Skocz do zawartości

Inne obrazy w Anthem

Z albumu

Anthem

 • 7 zdjęć
 • 0 komentarzy
 • 0 komentarzy obrazów

Informacje o zdjęciu


0 komentarzy

Polecane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

 • Podobna zawartość

  • Przez Xender
   Wraz z kumplem szukamy chętnych na raidy, ja hunter PL 266, kumpel warlock 276 chyba. W tym tygodniu gramy około 23, jak ktoś chętny na raid to zapraszam ;D
  • Przez Xender
   Zacznę od tego że Destiny 2 bardzo mi się podoba! Takie dynamiczne połączenie HnS oraz MMO. Martwi mnie jednak kwestia end game'u...
   Mam już ~260 Power Level i przyznam szczerze że Strike'i są trywialne, jedynie Nightfall potrafi stanowić wyzwanie, ale jest ten sam przez cały tydzień ;(.
    
   Nie brałem jeszcze udziału w raidzie....
    
   Czy są jakieś rodzaje PVE które są bardziej wymagające? Bardziej przypominające typowe instancje w MMO? Chciałbym żeby endgame stanowił jakieś wyzwanie,  a nie bezmyślny grind ;(. Może wiadomo coś na temat tego czy dodadzą coś w dodatkach, albo czy będą jakieś dodatki poza tymi dwoma zapowiedzianymi?
    
   Nie grałem w Destiny 1 więc nie wiem jak tam wyglądał end game gdy gra się rozwinęła, dlatego pytam Was
  • Przez komandor_tarkin
   Kiedy zbierzesz egzotyczny engram, to po kliknięciu na nim prawym klawiszem myszy widzisz itemy które z niego mogą dropnąć, kiedy go zdekodujesz. Zestaw tych itemów jest losowy i zmienia się co 5 minut, wskazania zegara zbliżone do windowsowego. Kiedy danego itemu nie widać w podglądzie, to nie ma szansy że on wypadnie, kiedy jest to jest szansa 1/8. Jest to przydatne zwłaszcza kiedy chcesz wyfarmić konkretny element pancerza albo rodzaj broni, wtedy im więcej takich widzisz w preview tym zwiększasz swoją szansę na ich dropnięcie. Dodatkowo jak pisałem, jeżeli ja poluję na tzw. cewkę, to nic dziwnego że nie mogę jej trafić, jak otwieram engramy kiedy nie ma jej w podglądzie. Znalazłem to w necie, jak na razie zgadza mi się to bez pudła.
  • Przez komandor_tarkin
   Polecam obczajenie tego kolesia, jak naparza solo Nightfalle a nawet kawałek rajdu (ten ze znakami), generalnie mistrzostwo świata w ogarnięciu mechaniki i timingu.
    
   https://www.youtube.com/channel/UCyrWBaDK-oO30Q0DHBp4hYw
  • Przez Argetlan7
   Czy ktoś z Was już się bawił w nowym MMORPG - Mu Legend? 

   Ściągnąłem i uruchomiłem ze względu na stare, dobre Mu Online. Wybrałem serwer dopiero co otwarty i stworzyłem Maga Bojowego, po 30 minutach usunąłem postać i stworzyłem kolejną. Tym razem był to Oprawca, jakoś bardziej mi leży. Grafika jest dosyć ładna, ale po dłuższej chwili monotonne stają się questy - Idź tam, zabij to, podnieś to.

   Ale czego by się tutaj spodziewać. Nie ma żadnej rewolucji odnoście MMO w tej grze. Taki Hack'n Slash.  Możliwość robienia szczelin w których czają się elitarne potwory z rzadkim sprzętem.

   Można by było rzec przeciętniak. Ale tak jakoś mnie urzekła, spodobało mi się to przykładanie miecza z dużą siłą do czaszek potworów. Ładnie to wszystko wygląda, czasami troszkę za bardzo "Azjatycko"

   Zapraszam do udziału w temacie, a może by tak zrobić gildię?
×