Skocz do zawartości
szympekmajster

wts Sprzedam trochę sprzętu do PC

Rekomendowane odpowiedzi

Temat za pewne pojawiać się będzie co jakiś czas i aktualizować, także opiszę w skrócie parę informacji, aktualnych niezależnie od sprzedawanych pozycji poniżej.

 

Sprzęt przedstawiony poniżej jest zawsze w pełni sprawny, jeśli coś z nim jest nie tak - jest to możliwie wyraźnie opisane poniżej. Gwarancję producenta daję jeśli takową posiadam, jeśli brak jakiejkolwiek - standardowo daję bez problemu 7 dni gwarancji rozruchowej bądź więcej, jeśli napisałem inaczej poniżej. 

 

Wysyłam według potrzeb, natomiast najszybciej i najbezpieczniej a do tego korzystnie cenowo jest mi wysłać firmą kurierską Patron Service/DHL. Takie paczki są przeze mnie ubezpieczone, więc jeśli coś by się z nią stało lub by zaginęła - bezzwłocznie oddaję pieniądze za zakup. W każdym przypadku jest możliwe wystawienie na allegro, negocjacja ceny oraz odbiór osobisty. 

 

Gdyby ktoś czuł się wobec mnie niepewnie - warto sprawdzić moje konto w serwisie allegro.pl
KLIK

 

Sprzedam takowe itemki pod peceta:

 

1. Płyta główna Asus Maximus VII Ranger, nowa, gwarancja 3 lata - 619zł - wysyłka free

2. Dysk SSD Crucial M550 512GB SATA3, nowy, gwarancja 3 lata - 790zł

3. Karta graficzna VTX3D Radeon HD7870XT (GCN Core) - używana, gwarancja do 26.04.2015 - 450zł

4. Karta graficzna ASUS Radeon HD7870XT (j.w) - używana, DCU2, gwarancja do 12.12.2016 - 480zł

5. Dysk SSD Crucial M550 128GB SATA3, nowy, gwarancja 3 lata - 300zł

6. Dysk SSD Intel 330 60GB SATA3, używany, komplet, gwarancja do lipca 2016 - 100zł

7. Chłodzenie BeQueit PureRock - nowy, gwarancja, komplet - 99zł, wysyłka free

8. Pad bezprzewodowy, biały XBOX360 + adapter pod PC (idealnie pod SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">) - w pełni sprawny - 90zł

9. Części do Xboxa 360 pierwszej generacji - RROD 0021, reszta sprawna (Dysk, chłodzenie, obudowa, napęd nowy laser etc)

 

W razie pytań - zapraszam na PW, foteczki wysyłam zainteresowanym bez problemu.

 

Changelog:

 

- Dodano nowe pozycje :)

- Zapomniałem, ceny są negocjowalne, jak ktoś ma konkretną ofertę - zapraszam na PW :)

- 28.03.15: Dodano chłodzenie, dysk pozycja 5 zarezerwowane, dodano pada z adapterem

i dodatkowo, upewniłem się - na pozycję 3 mam gwarancję (karta graf.) do 24-04-2015  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

- pozycja nr 5 sprzedana

- 02.04.15: Pad zarezerwowany do wtorku

- 03.04.15: Dodano xboxa

- 05.04.15 - dodano informacje dot. gwarancji na SSD Intel'a - do lipca 2016! obniżka ceny do 100zł

- 07.04.15 - obniżka cen na karty graficzne, dodano wstępne informacje dot. gwarancji!, pozycja 8 sprzedana

- 09.04.15 - pozycja 1 sprzedana, w zasadzie obie sztuki poszły bo tyle miałem ;)

Edytowane przez szympekmajster

Szukasz finansowego wsparcia? Nie nadążasz z kontraktami? Chcesz dołączyć do sprawnej ekipy, z którą pomnożysz stan swojego konta? Dołącz już dziś do [url="https://robertsspaceindustries.com/orgs/WSSC"][b]Wide Spectrum Solutions Co.[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towar dotarł zgodny z opisem (czyli nie cegłówka) - polecam sprzedawcę   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_thumbsup.gif">


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zdecydowanie za lekkie na cegłówkę ;P

Nawet działa. 383MB/s między dyskami w lapku widziałem dziś na własne oczy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

PS. Jakim cudem kupiłeś ten dysk w x-komie za 2/3 ceny ze strony?


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Zarezerwowany  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Masz czas do wtorku z rezerwacją, potem leci na alledrogo ;)


Szukasz finansowego wsparcia? Nie nadążasz z kontraktami? Chcesz dołączyć do sprawnej ekipy, z którą pomnożysz stan swojego konta? Dołącz już dziś do [url="https://robertsspaceindustries.com/orgs/WSSC"][b]Wide Spectrum Solutions Co.[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to jak jesteś pewien, to czekam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

UP: Do listy dochodzą części do xboxa 360, pierwszej generacji (nie slim), padł RROD i nie ma sensu reperować. Cała reszta - części jak wtyki, obudowa, chłodzenie, dysk 20GB do sprzedania


Szukasz finansowego wsparcia? Nie nadążasz z kontraktami? Chcesz dołączyć do sprawnej ekipy, z którą pomnożysz stan swojego konta? Dołącz już dziś do [url="https://robertsspaceindustries.com/orgs/WSSC"][b]Wide Spectrum Solutions Co.[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenon'a chyba nie warto. Piekarnikiem odratowałem 4 karty (jedną ubiłem), może wezmę ją na nagrzewnicę do pracy tylko obawiam się, że to już niewiele zmieni, bo padała mi wcześniej. Pomogło dociśnięcie pamięci RAM od spodu płyty. 


Szukasz finansowego wsparcia? Nie nadążasz z kontraktami? Chcesz dołączyć do sprawnej ekipy, z którą pomnożysz stan swojego konta? Dołącz już dziś do [url="https://robertsspaceindustries.com/orgs/WSSC"][b]Wide Spectrum Solutions Co.[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności