heavy or capital-scale firepower.

   What is meant by “Towards the rear of the ship public accommodations can be found for visitors and associates?” Does the Kraken offer any special function or gameplay for public services like shops, bars, medical, or trading for those who are waiting for repair or just visiting? There are onboard accommodation rooms to cover 1-2 players per landing pad. These are basic habs like you’d find at GrimHex and provide somewhere to rest, change, and sleep. There are no dedicated facilities like bars or trading areas on-board at this time.

   With the Kraken being capital ship size will it have escape pods now unlike other Drake ships? Drake sees no need to provide expensive escape pods when the Kraken can hold plenty of ships to facilitate escape in the “unlikely” event of an emergency.

   How many ships can the Kraken hold and still quantum drive with? The current design for Quantum Travel requires all the doors to be shut before the Quantum Drive can be initiated, with no requirements beyond that, such as checking for maximum ship amounts. The Kraken can therefore quantum travel with a full complement of ships, although as mentioned earlier, being on deck is a risky proposition.

   Can the Kraken equip military grade items or only civilian/industrial? The Kraken can only equip Civilian and Industrial items and comes with Civilian Grade C items by default.

   The Kraken brochure talks about configuring the rear hangars to fit our needs. Does this mean that the Kraken might have some modular capabilities to outfit those hangars to suit other functions like extended medical/S&R or salvage processing?
   Drake always look to maximize the use of their spaceships, and whilst these rear cargo holds are ostensibly for cargo, there is a significant amount of real estate that could be re-purposed in the future for alternative uses.

   How will this ship defend against armed boarding parties or other guests who refuse to leave? The internal layout of the ship provides quite a few choke-points from the landing pads, allowing a somewhat organized defense against boarding. There are no inbuilt mechanics within the ship to deal with guests who refuse to leave. That will be down to the owners persuasion techniques.

   Can we transfer cargo between docked/landed ships? If not, can cargo be transferred between docked/landed ships and the Kraken?
   Every external landing pad has access to the internal tram route via a loading hatch located within the airlock antechamber. The internal tram is primarily designed to carry cargo between the pads and the main cargo hold of the ship to facilitate cargo moving between ships and the Kraken itself.

   The Kraken shows some concept of it landed in a desert, as well as parked at Lorville . How can we expect it to fare in atmospheric flight. Does it have VTOL?
   As with all ships of this size, the atmospheric flight performance can be characterized as poor at best, but the Kraken does have multiple VTOL thrusters to allow it to take off and land in atmosphere. There are two located under the front “ears” that pivot to face 90 degrees down and more are built into the underside of the rear hull in a permanent down-facing layout.

   Przeczytaj całość
  • John Crewe and Paul Jones join Jared at CitizenCon 2948 to discuss the Drake Kraken and Anvil Valkyrie.

   To watch Reverse the Verse LIVE each and every week, tune into http://twitch.tv/starcitizen. Przeczytaj całość
  • I jeszcze podsumowanie do "Mrówy"  
  • Wczorajszy stream   Obłoki gazowe   Zebrane informacje  
 • Tematy

 • Quizy

 • Blogi

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności