Skocz do zawartości
Jarkozpl

PKT Polska Korporacja Transportu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do dołączenia do jednej z najstarszych polskich korporacji w grze Star Citizen (utworzonej 22.01.2014r.) PKT specjalizuje się w transporcie oraz handlu międzyplanetarnym. W przyszłości planujemy rozszerzyć naszą działalność o inne usługi.

W chwili obecnej przyjmujemy każdego polaka posiadającego dostęp do legalnej kopi gry.

Więcej informacji na stronie:

https://robertsspaceindustries.com/orgs/PKT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A serwer TS to posiadacie ? bo jak nie to zapraszamy na nasz  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png"> Dużo slotów do wypełnienia a i własny kanał do zarządzania otrzymacie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png">

178.217.191.153


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A my zapaszmy do największej Polskiej organizacji w Star Citizen, znajdzie się u nas bez wątpienia miejsce dla osób chcących zajmować się transportem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A my zapaszmy do największej organizacji w Star Citizen, znajdzie się u nas bez wątpienia miejsce dla osób chcących zajmować się transportem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Polskiej, znaczy się.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shivon dzięki za zwrócenie uwagi już poprawione  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi powitać Polską Korporację Transportu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Jak będziecie potrzebować paliwo do swoich transportowców, to chętnie świadczę usługi dostarczania i dystrybucji paliwa !

Zapraszam również do odwiedzenia mojego bazarku  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/575-tommy-space-bazar/


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Chciałbym stworzyć korporację specjalizującą się w transporcie a nie być w jakiejś, gdzie każdy robi to co akurat chce bo tak to bez sensu trochę jest , gdyż równie dobrze można po prostu grać ze znajomymi.

Chciałbym również dodać, iż jestem studentem ekonomii i trochę, że tak powiem ogarniam temat, a biorąc pod uwagę rozmiary tej gry zakładam, że kasa będzie odgrywać dużą rolę a ja jestem w stanie zapewnić efektywne zarobki dla członków mojej korporacji.

Edytowane przez Jarkozpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie forum? Jak nie, to spytaj się Neb, czy ci nie udostępni działu dla was  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Inna sprawa, że patrząc na założenia Star Citizen-a handel może nie być ( i raczej nie będzie) tak prosty jak np. w Elite Dangerous i aby bawić się tylko i wyłącznie w korporacje transportowa-handlową będzie potrzebne wsparcie lub brutalnie mówiąc Koledzy którzy zapewnią ochronę w postaci Hornetów lub innych maszyn ...

W sumie jakby nie patrzeć w Naszej Organizacji na te kilkanaście dużych statków handlowych (lub mogących pełnić taką funkcję - nie liczę drobnicy) przypada kilkadziesiąt statków bojowych mogących ochraniać innych ... Na co jako przyszły handlarz mocno liczę   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedności siła i Ater Dracon chętnie powita w swoich szeregach nowe osoby. Tak jak już tu wspominano - większe możliwości oferuje działanie w dużej grupie, są możliwości organizowania akcji i sekcji na mniejszą skalę - tak więc korzysta się z benefitów dużej grupy nie tracąc kameralności kręgu ulubionych znajomych. Warto to rozważyć.

 

Jeśli taka opcja Was nie urządza zawsze możecie zostać też afiliatami, lub po prostu w razie potrzeby wynajmować nas w PU do eskorty  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 

 

Co do forum - jeśli takowe tu chcecie (oczywiście to Wy zdecydujecie kto ma mieć do niego dostęp, jak i wyznaczycie moderatora/ów) to potrzebuję informacji. Na pewno jest to wygodniejsze rozwiązanie niż np grupa na FB.

 

I podsumowując - jako że Twój temat nasi dyżurni spamerzy zapchali daj znać czy nie chcesz aby całą tę rozmowę wyciąć lub przenieść.

 

Słowo daję, jak ze stadem kotów z Wami czasem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W celu usprawnienia komunikacji z AD zalecam korzystać z naszego serwera ts. Zmieniasz kanał, podajesz koordy a hornety z retaliatorami i vanguardami lecą zlikwidować grożące Wam zagrożenie. Następnie pojawiają się nasze Reclaimery i każdy jest zadowolony.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na to by w pewien sposób połączyć nasz organizacje. Chodzi mi bardziej o to by praktycznie były to dwie korporacje ale PKT było by jakby odłamem Aterdracon specjalizującym się w transporcie. Na pewno łatwiej by było wszystko ogarnąć. Tak samo jak mi przydała by się eskorta tak samo pewnie wam będzie potrzebny transport. Ogólnie to mi też zależy na stworzeniu polskiej organizacji, która zawsze była by rozpoznawalna (najlepiej jak by zrzeszała wszystkich Polaków). Biorąc pod uwagę rozmiar gry i ilość możliwych zawodów, jednej organizacji nie udało by się tego na raz kontrolować i siłą rzeczy do jakiegoś podziału dojdzie w celu zapewnienia lepszej efektywność kontroli i koordynacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Z tym może Ci być ciężko, community na RSI jest jakieś dziwne i ma problemy z pamięcią. W tej chwili jestem jednym z najbardziej rozpoznawalnych polaków na RSI, a mimo to oni do końca nie pamiętają że jestem polakiem a w 99% nie pamiętają że jest takie coś jak Ater Dracon, więc jak chcesz być poznawalny to musisz bardzo na bieżąco bombardować forum RSI, pisać ciekawe komentarze które dużo wnoszą na RSI, mieć błyskotliwe pomysły itp, bo nawet to że cały czas figuruje jako najlepszy gracz też nie pomaga za bardzo. No chyba że chodzi Ci o rozpoznawalność między polakami, to inna bajka. :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To o czym piszesz to tak naprawdę inaczej sformułowana moja propozycja znajdująca się kilka postów wyżej.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Dastro też konkretnie opisał co i jak.

 

IMHO najlepszą opcją jest wstąpienie całego Waszego zespołu w szeregi AD (jako main) - wtedy możemy ustalić że budujecie sekcję transportową i dbacie o to, żeby była profitowa. W takiej sytuacji jeśli potrzebujecie eskorty obowiązkiem zespołu zajmującego się bardziej agresywną działalnością jest jej dostarczenie. Dodatkowo będziecie mieć łatwy dostęp do innych typów akcji bo nie jedną działalnością człowiek żyje, czasem trzeba odmiany.

 

AD to organizacja duża liczebnie, ale osobom które chcą się udzielać i poczynią minimum wysiłku (parę postów na forum, wejście na TS) łatwo jest poznać tu nowych, fajnych ludzi, to nie jest blob bez twarzy. Smoki grają wspólnie nie tylko w SC (z resztą miały miejsce już treningi AC tak więc i ze szkoleń bojowych można skorzystać) ale i w inne tytuły, chętnie dzielą się doświadczeniem i dobrą radą. Myślę że dołączając do nas więcej możecie zyskać niż stracić, w końcu w jedności siła (a i party na 890 czy Javelinie można urządzić po godzinach ;))

 

Jeśli masz pytania lub obawy odnośnie tego jak miałaby działać taka komórka wewnątrz AD to napisz po postu tutaj i postaramy się wyjaśnić, ewentualnie można się zebrać na TS w konkretnym dniu i porozmawiać.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no mi nie bardzo w mojej wypowiedzi chodziło o to, że ja z mojej organizacji chcę stworzyć najbardziej rozpoznawalną polską organizację bo to jest nie możliwe przy podjęciu konkretnej specjalizacji gdyż no nie każdy byłby zainteresowany tego typu działalnością. A co do połączenia organizacji to widzę przynajmniej jedną techniczną przeszkodę a mianowicie to, że każda organizacja ma możliwość stworzenia nie wielkiej ilość rang i tytułów co przy tak wielkiej, jaką planujecie stworzyć stwarza problemy organizacyjne, gdyż nie bardzo będzie wiadomo kto się czym zajmuje (zarząd nie będzie w stanie tego ogarnąć) nawet zwykły podział na specjalizacje byłby kłopotliwy. Musieli byście stworzyć strukturę przybliżoną do płaskiej a to się sprawdza tylko w przypadku małej ilość ludzi. Tutaj lepsza była by sztabowo-liniowa, której nie da się stworzyć przy takich ograniczeniach na stronie RSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie sugeruj się tym, co jest obecnie na RSI, to ulegnie jeszcze zmianą ze trzy razy. Dodane zostaną również dodatkowe aplikacje/zakładki do ustawiania specyfikacji każdego członka,eskadry,formacji itp, więc na prawdę nie sugeruj się tym. No i nie zapominaj że nawet to lepiej że inni nie mają do tego dostępu, organizujemy się wewnętrznie czyli forum i TS i ja osobiście nie chce żeby jakiś typek z innego orga spisał sobie naszych handlarzy żeby za nimi latał i miał ich na celowniku, dyskrecja to podstawa do maksymalizacji profitów. 

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

RSI żyje sobie swoim życiem. AD jest niezależne. Tam się pojawią jeszcze jakieś opcje dla orgów, owszem. Będą użyteczne to będziemy z nich korzystać, ale core zawsze będzie na forum i stronie aterdracon.net (i nie sugeruj się jej obecnym wyglądem, bo planowane są tam DUŻE zmiany, w przypadku świadczenia już konkretnych usług dane na ten temat trafią na stronę i profil RSI). Struktura będzie budowana wewnętrznie i nie będziemy jej "ogarniać" na RSI - jeśli pojawią się tam odpowiednie narzędzia to wszystko będzie lecieć dwutorowo, tutaj i tam.

 

Temat struktury był już szeroko dyskutowany, mamy wstępnie wypracowane rozwiązanie i zamierzamy je wdrażać gdy nadejdzie czas. Oczywiście nie zamykamy się na inne opcje.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po to aby wyjaśnić dlaczego proponujemy połączenie sił wyjaśni termin Syndykat (Ater Dracon)

 

Syndykat (zwany także wspólnotą interesów) – Jest to  porozumienie przedsiębiorstw, jedna z form wchodzenia na rynki międzynarodowe. Pomimo umów prawnych regulujących stosunki pomiędzy przedsiębiorstwami tworzącymi syndykat, tak ekonomicznie jak i prawnie pozostają one niezależne. W przeciwieństwie do kartelu, firmy w niektórych aspektach (szczególnie sprzedaży) decydują się na wspólne interesy. Osiągnięte zyski i dochody zostają następnie podzielone.

 

Zatem nie widzę problemu aby Twoja firma mogła być częścią naszego syndykatu.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram resztę w sprawie wstąpienia do AD. Życie toczy się na forum i TSie, ale jak tak bardzo Ci zależy na swojej organizacji to proponuję aby członkowie PKT wstapili do AD jako main, a chętni jako affiliate do PKT.

Zgadzam się jednak z Dastrem - ludzie z zewnątrz nie mają powodow do znajomości naszych zajęć.

Nie ma też co się rozdrabniać.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Wszystko da się ustalić, nawet na TS, jest powiedzmy pokój transportu, w pokoju transportu pokoje zarządu transportem, ochrona transportu, transport transportu, każdy ma przypięte wewnątrz klanowe rangi które widzi każdy członek i wie kto co i jak. (grając w WOT siedziałem na TS zrzeszający 3 przyjazne klany, ok 100 osób w danej chwili i jak czegoś potrzebowałem to wiedziałem do kogo się udać chociaż w wocie nie ma rang w grze) Wydaje mi się ze Ty tez chcesz swoja organizacje rozwinąć na duza skale tak ze problem rang i tytułów tez cie nie ominie. Jakos tego nie widzę, albo będziesz płacił ogromna kasę za pomoc, bo każdy będzie wolał robić jakas misje opłacalną niż pomagać za friko jeśli nie jesteś w klanie (co innego klanowiczom), albo będziesz musiał uzbierać bardzo dużo ludzi co będzie bardzo trudne biorąc pod uwagę ze w danej chwili będzie grało 30% graczy którzy są w klanie. Druga sprawa to ktoś kto będzie zlecał transport będzie patrzył na ilość osób w klanie jak również na tabele liderów, wyższe miejsca w tabeli to lepsza ochrona towaru itd... Martwię się ze na końcu i tak będziesz brał zamówienia od nas na male transporty które nam nie będą się opłacały.

 

Takie tam luźne przemyślenia jeszcze przed wypiciem kawy   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_poke.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności