Skocz do zawartości
Usunięte konto

wts AEGIS Reclaimer Anniversary

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Reclaimera - standalone ship z ubezpieczeniem na 24 miesiące. Cena jaka mnie interesuje to 1392 zł - tyle ile dałem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png" alt=":)">

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Vanter
      Do sprzedania mam DDR3  32GB (4x8GB), 2400mhz CL10 są jeszcze na gwarancji kupione 19 września 2018, 2666mhaz CL12 były kupione 17 lutego 2014
      Pamięci pracowały razem z częstotliwością 2400mhz, nie jestem pewien jak jest z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  jak coś posiadam kopie obu paragonów.
      Cena: 800zł

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam czarnego Noxa z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam używaną (4 lata) kartę graficzną GIgabyte GTX 970 G1 Gaming.
      Cena: 600zł
      Jeżeli ktoś ma jakieś pytania co do karty to można pisać tutaj w wątku albo wiadomościach na forum lub Discordzie.
    • Przez Frosty
      Sprzedam klucz do gry Star Wars Battlefront 2 (2017) w wersji global.

Cena: 50zł

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2018_12/image.png.cc156094c7d8639b96ac7abe9aad4345.png" alt="image.png.cc156094c7d8639b96ac7abe9aad4345.png" />
    • Przez Nebthtet
      Mam do sprzedania następujące cudo vanduulskiej myśli technologicznej - w PVP ponoć robi sieczkę z przeciwników, jako jedyna krypa wręcz POSIADA sprzęt do taranowania, daje +200 do szacunku na dzielni i jest niesamowitą inwestycją w swoją flotę.

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /uploads/monthly_2018_05/large.59aea5deb8ee0_EsperiaGlaive.png.dd3d11903df0f5751ef580106a5553df.png" style="width: 600px; height: auto;" width="1280">

Stan: igła - Vanduul płakał jak mu zabierali Wersja: pierwsza edycja, to NIE jest CCU - można go również ulepszyć do czegoś droższego. W pakiecie hangar VFG Industrial znany też jako "asteroidowy" - super miejsce do urządzania dzikich imprez i kitrania zapasowego bimberku. Melt Value: 350$ - czyli bez dopłat można z niego zrobić Crucible, Endeavora, Carracka, Hull D, Reclaimera (a przynajmniej do takich kryp były CCU za 0$ - jeśli to nie usunie możliwości giftowania, mogę przetopić na jedną z powyższych)  

Cena dla AD: 1535 PLN Cena dla osób spoza AD: 1650 PLN  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.   
      Płatność przelewem lub PayPalem. Dla zaufanych osób z AD z dłuższym stażem możliwość płatności w ratach. Barter nie wchodzi w grę.
      Dopuszczam możliwość skorzystania z middlemana. W przypadku przesyłania środków przez PayPala jako transakcji oraz usług middlemana koszt powyższych ponosi Kupujący.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności