Skocz do zawartości
Dako

RSI Orion

Rekomendowane odpowiedzi

Górnicze doświadczenie z EVE podpowiada mi, że syndykat/korporacja nie jest tam, gdzie górnicy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Zresztą trudno się dziwić narwańcom latającym na PVP, że mają gdzieś wiszących godzinami w jednym miejscu górników. Owszem ochroniarze potrafili z nami polatać, gdy robiliśmy MOPy (mining operations) zbierając surowce na Tytana czy inne Korpowe Wielkie Coś, ale poza tym byli zajęci głównie sobą oraz poprawianiem statystyk statków o kolejną cyferkę po przecinku :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zaoferujesz godziwe wynagrodzenie to chętni się na pewno znajdą. Zresztą niektórzy lubią zakładać pułapki. Po co szukać piratów jak można na nich poczekać? Zarobisz czekając, zarobisz ich niszcząc (jeśli mają coś ciekawego). Wg mnie ktoś chętny się znajdzie.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja już nawet wiem jak taka pułapka będzie działać.

Orion robi dziure w mało ważnym asteroidzie przy tym którego zamierza rozkopać, w dziurze chowa sie ekipa szturmowa i czeka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jak śmiesz straszyć mnie Dastrem -.-

Edytowane przez Nekrag

#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To masz zamiar atakować smoki? Neb mówiła, że najpierw by było ostrzeżenie, a potem pa pa i jesteś na liście celów ^^


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no smoków atakował nie będę ale ty nie rozróżniłeś piratów na swój i obcy więc uznałem wypowiedź jako groźbę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste, że swoich bić się nie będzie (chyba, że będą problemy robić   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">). I ty nie będziesz piratem, będziesz korsarzem.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczelismy offtopic  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

Jak by nie patrzeć w bezpiecznej strefie Orion ochronny jako takiej potrzebował nie będzie, ale wszędzie indziej poukrywane hornety, avengery, cutlasy... i co tam jeszcze wymyślą.


#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nekrag Właśnie miałem napisać, że zaraz pojawi się Miecio, naje się i wróci do królowej. Proponuję przenieść rozmowę do tematu "Górnictwo w SC", bo dyskusja jest nawet ciekawa, ale kompletnie nie na temat  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją ocenę, jak długo będziemy zbierać na Oriona, oparłem na  widzianej gdzieś wypowiedzi deva, iż ekonomia jest tak planowana, by tak po około tygodniu od rozpoczęcia gry, stać było ludzi na  Connie - z prostego przelicznika wychodzi, iż na Oriona będzie trzeba zarabiać mniej niż 2 tygodnie. I prawdę mówiąc, uważam, iż byłoby to rozsądne z punktu widzenia balansu w grze, by na takiego Oriona krócej niż miesiąc się pracowało.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Na takie bydlątko nie można tak szybko zarobić. To jest nienormalne nawet jak na grę. Gdyby tak było to po pół roku gry nie było by do czego dążyć, a kombinowanie z innymi by się złożyć by nie miało sensu. Przy takich zarobkach to by można było chyba samemu Javelina zaopatrzyć, a jest podkreślone, że to raczej wydatek spory i to nawet dla organizacji.

Przy okazji tej wypowiedzi zupełnie nie kojarzę, mógłbyś link podać?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To prawda, jak na razie nie słyszałem żeby ten model miał się zmienić, a przewidując dalszy rozwój i potrzebę $ mogę podejrzewać że jeśli się zmieni to na gorszy.

Aktualnie miało być tak że cena konceptu to wyjściowa, kolejna wyprzedaż będzie w fazie hangar ready + 10 lub 15% drożej i ostatnia sprzedaż przed PU to AC ready +20 lub 25% drożej, oczywiście bez dodatków i bez LTI. 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakup oriona teraz się niewątpliwie opłaca, jednak dla mnie perspektywa wydania 1000 złotych na item w grze jest czymś abstrakcyjnym gdzie generalnie wydaję dużo na gry, ale 1000 pln to cena dobrego procka albo grafy a ja raczej przeliczam na pc upgrades:-)


4090237266.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A nawet więcej, bo mnie ten statek kosztował ponad 1376 zł, a to już cena bardzo dobrego proca i pamięci ram albo średniego proca i płyty głównej dla niego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Tak więc gra jest droga ja włożyłem w nią już prawie 16 000 zł, czy to dużo ? Powiem tak absurdalnie dużo i za tą kwotę można było by kupić najmocniejszy obecnie PC, no ale co się nie robi dla ulubionej gry, mocno wierzę że moje ciężko zarobione pieniądze nie pójdą w próżnię i w jakimś minimalnym stopniu przyczynię się do jej szybszego powstania i lepszego wykonania ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jako że na grę taką jak SC czekałem (i jeszcze pewnie trochę poczekam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> ) około 15 lat, przez ostatnie 2 lata wspierałem projekt niewielkimi kwotami... i uzbierało się na kilka naprawdę dobrych statków :)

 

Normalnie nie było opcji żebym wydał tyle od ręki :)

 

@ Tommy

 

Z manewrowaniem niestety będzie problem :) przynajmniej według obecnych danych

Connie 80 ton 4xTR5, 8xTR3

Idris 1600 ton 8xTR5, 8xTR3

Orion 5400ton 6xTR6, 12xTR3

 

Widzę tutaj dość dużą różnicę stosunku ciągu do masy między Orionem a pozostałymi statkami nawet jak się przyjmie że TR6 jest 2 razy mocniejszy od TR5  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> masa liczona oczywiście na pustaka, a trzeba jeszcze doliczyć prawie 17k FU jeśli wydobycie się powiedzie.

 

 

Ciekawi mnie też czy laser górniczy będzie mógł posłużyć jako broń :devil: Idris Zestroyer Rail Gun jest S5, a na Orionie mamy górniczą S6, mógłby robić niezłe kuku  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

Pozdrawki

BHoleVX

Edytowane przez BHoleVX

sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jakby nie patrzeć to wielkie bydlę, ruchoma platforma górnicza, a nie myśliwiec. Ruszać się jak 3xx nie będzie ^^


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. W opisie Oriona zaznaczyli, iż ma on poprawną masę, a teraz będę jeszcze raz dokonywać rewizji massy większych statków. Innymi słowy Idris, może Connie będą mieli zwiększoną masę.

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że starfarer to najpiękniejszy statek uniwersum SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> ale Orion to po prostu bajka... nie mogłem się oprzeć, no po prostu nie mogłem xD Czwarty orion Ater Dracon reporting for duty ^^


4173473624.png

Sic itur ad astra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No to świetnie witamy kolejnego pożeracza skał, z tego co się orientuję piątego Oriona ma kupić Ioonkizz, tak więc będziemy mieć ich przynajmniej 5  :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nawet więcej, bo ktoś musi znajdować asteroidy do obróbki, ktoś transportować produkt tam gdzie opłaca się go sprzedać i inni do ochrony tych konwojów. I nie zapomnijmy o związkowcach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja będę tylko wydobywał z wami jak dostane 14tkę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> w świecie SC AD będzie pracodawcą dla rzeszy ludu jak nic  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakoś nie widzę na dłuższą metę wielu ekip (w tym wypadku 6 osobowych) które będą codziennie chętnie wyruszac na kilkudzinne kopanie skałek podczas którego musisz byc caly czas aktywny jak na PvP. Pierwsze kilka razy to dla każdego będzie ciekawostka a co później?

 

I to jest właśnie największy problem SC, CR tak się zapatrzył na wpływające miliony że wg mnie zabił ideę grę już kilka miesięcy temu, a przynajmniej koncepcję jaką dalej próbuje wciskac ludziom. Sprzedano już tyle tysięcy multi-crew shipów że obsługa tego jest nierealna biorąc pod uwagę fakt że w większości statystyk nawet w tradycyjnych mmo 60-70% graczy większośc czasu tak naprawdę gra solo, szczególnie jeżeli chodzi o aktywności niezwiązane bezpośrednio z walką (tutaj mining, salvaging, eksploracja, handel, transport itd.) Rozwiązania tej sytuacji w tej chwili pozostały dwa i żadne już nie jest dobre. Jeżeli dalej będą trzymac się wersji z super immersją i wielopłaszczyznowym system kontroli większych jednostek to setki tysięcy ludzi nieźle się wkurzy jak odpali PU i nie będzie w stanie nic zrobic ze swoimi statkami za tysiące dolarów. Druga opcja, która wg mnie jest teraz bardziej prawdopodobna to po prostu spłycenie rozgrywki do tego kto ma większy statek bo jeżeli jakiekolwiek npc będą reprezentowac wyższy poziom niż te z vanduul swarma w tej chwili (co i tak jest wyższym poziomem niż będzie posiadał spory % nowych graczy w finalnej wersji gry nie mających żadnego doświadczenia w symulatorach) to ja pewnie ją odinstaluje po pierwszym dniu. Zakładam paradoksalnie że w tym drugim wypadku byłoby dużo mniej niezadowolonych patrząc po forum jaką grupą graczy są Ci nowsi "backerzy".

 

Pomijam już takie kwestie jak to w jaki sposób chcą rozwiązac limity cap shipów w uniwersum skoro sprzedają je z LTI (Javeliny powinny byc już limitowanymi jednostkami w stylu 1000-2000 jednostek cywilnych w grze, a nikt z LTI nie będzie czekał miesiac aż spadnie jakiś Javelin żeby dostac z fabryki swój) bo w tej kwestii zapowiada się shitfest w stylu dzisiejszego EVE (10 lat temu takich tytanów też miało byc kilkadziesiąt w całym uniwersum, teraz to juz pewnie idzie w tysiace, o takich supercapsach nie wspomnę).

 

Z tego też powodu wstrzymałem dotacje z mojej strony mimo tak fantastycznych statków jak Reclaimer (którego kupiłbym nawet i za 500 dolarów gdyby wymagał 2 osób a nie 5, ciekawe gdzie ja po miesiącu gry znajdę 4 osoby do latania po złom jak każdy będzie miał taki sam statek u siebie), bo moja wiara w ideę tej gry sprzed 1-2 lat umiera z każdym kolejnym concept sale   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_happy.gif">

 

Oczywiście chciałbym żeby moje marudzenie w ten brzydki dzień nie okazało się prawdą i moje 2 tysiące wywalone do tej pory na urządzanie własnego "kokpitu" w pokoju nie poszło na marne, ale od kilku miesięcy nie widzę przeciwko temu przesłanek. 

 

Przynajmniej FPS zapowiada się ciekawiej niż te wszystkie Battlefieldy itd.  :biggrin:

Edytowane przez Talek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dobra, ja jestem nowszym "backerem".  

 

I zacznijmy od początku: mam szczerą nadzieje, iż wszyscy piloci-przeciwnicy-npc w grze jakich będzie nam dane napotkać, będę posiadali co najmniej poziom bossów lub Alf z Vanduuli - bez tego ta gra znacznie straci. Jak zrozumiałem, od początku było mówione, iż w tej grze co najmniej 90% napotkanych statków, piratów, handlarzy, członków załogi będzie NPCami - tu nigdy nie miało być sytuacji, iż wszystkie napotkane postacie to bedą postacie graczy. Ponadto jak rozumiem, docelowo CR będzie dążył do tego, bysmy nie byli w stanie odróżnić NPCów od realnych graczy podczas gry - innymi słowy poziom NPCów musi być stosunkowo wysoki.

 

Zapowiedzieli, iż będzie na te stanowiska w statkach górniczych etc będzie można  wynajmować NPCów - nawet było wspomniane, iż będą oni nabierać doświadczenia i skilla, im dłużej będą pracowali na swoich stanowiskach - bez NPCów ta gra będzie nie realna i prawdę mówiąc no fun.

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Pojęcie nowsi backerzy odnosiło się bardziej do zmiany dyskusji na oficjalnym forum SC, 1,5 roku temu byli tam marzyciele którzy chcieli uniwersum jakiego wcześniej w grach nie było, a w ciągu ostatnich kilku miesięcy co drugi temat jest o coraz to większym statku który powinien byc pilotowany solo.

 

 

W kwestii npc odnosiłem się tylko do tych wynajmowanych przez graczy, przeciwnicy komputerowi dla mnie mogą miec nawet 100% accuracy i 300% regeneracji shieldów, na pve zawsze się znajdzie sposób  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

W sumie npce które my będziemy wynajmować, też powinni mieć ten alpha-bossowy poziom(albo w przypadku górnictwa, osiągnąć w końcu po wielokrotnych kontraktach wyższe nawet poziomy), może tylko bez oszustw pokroju 300% regeneracji tarcz. Co prawdę wtedy, może cześć graczy na początku będzie gorsza( choć bym nie był tego pewien - ostatecznie w walce 1vs1 bossowie nie są tacy przeraźliwi:) ), ale jak rozumiem w grze opartej na umiejętnościach graczy chodzi o to, by zdobyć te umiejętności dzięki czemu będziesz znacząco lepszy od NPCów oraz mniej doświadczonych graczy.

 

Dlatego ja jestem zdecydowanie za tym by NPCe miały odpowiednio wysoki poziom umiejętności:) Nie wykruszajmy ludzi, którzy chcą latać solo Idrisami - to ich wybór, będę gorsi od ludzi co bedę grali na Idrisach choćby w duecie, ale to powinien być ich wybór.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności