Skocz do zawartości

Witaj na pokładzie !

Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez naszą społeczność. Po zalogowaniu możesz zakładać tematy, odpowiadać w istniejących, przeglądać i dodawać zawartość galerii, korzystać z systemu reputacji, prywatnego komunikatora i wielu innych opcji!

Ten komunikat zostanie usunięty gdy się zalogujesz.

Wygraj Battlefield V!

Weź udział w naszym giveawayu i wygraj pełną wersję Battlefield V!

Porozmawiajmy na żywo!

Chcesz pogadać na żywo? Dołącz do nas na Discordzie!

Dołącz do Ater Dracones!

Szukasz wyborowego towarzystwa do gry w Star Citizena i nie tylko? W Ater Dracones znajdziesz sporo interesujących osób, wsparcie i fajny klimat, a także największą lecz posiadającą własny charakter praktycznie najstarszą aktywną polską organizację w SC.

Mimo iż jest nas wielu cenimy sobie indywidualność naszych członków, a aktywni mogą liczyć na możliwość kształtowania losów klanu.

 • Nebthtet
  Nebthtet

  53 miliony zebrane!

  Kolejne 53 miliony zebrane, tak więc czas na następny list od Chrisa - jak sam napisał "lepiej późno niż wcale" (co przy okazji odnosi się i do naszego przekładu tegoż ;)).

  W weekend przekroczyliśmy poziom 53 milionów dolarów zebranych funduszy!

   

  ChrisRobertsDirecting.jpgNa wstępie chciałbym przeprosić za opóźnienie w publikacji tego listu. Jedną z rzeczy jakich już się nauczyliśmy jest to, że okres zaraz po publikacji dużego patcha jest krytyczny: otrzymujemy najważniejsze informacje zwrotne śledząc i odpowiadając na to, co dociera do nas w pierwszych godzinach po udostępnieniu aktualizacji. Tak więc zespół pracował przez weekend nie tylko nad naprawieniem najpilniejszych problemów ale i adaptował nasze przyszłe plany do tego co usłyszeliśmy od was.

   

  Ostatecznie jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak poszła implementacja V0.9 Arena Commandera. Wygląda na to że mnóstwo osób bawi się trybami wyścigowymi, a zaktualizowana mechanika naprawdę pokazuje co mieliśmy na myśli mówiąc że walka w Star Citizenie będzie bazować na umiejętnościach! Nasze najpilniejsze cele na teraz to ponowne włączenie prywatnych rozgrywek i zaadresowanie problemów ze sterowaniem; spodziewajcie się dalszych informacji na ten temat w niedalekiej przyszłości!

  Na chwilę obecną uczcijmy kolejny kamień milowy crowdfundingu. Jesteśmy dumni z Arena Commandera, ale mamy świadomość że nie bylibyśmy tutaj bez waszego wsparcia. Uczyniliście Star Citizena możliwym i zasługujecie na cały wysiłek i poświęcenie jakie możemy włożyć w tę grę. Zebranie 53 milionów odblokowało Niezależną Gildię Rozjemców.

   

  NIEZALEŻNA GILDIA ROZJEMCÓW (INDEPENDENT ARBITRATOR’S GUILD) – Czy pokrzywdzili cię zwierzchnicy? Czy członek twojej organizacji któremu powierzono pieczę nad funduszami zadbał o to aby płynęły do jego kiesy a nie na konto organizacji? Myślisz że nie masz do kogo się odwołać? Mylisz się. W pełni licencjonowana i zobowiązana do pracy w granicach UEE i poza nimi Niezależna Gildia Rozjemców pozwala obywatelom (oraz cywilom, nie dyskryminujemy nikogo!) na zgłaszanie skarg przeciwko (lub wewnątrz) prywatnym organizacjom. Złóż zgłoszenie u reprezentanta IAG aby twój głos był usłyszany i szkoda wyrównana. Czy twoja działalność jest niezbyt legalna? IAG wydaje osąd tylko gdy jest o to proszona. Poufność zleceń jest gwarantowana.

   

  Oczywistym jest, że nie jest to coś co będzie nam potrzebne przed startem Persistent Universe, ale już alokowaliśmy fundusze na te stanowiska i pracujemy nad dokładnych wymagań jakie trzeba będzie spełnić żeby podjąć tę. Kontaktuje się z nami wielu fanów którzy chcieliby podjąć się tej pracy i rozważamy zatrudnienie na te stanowiska osób spoza branży growej. Wydaje się że asystenci prawni z odpowiednim zasobem wiedzy na temat naszego uniwersum mogą być idealnymi kandydatami!

   

  W trakcie ostatnich dwóch lat, poznaliście nasze statki na wylot i usłyszeliście od nas że będą w pełni konfigurowalne. Następnym krokiem będzie uczynienie tego faktem. Następne progi umożliwią wam zagłosowanie na komponent który otrzymacie (i będziecie mogli go używać podczas walki!). Zespół deweloperski ostatnio odpalił nową linię produkcyjną mającą na celu tworzenie komponentów do statków i „zaludnienie” sklepu Voyager Direct mnóstwem nowych opcji by uczynić grę bardziej interesującą.

   

  Wybraliśmy dziesięć z tych przyszłych ulepszeń - począwszy od laserów kończąc na systemach chłodzenia. Ten, który zostanie wybrany przez największą liczbę osób trafi do każdego kto wsparł Star Citizena przed przekroczeniem progu 55 milionów dolarów.


  Oto krótki opis dostępnych do wyboru komponentów:

   

  • Działo balistyczne: A&R PyroBolt C1: Wraz z prowadzeniem PyroBolt C1, A&R dołożyło kolejną wartościową pozycję do swojej historycznej linii produktów. PyroBolt to 15mm działo balistyczne zdolne do używania różnych rodzajów amunicji z umiarkowaną szybkostrzelnością i maksymalną celnością.
  • Działo laserowe: Preacher Armament Alpha 1: Gdy Preacher Armament pokazał po raz pierwszy działo laserowe Alpha na zeszłorocznym DefConie nikt nie spodziewał się zaskoczenia, lecz Preacher zredefiniował "standardową" broń pokładową zwiększając moc powstrzymywania przeciwnika bez przeciążania zasilania statku.
  • Balistyczna kartaczownica Gatlinga: Preacher Armament Inquisition XXII: Stworzona przez Preacher Armament Inquisition XXII jest bronią po jaką sięgasz gdy chcesz roznieść swój cel na strzępy. Jego dwukanałowy podajnik amunicji pozwala na podmianę jej typu bez wychodzenia ze statku dając w ten sposób właścicielowi swobodę doboru typu amunicji najlepiej pasującego do sytuacji.
  • Laserowe działo powtarzalne: Verified Offworld Laser Technologies Firestorm: Możesz uciekać ale nie ukryjesz się przed Burzą Ognia (Firestorm). Nowe laserowe działo powtarzalne od VOLT to efektywny kosztowo dodatek do twojego arsenału ofensywnego. Firestorm jest zdolny do prowadzenia ognia z bazową szybkością sześciu strzałów na sekundę co czyni go porównywalnym z balistycznymi odpowiednikami lecz eliminuje konieczność martwienia się o amunicję.
  • Działo neutronowe: ProPOW Kill-O-Blast 3000 Pro: POW does it again! Kill-O-Blast 3000 to ich najnowsze zbalansowane rozwiązanie umożliwiające dostarczenie ogromnej mocy każdego oddawanego strzału. Kill-O-Blast 3000 może być pierwszym działem neutronowym jakie zakupisz, ale również i ostatnim bo inne już nie będą potrzebne!
  • Pociski: Spearfish ASIM-09/eN7 Arrestor: Linia pocisków Arrestor od Spearfish to przetestowani i sprawdzeni łowcy. Najwyższej jakości sensory podczerwieni połączone z zastrzeżonym dla tego producenta specjalistycznym oprogramowaniem VK9 minimalizują ryzyko utraty celu i gwarantują dostarczajenie do celu siejącej spustoszenie głowicy EMP.
  • Reaktor: Ace Astrogation FusionPro 3H: Zoptymalizowany dla średniego rozmiaru jednostek 3H od Ace Astrogation oferuje wysoką odporność na uszkodzenia i dobre osiągi oraz wysoką wydajność energetyczną podczas prowadzenia działań bojowych.
  • Generator osłon: RAMP Corporation ProTec Twin Standard: ProSec Twin Standard to dwusegmentowy generator osłon oferujący przednią i tylną ich lokalizację aby bardziej efektywnie kierunkować twoje środki defensywne. ProSec charakteryzuje się również niższą sygnaturą EM co przydaje się w sytuacjach gdy całkowicie chcesz uniknąć walki.
  • Chłodzenie: J-Span Cryo-Star: Wielokrotnie nagradzani projektanci J-Span stworzyli jednen z najbardziej zaawansowanych systemów chłodzących na rynku. Cryo-Star korzysta z nowego typu technologii chłodzenia płynem gwarantując utrzymanie optymalnej temperatury twoich silników bez poświęcania ich mocy.

   

  Pamiętajcie, skala Star Citizena opiera się na crowd fundingu, wasze ciągłe wsparcie umożliwia nam tworzyenie gry przy pomocy zespołów w różnych częściach świata! To wy jesteście powodem dla którego rodzi się Star Citizen i nie wiem jak wystarczająco podziękować za finansowanie projektu oraz szerzenie informacji o nim!
  — Chris Roberts
  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia


 • Promowane produkty

 • Kategorie

 • Game Armada / Star Citizen Polska
  Serwer Discord
  13
  kanałów
  47
  online
 • Który starter wybrać?   38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które startery podobają ci się najbardziej?


   • RSI (seria Aurora)
   • Consolidated Outland (seria Mustang)
   • MISC (seria Reliant)
   • Origin (seria 100)
  2. 2. Startery z której serii posiadasz lub planujesz kupić?


   • RSI (seria Aurora)
   • Consolidated Outland (seria Mustang)
   • MISC (seria Reliant)
   • Origin (seria 100)
   • Żaden, skupiam się na większych jednostkach

  Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Zobacz temat
 • Odpowiedzi

  • //##trace.blocked##// 2949.02.14_04:46SET
   To: scire_facias
   From: Guvnoir
   Subject: Sec Sweep Scire, I’m in desperate need of your expertise. Since we last crossed paths, I’ve been laying low. Was even earning an honest day’s wage until an old connect tracked me down in Stanton. They offered me a security gig at a secluded “trading” outpost on Yela and the pay was too sweet to pass up. Since the outpost was remotely operated, they wanted me on site to make sure everyone behaved themselves. I knew from rep that they’d become serious players from the days when we’d been running together, but the straight life wasn’t exactly the most comfortable, so against my better judgement I took the gig. Everything went smoothly until an uptick in activity brought extra scrutiny to the place. Soon bounty hunters and other damn do-gooders started sitting on the place, looking to earn a few creds or make a name for themselves. All the action made it clear that the spot wasn’t much of a secret anymore. Of course, right around this time, I noticed the trading console they used for all their transactions was acting a bit strange. Sometimes it didn’t display the correct available inventory and other times it didn’t work at all. I tried a deep dive into the code to see what was wrong and discovered a backdoor. A skillfully placed one too. Even I missed it on my first sweep. I haven’t slept since I discovered it. My employer is demanding a full report soon, but considering their reputation for very imaginative punishments, I’m not telling them a damn thing except that their system is locked up tight. I’ve closed the breach but am still frantically pouring over the code convinced I’ve missed more. No hacker this knowledgeable leaves themselves only one way in. I need fresh eyes on this. Strange as this may sound, you’re the only one with the right skillset that I trust. If you can’t sniff out any further issues with the system, then I’ll finally feel confident that it’s secure. I can pay. Can’t offer you much but it’s enough to make it worth your while. Plus, while you’re poking around, I’m sure you can gather some info on the facility that an enlightened individual like yourself can put to good use. What do you say to helping an old acquaintance? -GN ________________________________ 2949.02.14_21:03SET
   To: Guvnoir
   From: scire_facias
   Re: Sec Sweep u shoulda stayed retired. whatever few piddling creds u can ofr and details on 1 damn facility arent worth my effort. plenty of other work on the table. happy to dish out some advice though – get the hell out of there while u can -scire_facias ________________________________ 2949.02.15_01:39SET
   To: scire_facias
   From: Guvnoir
   Re: Sec Sweep Oh, I already considered disappearing, but I can’t spend the rest of my life on the run. I’ve worked for some brutes before, but this group has reach. I can’t live like that. I already have trouble sleeping. My only option is to secure this system, play it cool for a bit, and then find a way to leave on good terms. The straight and narrow may pay piss poor but the chances of slowly being tortured to death are relatively slim in comparison. I get your point about info on one facility not being enough for you. Would details on my employer’s larger network of WiDoW facilities do the trick? Jumptown is only one of many such spots they’ve got spread across numerous systems. Before accepting the job, I snooped around to gauge the size of their operation. It was bigger than even I expected. Anyways, I’ve been compiling a dossier on their network as a bargaining chip in case something went wrong. Never expected to have to use it so soon. It’s a lot of leg work, and nothing you couldn’t do yourself, but there’s enough here to make it a valuable get for their rivals. That sweet enough for you? -GN ________________________________ 2949.02.15_18:47SET
   To: Guvnoir
   From: scire_facias
   Re: Sec Sweep send the file and access details and ill clean up the mess u made. -scire_facias ________________________________ 2949.02.16_18:39SET
   To: scire_facias
   From: Guvnoir
   Re: Sec Sweep I knew we were friends for a reason! Let me know when your clean up work is done so I can claim everything’s locked up tight. Once I’ve got some cover, I can begin to plan my exit strategy. -GN < attachment: LifeInsurancePolicy.ssp > ________________________________ 2949.02.18_05:10SET
   To: Guvnoir
   From: scire_facias
   Re: Sec Sweep done u were right u missed a few. tht was 1 crafty bastard accessing the system. ur employer has some powerful well funded enemies. good luck with phz 2. ull need it. -scire_facias ________________________________ 2949.02.19_03:59SET
   To: 671OitnO554401
   From: scire_facias
   Subject: audit told u ur security was shit. ive hacked vending machines that put up more resistance. to make matters worse, only 1 administrator realized they’d been hacked. he removed 1 of the backdoors and ws smart enough to know there were more. id give him a gold star except he was so scared to report the problem that he went behind ur back looking for help. u r so lucky he came to me. as ull see in my report, his opening ofr was complete access to his system. minor prodding got him to turn over info on ur wider network of facilities. the cost of buying back his dossier from me is included in my report. if this isnt proof that u need me keeping ur systems secure then i dont know what is. -scire_facias < attachment: ubscrewdwoutme.ssp > Przeczytaj całość
  • No 5 plus 1 w postaci samego drąga to już się można fest pogubić  Ale przy odrobinie wprawy i przyzwyczajeniu to może być nawet poręczne.  
  • No to grindujcie ładnie ranking do piątku  aż ci którym się triale pokończyły wbiją z powrotem  
  • Mam, gram, nawet 30 poziom już dobiłem, zapraszać do znajomych darmowe coiny dobra rzecz.
 • Tematy

 • Blogi

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności