Skocz do zawartości
eerozeteen

wtb Kupie AMD FX-6350/FX-6300

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,

 

przygarnę taki procesorek za rozsądną cenę - może ktoś ma i zamierza przesiadać się na Intela  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat powtórnie otwarty na prośbę właściciela.

Przy okazji wyczyściłam go ze zbędnych postów.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki Ci o Jaśnie Nam Panująca...

Od siebie dodam że już miałem mieć proca ale sprawa wylądowała na policji (nawet kontom z 730 komentarzami nie mozna ufac...), a oprócz mnie jakieś 15 również zostało pozbawionych środków...

Tapnięte z F60

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mereen
      Jak w temacie kupię dwa joysticki używane na początek do zmontowania sobie z nich dual stick do SC w jakimś rozsądnym budżecie (to dla mnie właściwie początek symulatorów).
       
       
    • Przez Frosty
      Jak w temacie. Kupię CCU z Cyclone base na wersję TR z pierwszej sprzedaży (o wartości $5).
    • Przez Blondyn
      Hejka. Jak w temacie,  kupie Escape from tarkov tanio pozdrawiam. 
    • Przez Shivon
      Nieznana w Europie czy Ameryce chińska firma Changsha Jingjia Microelectronics Co Ltd ogłosiła swój najnowszy produkt
      Jingmei JM9271
      którą porównują z nVidia GTX 1080 (GP104-400 (GP104)). Ma mieć 16 GB RAM HBM, przepustowość 512 GB/s, szyna PCIe 4.0. Dodatkowo, ma zużywać niewiele więcej energii niż przytoczony konkurent (200W u JM9271 vs 180W u GP104).
      Changsha zapowiada kartę Jingmei JM9271 - chiński konkurent GeForce GTX 1080
      WWW.BENCHMARK.PL Układ Jingmei JM9271 ma dorównywać wydajnością karcie GeForce GTX 1080, a więc topowej konstrukcji Nvidii z 2016 roku. Szczegóły akceleratora budzą jednak pewne obawy...  
      Tylko jestem ciekaw, jak oni dorwą od M$ obsługę DirectX, z powodu "machania ekonomiczną szabelką" przez Donalda Trumpa...
      Aczkolwiek, swoją drogą, na Linuxa byłby idealny
    • Przez Nebthtet
      Jeśli ktoś ma niepotrzebne Kingdom Come i / lub Adeptus Mechanicus z Humble Monthly, to proszę o ofertę na priv.
      Możliwa również zamiana na vouchery do Cinema City.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności