Skocz do zawartości

Witaj na pokładzie !

Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez naszą społeczność. Po zalogowaniu możesz zakładać tematy, odpowiadać w istniejących, przeglądać i dodawać zawartość galerii, korzystać z systemu reputacji, prywatnego komunikatora i wielu innych opcji!

Ten komunikat zostanie usunięty gdy się zalogujesz.

Wygraj Battlefield V!

Weź udział w naszym giveawayu i wygraj pełną wersję Battlefield V!

Porozmawiajmy na żywo!

Chcesz pogadać na żywo? Dołącz do nas na Discordzie!

Dołącz do Ater Dracones!

Szukasz wyborowego towarzystwa do gry w Star Citizena i nie tylko? W Ater Dracones znajdziesz sporo interesujących osób, wsparcie i fajny klimat, a także największą lecz posiadającą własny charakter praktycznie najstarszą aktywną polską organizację w SC.

Mimo iż jest nas wielu cenimy sobie indywidualność naszych członków, a aktywni mogą liczyć na możliwość kształtowania losów klanu.

 • Nebthtet
  Nebthtet

  44 miliony dolarów zebrane!

  Dziś licznik na stronie głównej RSI przekroczył kolejny próg – 44 mln dolarów! Z tej okazji tradycyjnie już Chris Roberts opublikował kolejny list do społeczności. Jego przetłumaczoną treść znajdziecie poniżej.

   

  ChrisRobertsDirecting.jpg44 miliony! Myślę że mogę spokojnie powiedzieć żeto będzie ostatni list jaki piszę przed wydaniem Arena Commander oraz nie mogę doczekać się aby dać Wam po raz pierwszy zakosztować tego, co pomagacie nam zbudować. Możliwość stoczenia pojedynków w głębokim kosmosie pomoże uczynić Star Citizena realnym dla wielu ludzi… ale również wiem że wszyscy którzy jak dotąd nas wspomogli rozumieją to. Bez Was by nas tu nie było – dziękuję! Rozpoczął się ostatni tydzień prac przed wydaniem  wersji V.8 Arena Commandera tak więc nie będę się rozpisywać… ale chciałbym podzielić się grafiką przedstawiającą to, co nazywamy „pomieszczeniem do negocjacji” na pokładzie frachtowca Banu Merchantman. Jest to miejsce na statku do którego kupcy mogą zaprosić kogoś, pokazać im swoje towary (ładownia jest widoczna) oraz dokonywać transakcji!

   

  W miarę tego jak zagłębiamy się w następne etapy tworzenia Star Citizen oprócz walk kosmicznych analizujemy to, jak będą wyglądać systemy takie jak ładunek i handel. Budujemy system, który ma sens, mierzymy wnętrza statków, budujemy ustandaryzowany system pomiaru kontenerów ładunków (zerknijcie na diagram) i ustalamy jak cargo będzie ładowane, rozładowywane, jaka interakcja z nim będzie w porcie (i podczas lotu). Odzwierciedla to najświeższy zestaw zmian we wstępnych statystykach statków. Transport ładunków będzie bardziej złożonym procesem niż tylko znalezienie statku z największą pojemnością… bardziej będzie chodzić o znalezienie odpowiedniej jednostki do konkretnej roboty.

   

  Każdy kto wsparł grę do momentu osiągnięcia aktualnego progu dostanie dodatkowe pomieszczenie w hangarze jak tylko wdrożymy system modularnych pokoi:

   

  Kartografia Gwiezdna – Krocz pośród odległych horyzontów jakie zbadałeś w dedykowanym „pokoju map” zawierającym holograficzną reprezentację 3D znanego wszechświata. Twój pokój map będzie wyposażony w podstawowy przewodnik po Zjednoczonym Imperium Ziemi (UEE) i będzie rozszerzać się w coś, co jest unikalne tylko dla ciebie w miarę tego jak będziesz eksplorować niezbadane światy i odkrywać nowe tajemnice. Zbuduj najbardziej szczegółową jak tylko się da mapę wszechświata i pochwal się nią gościom, lub ukryj swoje tajne punkty skokowe i ukryte placówki handlowe by nikt inny nie mógł podążyć za tobą. Korzystaj bezpośrednio z przewodnika Observist by znaleźć wszystko – od tego na jakie rudy jest popytu na MacArthurze po informację gdzie  podają najsmaczniejszy makaron na Terrze. A wraz z możliwością czynienia własnych adnotacji o spotkaniach i podróżach to więcej niż mapa – to twój cyfrowy dziennik!

   

  Przedostatnia nagroda za kolejny próg też już została wybrana! Każdy, kto wesprze Star Citizena przed osiągnięciem progu 46 milionów otrzyma zestaw ulepszonego oprogramowania skanującego od Chimera Communications. Oto jego opis:

   

  Updated Scanning Software (ulepszone oprogramowanie skanujące):
  Chimera Communications przedstawia najnowszą wersje oprogramowania skanującego SBit jednocześnie ogłaszając jednorazową darmową aktualizację dla klientów z długim stażem oraz aktualnych, Aktualizacja SBit oferuje wykraczające daleko ponad to co jest dostępne w bazowych modelach możliwości skanowania asteroid pod kątem bogactw naturalnych.  SBit jest systemem opartym na FIB który bombarduje skanowany obszar energią, po czym przetwarza częstotliwości zwrotne energii odbitej z powrotem dostarczając użytkownikowi obrazy kompozytowe potencjalnych złóż. Do nowej wersji oprogramowania Chimera Communications dodała zaktualizowaną blibliotekę wyszukiwalnych częstotliwości jak i możliwość przeprowadzania skanów o różnych zakresach zezwalając na analizę mniejszych powierzchni w wyższej rozdzielczości. Wersja ta zostanie udostępniona publice do zakupu po oficjalnej premierze pakietu Sbit.

   

  Po raz kolejny dziękuję za wasze ciągłe wsparcie. Oznacza ono większą, lepszą grę… W pierwszą część której zagracie już wkrótce. Pamiętajcie by zagłosować w ankiecie na ostatnią nagrodę za kolejny próg!

  — Chris Roberts
  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia


 • Promowane produkty

 • Kategorie

 • Game Armada / Star Citizen Polska
  Serwer Discord
  13
  kanałów
  74
  online
 • Który starter wybrać?   38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które startery podobają ci się najbardziej?


   • RSI (seria Aurora)
   • Consolidated Outland (seria Mustang)
   • MISC (seria Reliant)
   • Origin (seria 100)
  2. 2. Startery z której serii posiadasz lub planujesz kupić?


   • RSI (seria Aurora)
   • Consolidated Outland (seria Mustang)
   • MISC (seria Reliant)
   • Origin (seria 100)
   • Żaden, skupiam się na większych jednostkach

  Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Zobacz temat
 • Odpowiedzi

  • Pokaż ten giveaway Battlefield V Za przekazanie nagrody na niniejszy konkurs bardzo dziękujemy @Shin! Dołącz do największego konfliktu świata w Battlefield™ V. Seria Battlefield wraca do swoich korzeni dzięki zupełnie nowemu spojrzeniu na II wojnę światową. Weź udział w starciach wieloosobowych ze swoją drużyną, w trybach takich jak Wielkie Operacje i kooperacyjny tryb Sił Połączonych, lub poznaj dramatyczne historie rozgrywające się na tle globalnej wojny w jednoosobowych Opowieściach Wojennych. Ciesz się największą i najbardziej wciągającą grą z serii Battlefield, walcząc w niesamowitych i niespodziewanych miejscach na całym świecie. II wojna światowa w zupełnie nowej odsłonie – weź udział w kluczowych operacjach konfliktu, od którego zaczęła się historia serii Battlefield. Starcia wieloosobowe dla 64 graczy wśród chaosu wojny – poprowadź swoją kompanię w niesamowitych starciach sieciowych, takich jak rozbudowany tryb Wielkich Operacji. Graj w klasycznych trybach, takich jak Podbój, lub połącz siły ze znajomymi w kooperacyjnym trybie Sił Połączonych. Najbardziej wciągająca gra z serii Battlefield – przemierzaj pole bitwy, wykorzystując nowe ruchy żołnierza, umocnienia i ruchome narzędzia zniszczenia. Poznaj nieopowiedziane Opowieści Wojenne – dramatyczne historie rozgrywające się na tle globalnej wojny w jednoosobowych Opowieściach Wojennych. Zjeżdżaj na nartach po norweskich górach, walcząc o kontrolę nad linią zaopatrzeniową materiałów do produkcji broni jądrowej. Ruszaj na linię frontu z francuskimi wojskami kolonialnymi. Udaj się za linie wroga w Afryce Północnej, by siać chaos wraz z bandą wykolejeńców. Teatry Wojny – wyrusz na przygodę, podczas której nowa zawartość przeniesie cię wraz z kompanią do miejsc, w których czekają nowe pola walki i rodzaje broni.   Uwaga: giveaway dedykowany jest dla osób, które kiedykolwiek wsparły serwis Game Armada / Star Citizen Polska jakąkolwiek donacją. Jeśli nie jesteś w tym gronie, a chcesz wziąć udział zapraszamy do wsparcia!  Utworzył Game Armada Data zakończenia 10 dni i 3 godziny Utworzono 2019.02.18 Kategoria Game Armada  
  • +1 Może uda się odebrać preorder w dzień premiery jeszcze
  • Kim jesteś?
   Jestem Atonn. Gram w SC od 2016. Pochodze ze Szczecina. Lubie dobry film, muzyke no i gry oczywiscie. W jakie gry chcesz z nami grać?
   Star Citizen Czego od nas oczekujesz?
   Dobrego grania w przyjaznym srodowisku graczy. Co możesz nam zaoferować?
   Dobrego, godnego zaufania czlanka zalogi na ktorym mozna polegac o7 Jakie masz zainteresowania?
   Lubie dobry film, muzyke no i gry oczywiscie. Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
   Internet Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
   Nie wykluczam Dodatkowe uwagi
   Link do profilu na RSI
   https://robertsspaceindustries.com/citizens/Atonn Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
   Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
   tak Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
   FPS/Dog fight + exploring Czy jesteś zainteresowany/a RP?
   tak Posiadane statki w Star Citizen
   Arrow, Gladius Vailant, Super Hornet, Andromeda. Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
  • Hello everyone, Valentine’s Day is but a sweet memory, yet after celebrating all weekend long with community-made Valentines and limited-time ship offers, you still have until 11:59pm PST today to pick up Anvil’s limited-edition Hornet F7C-M Heartseeker. The ‘Be my Valentines’ greeting card contest is over and we’d like to thank everyone who shared their love (and cards) across the ‘verse. It was tough as always to select the winning entries and we can only recommend checking out all the fantastic cards the community created over the past few days. Last week we sent out the latest information on the continuing development of Squadron 42, collected from each of our studios around the globe. Check your inbox if you haven’t read the report yet and make sure you’re subscribed to the SQ42 newsletter to ensure you don’t miss any future news. Also last week, a new ship from Argo Astronautics was unveiled. From tugging massive cargo containers to team-towing titans through the stars, the tenacity and rugged reliability of ARGO engineering are on full display in the SRV. If you’re looking for more information about the latest addition to the Argo Astronautics portfolio, head to the Spectrum Q&A thread and post your questions or vote for the ones you want to see answered. We’ll then send them over to the developers and publish the answers in a Comm-Link early next week. Now, let’s see what’s going on this week: Tuesday is lore day and features a post mysteriously named ‘DataCache’. You’ll have to wait until then for the cache to unlock. Pass the time by catching up with previously published lore posts. On Thursday, another episode of Around the Verse takes a look at the latest Star Citizen news. Friday sees a Roadmap update and the RSI Newsletter delivered right to your inbox. We also welcome a new episode of Reverse the Verse, which broadcasts LIVE on our Star Citizen Channel. We’ll update this post with more info about guests, talking points, and a link to the Spectrum question-gathering thread later this week. Furthermore, the latest issue of Jump Point, our monthly digital magazine, will be available to subscribers. See you in the ‘verse! Ulf Kuerschner
   Senior Community Manager *Image credit to HowSnow The Weekly Community Content Schedule MONDAY, FEBRUARY 18TH, 2019
               Valentine’s Day promotion ends    TUESDAY, FEBRUARY 19TH, 2019
               Lore Post – DataCache   (https://robertsspaceindustries.com/comm-link/spectrum-dispatch) WEDNESDAY, FEBRUARY 20TH, 2019
               -    THURSDAY, FEBRUARY 21ST, 2019
               Around the Verse    (https://www.youtube.com/user/RobertsSpaceInd/)
               Vault Update    FRIDAY, FEBRUARY 22ND, 2019
               Reverse the Verse LIVE   (https://www.twitch.tv/StarCitizen)
               Roadmap Update   
               RSI Newsletter   
               Squadron 42 Monthly Report Comm-link(Repost)   
               Jump Point – February Issue    Community MVP: February 18th, 2019
   We are constantly amazed by the contributions made by the Star Citizen community. Whether it's fan art, a cinematic, a YouTube guide, or even a 3D print of your favorite ship, we love it all! Every week, we select one piece of content submitted to the Community Hub and highlight it here. The highlighted content creator will be awarded an MVP badge on Spectrum and be immortalized in our "MVP section of the Hub":https://robertsspaceindustries.com/community/mvp-posts. Don’t forget to submit your content to our Community Hub for a chance at seeing it here!
   Stanton System Facility Directory by Delta_Lima This directory of facilities in the Stanton System, including information on obstructions, hazards, and services available is brought to you by Delta_Lima!

   Check it out on the Community Hub. Przeczytaj całość
 • Tematy

 • Blogi

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności