Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Shivon napisał:

Zdjęcia będą jak Neb czy ktokolwiek inny z uprawnieniami je zatwierdzi ;)

Zdjęcia już widoczne, trochę tytuły pozmieniałem, żeby lepiej wyglądało :P A zatwierdzane są prawie na bieżąco :D 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zaraz napisał:

Zdjęcia już widoczne, trochę tytuły pozmieniałem, żeby lepiej wyglądało :P A zatwierdzane są prawie na bieżąco :D 

Neb właśnie mi o tym powiedziała, hehe :P


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przypomina narazie Fractured Space...

Najlepszy wynik wykręciłem statkiem snajperką :P 8 kili i 0 śmierci ;) a później w każdej grze w torbę dostawałem...

Brakuje mi możliwości robienia strafe lewo i prawo... (chyba, że nie doczytałem gdzieś...)


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Meandester napisał:

Brakuje mi możliwości robienia strafe lewo i prawo... (chyba, że nie doczytałem gdzieś...)

Na tę chwilę nima :P


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Ktoś jest zainteresowany sianiem zamętu w towarzystwie w Drednocie? ;)


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tym siedze od alfy,ale ostatnio nie gram bo w zamknietej betcie jest malo ludzi i dlugo sie czeka na match,doszedlem do 50 rank,ale zdaje sie ,ze zrobili wipe przed 2.0 patch i otwarta beta ,ktora ma byc wkrotce(chyba z okazji gamecon)

ale jakby co moge zagrac

Treść dodana 7 minutes later:

wow,wlasnie sprawdzilem,nadal mam 50 rank i wszystkie shipy,nie jest zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania jeden klucz do bety. Trochę to dziwne, bo dostałem go mając wcześniejszy dostęp do gry, więc nie wiem czy będzie działał, ale jak ktoś jest chętny to pisać ;)


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich kumpli bardzo długo poluje na klucz, strasznie chciałby zagrać w Dreadnoughta :(


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tą sobotę odbędzie się event, takie w sumie stress testy serwerów.

Niby za zagranie jednego meczu zalicza cały event (tak stoi w mailu), a więc będzie można zdobyć:

- 500 Grey Box Points (GP) to spend in-game
- The Trident Hero Ship (o wartości 100 kredytów, w które zostanie zamieniony po następnym wipe'ie)
- An Operation Meltdown-exclusive ship decal
- The Champion decal


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, mam 5 zaproszeń na sobotni Event proszę o e-maile od chętnych w celu wysłania zaproszenia.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety - z powodu narastających problemów z grą (co skończyło się kasacją) - nie udało się zaliczyć operacji w moim przypadku. Olbrzymia szkoda :/


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po sobotniej aktualizacji nie chciała się gra odpalić (rzekomy crash sterownika graficznego), więc też nie zaliczyłem sobie eventa :P


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można odbierać nagrody za uczestnictwo w zamkniętej becie:
https://www.greybox.com/dreadnought/en/news/get-your-closed-beta-rewards/

A teraz - czas pobierać grę jeszcze raz. :(


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie co wyszło z zamkniętej bety :D

 


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę, a cos więcej? Jakieś spore zmiany itp?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prócz tego, że doszedł tryb Onslaught, to chyba nihil novi (dawno w to nie grałem - a nie mogę grać, bo CPU nie wyrabia) :(


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ha - dopiero teraz zobaczyłem temat o tej gierce.

Grałem w nią dosyć długo w alphie - doszedłem do rank 50 - EDIT : tu wpisałem mój rekord ale uświadomiłem sobie, że mogę się mylić i go wywaliłem , ale...

- system MM ( match makingu ) został źle zoptymalizowany :

 1) bardzo długi czas wyszukiwania meczu ( tym dłuższy im więcej osób w teamie ) - niektórzy czekali na grę ponad 20 minut w związku z czym więcej się czekało niż grało i było to mocno zniechęcające

 2) w jednym meczu mogły się spotkać statki I i IV tieru - różnica pomiędzy tymi tierami w grze była wystarczająco duża żeby stanowiło to o porażce lub zwycięstwie

 

Ostatnio rzeczywiście coś tam robili przy tej grze, ale ...

mechanika naprawy statku jest jak dla mnie dziwna i niezrozumiała ( może tylko dla mnie :P )

i generalnie nie poświęcam tej produkcji na obecną chwilę większej uwagi ( no, prawie żadnej uwagi  ), ale ...

to się zmieni jak tylko twórcy zaczną wykorzystywać potencjał tej gry bo pomimo braków jakie w niej są ( drzewko rozwoju skilli chyba robili w stanie wskazującym :) ) , gra się w nią naprawdę fajnie i jest w stanie wciągnąć.

 

W sumie to nawet chętnie bym wrócił to tego tytułu - ostatnio uczyłem się grać medykiem - co prawda nie szło mi tak dobrze jak kiedyś dredem ale satysfakcję z gry miałem zatem czas pokaże co będzie z tą produkcją.

 

Pozdrawiam Bardzo Serdecznie !

Jacek ( Tronuss ) Sieńko

 

 

Edytowane przez Tronuss

 

ad_sig_tronuss.png.5b438f8e6324ae880bd98d7554d296f7.png.404f09bf64d2ba9f6065cc4d481b082e.png

 Zapraszam Serdecznie na LIVE  !!!

Referral Code for Star Citizen : STAR-7YLP-94PL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności