Skocz do zawartości
 • Dołącz do nas!

  Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez naszą społeczność. Po zalogowaniu możesz zakładać tematy, odpowiadać w istniejących, przeglądać i dodawać zawartość galerii, korzystać z systemu reputacji, prywatnego komunikatora i wielu innych opcji!

  Ten komunikat zostanie usunięty gdy się zalogujesz.

 • Nebthtet
  Nebthtet

  53 miliony zebrane!

  Kolejne 53 miliony zebrane, tak więc czas na następny list od Chrisa - jak sam napisał "lepiej późno niż wcale" (co przy okazji odnosi się i do naszego przekładu tegoż ;)).

  W weekend przekroczyliśmy poziom 53 milionów dolarów zebranych funduszy!

   

  ChrisRobertsDirecting.jpgNa wstępie chciałbym przeprosić za opóźnienie w publikacji tego listu. Jedną z rzeczy jakich już się nauczyliśmy jest to, że okres zaraz po publikacji dużego patcha jest krytyczny: otrzymujemy najważniejsze informacje zwrotne śledząc i odpowiadając na to, co dociera do nas w pierwszych godzinach po udostępnieniu aktualizacji. Tak więc zespół pracował przez weekend nie tylko nad naprawieniem najpilniejszych problemów ale i adaptował nasze przyszłe plany do tego co usłyszeliśmy od was.

   

  Ostatecznie jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak poszła implementacja V0.9 Arena Commandera. Wygląda na to że mnóstwo osób bawi się trybami wyścigowymi, a zaktualizowana mechanika naprawdę pokazuje co mieliśmy na myśli mówiąc że walka w Star Citizenie będzie bazować na umiejętnościach! Nasze najpilniejsze cele na teraz to ponowne włączenie prywatnych rozgrywek i zaadresowanie problemów ze sterowaniem; spodziewajcie się dalszych informacji na ten temat w niedalekiej przyszłości!

  Na chwilę obecną uczcijmy kolejny kamień milowy crowdfundingu. Jesteśmy dumni z Arena Commandera, ale mamy świadomość że nie bylibyśmy tutaj bez waszego wsparcia. Uczyniliście Star Citizena możliwym i zasługujecie na cały wysiłek i poświęcenie jakie możemy włożyć w tę grę. Zebranie 53 milionów odblokowało Niezależną Gildię Rozjemców.

   

  NIEZALEŻNA GILDIA ROZJEMCÓW (INDEPENDENT ARBITRATOR’S GUILD) – Czy pokrzywdzili cię zwierzchnicy? Czy członek twojej organizacji któremu powierzono pieczę nad funduszami zadbał o to aby płynęły do jego kiesy a nie na konto organizacji? Myślisz że nie masz do kogo się odwołać? Mylisz się. W pełni licencjonowana i zobowiązana do pracy w granicach UEE i poza nimi Niezależna Gildia Rozjemców pozwala obywatelom (oraz cywilom, nie dyskryminujemy nikogo!) na zgłaszanie skarg przeciwko (lub wewnątrz) prywatnym organizacjom. Złóż zgłoszenie u reprezentanta IAG aby twój głos był usłyszany i szkoda wyrównana. Czy twoja działalność jest niezbyt legalna? IAG wydaje osąd tylko gdy jest o to proszona. Poufność zleceń jest gwarantowana.

   

  Oczywistym jest, że nie jest to coś co będzie nam potrzebne przed startem Persistent Universe, ale już alokowaliśmy fundusze na te stanowiska i pracujemy nad dokładnych wymagań jakie trzeba będzie spełnić żeby podjąć tę. Kontaktuje się z nami wielu fanów którzy chcieliby podjąć się tej pracy i rozważamy zatrudnienie na te stanowiska osób spoza branży growej. Wydaje się że asystenci prawni z odpowiednim zasobem wiedzy na temat naszego uniwersum mogą być idealnymi kandydatami!

   

  W trakcie ostatnich dwóch lat, poznaliście nasze statki na wylot i usłyszeliście od nas że będą w pełni konfigurowalne. Następnym krokiem będzie uczynienie tego faktem. Następne progi umożliwią wam zagłosowanie na komponent który otrzymacie (i będziecie mogli go używać podczas walki!). Zespół deweloperski ostatnio odpalił nową linię produkcyjną mającą na celu tworzenie komponentów do statków i „zaludnienie” sklepu Voyager Direct mnóstwem nowych opcji by uczynić grę bardziej interesującą.

   

  Wybraliśmy dziesięć z tych przyszłych ulepszeń - począwszy od laserów kończąc na systemach chłodzenia. Ten, który zostanie wybrany przez największą liczbę osób trafi do każdego kto wsparł Star Citizena przed przekroczeniem progu 55 milionów dolarów.


  Oto krótki opis dostępnych do wyboru komponentów:

   

  • Działo balistyczne: A&R PyroBolt C1: Wraz z prowadzeniem PyroBolt C1, A&R dołożyło kolejną wartościową pozycję do swojej historycznej linii produktów. PyroBolt to 15mm działo balistyczne zdolne do używania różnych rodzajów amunicji z umiarkowaną szybkostrzelnością i maksymalną celnością.
  • Działo laserowe: Preacher Armament Alpha 1: Gdy Preacher Armament pokazał po raz pierwszy działo laserowe Alpha na zeszłorocznym DefConie nikt nie spodziewał się zaskoczenia, lecz Preacher zredefiniował "standardową" broń pokładową zwiększając moc powstrzymywania przeciwnika bez przeciążania zasilania statku.
  • Balistyczna kartaczownica Gatlinga: Preacher Armament Inquisition XXII: Stworzona przez Preacher Armament Inquisition XXII jest bronią po jaką sięgasz gdy chcesz roznieść swój cel na strzępy. Jego dwukanałowy podajnik amunicji pozwala na podmianę jej typu bez wychodzenia ze statku dając w ten sposób właścicielowi swobodę doboru typu amunicji najlepiej pasującego do sytuacji.
  • Laserowe działo powtarzalne: Verified Offworld Laser Technologies Firestorm: Możesz uciekać ale nie ukryjesz się przed Burzą Ognia (Firestorm). Nowe laserowe działo powtarzalne od VOLT to efektywny kosztowo dodatek do twojego arsenału ofensywnego. Firestorm jest zdolny do prowadzenia ognia z bazową szybkością sześciu strzałów na sekundę co czyni go porównywalnym z balistycznymi odpowiednikami lecz eliminuje konieczność martwienia się o amunicję.
  • Działo neutronowe: ProPOW Kill-O-Blast 3000 Pro: POW does it again! Kill-O-Blast 3000 to ich najnowsze zbalansowane rozwiązanie umożliwiające dostarczenie ogromnej mocy każdego oddawanego strzału. Kill-O-Blast 3000 może być pierwszym działem neutronowym jakie zakupisz, ale również i ostatnim bo inne już nie będą potrzebne!
  • Pociski: Spearfish ASIM-09/eN7 Arrestor: Linia pocisków Arrestor od Spearfish to przetestowani i sprawdzeni łowcy. Najwyższej jakości sensory podczerwieni połączone z zastrzeżonym dla tego producenta specjalistycznym oprogramowaniem VK9 minimalizują ryzyko utraty celu i gwarantują dostarczajenie do celu siejącej spustoszenie głowicy EMP.
  • Reaktor: Ace Astrogation FusionPro 3H: Zoptymalizowany dla średniego rozmiaru jednostek 3H od Ace Astrogation oferuje wysoką odporność na uszkodzenia i dobre osiągi oraz wysoką wydajność energetyczną podczas prowadzenia działań bojowych.
  • Generator osłon: RAMP Corporation ProTec Twin Standard: ProSec Twin Standard to dwusegmentowy generator osłon oferujący przednią i tylną ich lokalizację aby bardziej efektywnie kierunkować twoje środki defensywne. ProSec charakteryzuje się również niższą sygnaturą EM co przydaje się w sytuacjach gdy całkowicie chcesz uniknąć walki.
  • Chłodzenie: J-Span Cryo-Star: Wielokrotnie nagradzani projektanci J-Span stworzyli jednen z najbardziej zaawansowanych systemów chłodzących na rynku. Cryo-Star korzysta z nowego typu technologii chłodzenia płynem gwarantując utrzymanie optymalnej temperatury twoich silników bez poświęcania ich mocy.

   

  Pamiętajcie, skala Star Citizena opiera się na crowd fundingu, wasze ciągłe wsparcie umożliwia nam tworzyenie gry przy pomocy zespołów w różnych częściach świata! To wy jesteście powodem dla którego rodzi się Star Citizen i nie wiem jak wystarczająco podziękować za finansowanie projektu oraz szerzenie informacji o nim!
  — Chris Roberts




  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia


 • Polecane

  • Szybki i zarazem kosmiczny giveaway, tym razem do wygrania gra Interplanetary: Enhanced Edition 
    
   Zapraszam oraz życzę powodzenia.  
    
   Interplanetary to turowa strategia artyleryjska rozgrywana na kosmiczną skalę. Rozwijaj ojczystą planetę i stosuj potężne salwy, tura po turze tocząc wojnę na galaktycznym polu bitwy. To wyścig zbrojeń pomiędzy planetami rozwijającymi coraz potężniejsze uzbrojenie. Ogromne baterie dział elektromagnetycznych to podstawa międzyplanetarnego arsenału, ale kluczem do wygranej może być chytre użycie rakiet i precyzyjnych laserów.
   Strategiczne planowanie, ulepszenia i fortyfikacje mogą ochronić twoje kluczowe budynki, dając ci przewagę – ale porażka jednej ze stron jest tylko kwestią czasu.


   Wersja Enhanced Edition zawiera też: Sieciowe boty, orbity eliptyczne, tryb szybkiego celowania, nowe budynki, lepszy balans rozgrywki oraz ogólne poprawki i ulepszenia.
    
   Uwaga: giveaway tylko dla osób mających minimum zero punktów reputacji. Zgłoszenia osób z ujemną reputacją będą usuwane.
   • 2 odpowiedzi
  • Hearts of Iron IV
   Nasz kolejny giveaway dedykowany jest miłośnikom wojowania oraz strategii. Tym razem możecie zdobyć Hearts of Iron IV - klasyczną już strategię Paradoxu, grę trudną, ale cholernie satysfakcjonującą.
   • 0 odpowiedzi
  • Assassins Creed Origins (Uplay)
   Zamorduj nudę z Game Armadą! Tym razem do wygrania idealny tytuł na wakacyjne wieczory - Assassins Creed Origins.
    • Twoje zdrowie!
    • Dzięki!
   • 3 odpowiedzi
  • Magazyn Jump Point wydanie 06.06 - What's Mine Is Yours
   Kolejny numer magazynu Jump Point już dostępny! Poczytaj o mechanice górnictwa oraz Reclaimerze i Prospectorze!
    • Dzięki!
   • 0 odpowiedzi
  • SOMA (Steam)
   Zapraszamy do udziału w kolejnym giveawayu Game Armady! Tym razem do zdobycia jest klucz steam do gry SOMA.
    • Lubię to!
   • 1 odpowiedź
 • Promowane produkty

 • Kategorie

 • Który starter wybrać?   22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które startery podobają ci się najbardziej?


   • RSI (seria Aurora)
   • Consolidated Outland (seria Mustang)
   • MISC (seria Reliant)
   • Origin (seria 100)
  2. 2. Startery z której serii posiadasz lub planujesz kupić?


   • RSI (seria Aurora)
   • Consolidated Outland (seria Mustang)
   • MISC (seria Reliant)
   • Origin (seria 100)
   • Żaden, skupiam się na większych jednostkach

  Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Zobacz temat
 • Odpowiedzi

  • Every week, designers, engineers and other developers from our five offices around the world answer backer questions submitted on SPECTRUM and voted on by YOU. You can submit your questions for consideration in future episodes of Calling All Devs here. And for info on becoming a subscriber, go to: https://robertsspaceindustries.com/pledge/subscriptions Przeczytaj całość
  • Wallpaper by Corsair62 Hello everyone, The Community Team is at Gamescom this week, representing Star Citizen in Cologne, Germany. We don’t have a booth this time around, but if some of you are making the trip to Cologne, you can join us at one of four Bar Citizen events in the evenings or at the meetup on Friday that’ll include a special town hall Q&A for those in attendance. Find all the details about where we’ll be here. But apart from one of the biggest gaming expos, we’ve still got more exciting events this week. Our latest concept ship, the RSI Apollo, is still available until August 22nd, so make sure to check out our guardian angel before it’s gone. Celebrating the reveal of our latest medical ship, we held a contest where we wanted to see quotes that you might hear on board an RSI Apollo. The contest is now over and you can find out who’s the new owner of a shiny RSI Apollo Triage or click here, to see all of the contest entries on Twitter. Didn’t win anything this time around? No worries, the next contest is right around the corner! And with that, let’s see what else is going on this week: Every week on Calling All Devs, designers, engineers, and other developers from our five offices around the world answer backer questions submitted on Spectrum and voted for by YOU. This week we talk about atmospheric planes and aquatic vehicles, “weapon rest” character positions, and the Aaron Halo asteroid field. Watch the full episode here. On Tuesday, the Lore Team will publish another detailed piece of fiction, breathing life into the Star Citizen universe. Check out previously published lore posts here. Thursday will welcome another episode of Around the Verse where we’ll take a look at the latest Star Citizen news with a project update. We’ve also seen Jared running around in a suit jacket today… but we aren’t sure if that’s an indicator of anything. This Friday, we’ll be doing things a bit differently, as we’ll be hosting a special Townhall Q&A at the Brauhaus ohne Namen in Cologne for those attending the event. This means questions can be asked by those who attend, we’ll record the whole show, and upload it on our official YouTube channel at a later time for those who couldn’t make it. We’ll see you in the ‘Verse (and Cologne!!!). Ulf Kuerschner
   Senior Community Manager The Weekly Community Content Schedule MONDAY, AUGUST 20TH, 2018
               Calling All Devs   (https://www.youtube.com/user/RobertsSpaceInd/)
               RSI Apollo Quote Contest Winner Announcement    TUESDAY, AUGUST 21ST, 2018
               Weekly Lore Post   (https://robertsspaceindustries.com/comm-link/spectrum-dispatch) WEDNESDAY, AUGUST 22ND, 2018
               Bar Citizen – Deutzer Brauhaus     THURSDAY, AUGUST 23RD, 2018
               Around the Verse    (https://www.youtube.com/user/RobertsSpaceInd/)
               Vault Update   
               Bar Citizen – Brauhaus Ohne Namen     FRIDAY, AUGUST 24TH, 2018
               Reverse the Verse Town Hall Q&A   (https://www.youtube.com/user/RobertsSpaceInd/)
               Roadmap Update   
               RSI Newsletter   
               Bar Citizen – Brauhaus Ohne Namen – Special Townhall Q&A     SATURDAY, AUGUST 25TH, 2018
               Bar Citizen – Hyatt Legends Bar     Community MVP: August 20th, 2018 We are constantly amazed by the contributions made by the Star Citizen community. Whether it’s fan art, a cinematic, a YouTube guide, or even a 3D print of your favorite ship, we love it all! Every week, we select one piece of content submitted to the Community Hub and highlight it in this section. The highlighted content creator will be awarded with an MVP badge on Spectrum and be immortalized in our MVP section of the Hub. Don’t forget to submit your content to our Community Hub for a chance at seeing it here!
   Overview of the Xi’an language for diplomats by TradTeam The TradTeam, a unified group of translators of the French-speaking community, released the “Overview of the Xi’an language for diplomats”, a 100-page paper, translated into French. Bien joué!! This document will surely be an inspiration for all French speakers to add Xi’an to their skills.

   Find the document on the Community Hub. Przeczytaj całość
  • Generalnie prężnie się rozwija ta branża na naszym rynku, niektóre firmy zaczynały od śmieciowych gierek za kilka złotych dołączanych do pseuodogazetek w kioskach, żeby przez gry AAA z powrotem upaść Niektóre specjalizują się w grach na mobilki i też im nieźle wychodzi. Patrząc że jak już coś powstaje to najczęściej jest niezłe, to na prawdę jest się z czego cieszyć i na co czekać. 
  • Call of Duty: Infinite Warfare za 13,66 zł w cdkeys https://www.cdkeys.com/pc/games/call-of-duty-infinite-warfare-pc-steam?mw_aref=b4a43cc4669c749fa6aff2201bb7bb27 Info z łowców https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/call-of-duty-infinite-warfare-za-1366-zl-w-cdkeys/
    
  • @Shivon Jak nie możesz grać to chociaż poczytaj mój stary (i co prawda troszkę nieaktualny, mający troszkę niedoskonałości, ale mimo to w najważniejszych punktach dobry) poradnik do gry pancernikami:  https://forum.worldofwarships.eu/topic/17423-poradnik-akademia-ciężkiej-floty-im-admirała-yi-sun-sin-czyli-nauka-gry-pancernikiem/
 • Tematy

 • Quizy

 • Blogi

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności