Skocz do zawartości
BHoleVX

Zamienię M50 - LTI| Zbieram na Oriona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam M50 z LTI i chcę ją zamienić na dowolne przedmioty/statki o łącznej wartości 120$ po przetopieniu.

Ten desperacki krok podyktowany jest chęcią dołączenia kolejnego Oriona do floty AD  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png" alt=":)">

Transakcja oczywiście do niewielkiej negocjacji  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png" alt=":)">

Pozdarwiam

BHoleVX

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli u Nas nikt nie kupi to wystaw na Grey market czyli reddit-cie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

Z tego co pamiętam M50 z LTI wyceniane są na 150 USD ...

Jeśli nie masz konta możesz załatwić to (odpłatnie) przez jakiegoś pośrednika np Kane  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Całość bezpieczna przez Paypala a Kane ma bardzo dobrą reputację  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

Niestety pozostaje kwestia czasu na całą transakcję ...

sygn(1).png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje udanej transakcji dla was obu panowie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png" alt=":)">

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Broszura informacyjna i handlowa statku M50. 
    • Przez Sharkun
      Witam szanownych forumowiczów
      W związku z tym, że zdecydowałem się na małe "wietrzenie magazynów" tzn. hangarów gorąco zapraszam do skorzystania mojej oferty wyprzedażowej, wszystkie statki z LTI, oryginalne (zakup w 2013), nieużywane, szczegóły poniżej - życzę udanych zakupów

1. Standalone ship - LTI - ANVIL F7C-M SUPER HORNET: 170 $ SPRZEDANY
      3. Standalone ship - LTI -  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  z dnia przelewu
      *Pytania, wątpliwości, rezerwacje - proszę PW
      EDIT:
      *Istnieje możliwość sprzedaży poprzez allegro (Użytkownik allegro od 2003, 100% pozytywnych komentarzy, Kupił/Sprzedał 126/19)

UPDATE:
      2016-03-29 - STARFARER TANKER - rezerwacja!, ORIGIN 350R RACER - nowa cena 110 $
      2016-04-02 - RSI AURORA LX - sprzedany
      2016-04-11 - F7C-M SUPER HORNET - sprzedany
      2016-04-22 - M50 INTERCEPTOR - sprzedany
      2016-05-09 - 350R RACER - sprzedany

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności