Skocz do zawartości

Cześć! Miło nam, że pomagasz współtworzyć naszą społeczność! Niestety czas leci nieubłaganie i po raz kolejny musimy opłacić licencję oprogramowania dzięki któremu możecie korzystać z forum, pobieralni i galerii - w związku z powyższym rozważ proszę wsparcie naszego serwisu - każda złotówka pomaga!

A jeśli chcesz dołączyć do Redakcji, napisz coś więcej o tym co chcesz robić korzystając z tego formularza.

Dziękujemy za każde wsparcie!

Inne obrazy w Anthem

Z albumu

Anthem

 • 7 zdjęć
 • 0 komentarzy
 • 0 komentarzy obrazów

Informacje o zdjęciu


0 komentarzy

Polecane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

 • Podobna zawartość

  • Przez Shivon
   Nowa fajna gierka MMO, w której organizujesz swój statek marzeń, dobierasz załogę oraz walczysz by przeżyć. A programowalne AI (później w grze) ci pomoże w walce. Wszystko okraszone grafiką stylizowaną na poczciwe 8-bitów ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. ).
   Jakieś pytania, kadecie?
    
   Uwaga: Gra jest w wersji Beta (w Google Play jako Early Access), cena: 0,00 PLN, stwierdzono znaczną liczbę błędów)

   LINK:
    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    
   VIDEO:
    
   A jak ktoś chce jedynie pooglądać gameplay...
    
  • Przez Nebthtet
   Wczoraj na streamie z Gamescomu Microsoft pokazał już Project Scorpio czyli XOX (swoją drogą Major Nelson rozpakowujący toto w rękawiczkach był co najmniej... dziwny. Ale kto ogarnie Amerykanów) - dziś Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  na której można preorderować nową zabawkę od MS. 
    
   Oto opis limitowanej edycji konsoli:
   Konsola Xbox One X 1TB — Project Scorpio Edition
   2 099,00 zł zaw. VAT
   Zamów przed premierą 
   Bezpłatna dostawa. Bezpłatny zwrot.
    
   Opis
   Kup konsolę Xbox One X Project Scorpio Edition, zanim zniknie na zawsze.  Najmocniejsza konsola na świecie Wersja limitowana w specjalnym wzornictwie Zawiera wyjątkowy stojak do postawienia konsoli Xbox One X w pozycji pionowej Nadruk Project Scorpio na konsoli i kontrolerze Odtwarzacz Blu-ray 4K zapewniający niezwykłe wrażenia podczas gier i korzystania z rozrywki Działa z wszystkimi grami i akcesoriami do konsoli Xbox One  Data wydania: 07.11.2017 r.  
    
   Patrząc na moc, jaką ma oferować oraz cenę - nie jest to zła propozycja dla konsolowców albo osób chcących pograć w dobrej jakości ale niemających miejsca na kompa stacjonarnego (bzdurna wymówka, miejsce ZAWSZE się znajdzie ;)). Ale ja i tak wolę mojego blaszaka.
    
   Ktoś z was planuje zakup jakiejkolwiek wersji XOX? Ciekawe też, jak odpowie na to Sony.
  • Przez Game Armada
    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    
   Zapewne dotarły do was plotki odnośnie dalszych losów Mass Effect Andromeda. Niedawno można było się jeszcze łudzić, że to nie koniec i w jakiś cudowny sposób gra otrzyma jakiekolwiek dodatki fabularne i dalsze wsparcie... Dziś owe nadzieje zostały definitywnie i niezaprzeczalnie pogrzebane.
   Artykuł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  pochodzi z serwisu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .
    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
  • Przez Nebthtet
   Jak widać Gladiusem można polatać nie tylko w SC
    
    
  • Przez Nebthtet
   Jeśli czytacie ebooki na tablecie lub telefonie, zapewne macie ulubione aplikacje. Podzielcie się swoimi propozycjami.
    
   Po pierwsze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  - chyba najlepsza aplikacja do zarządzania swoją biblioteką i konwersji z jednego formatu na inny. Co więcej totalnie darmowa i często aktualizowana. Do plików *.mobi i *.azw polecam aplikację Kindle (PC, iOS, Android) -  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. . Ważne: aplikacja obsługuje również tytuły spoza Amazonu - możecie sobie zaimportować do niej cokolwiek sobie zamarzycie. Ma fajną animację przewracania stron i integruje się z kapitalnym słownikiem ang-ang (i nie tylko). Do plików *.epub iOS polecam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  i  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  (ten drugi obsługuje również *.cbx i *.cbr)
×