Skocz do zawartości
eerozeteen

wtb Kupie AMD FX-6350/FX-6300

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,

przygarnę taki procesorek za rozsądną cenę - może ktoś ma i zamierza przesiadać się na Intela  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat powtórnie otwarty na prośbę właściciela.

Przy okazji wyczyściłam go ze zbędnych postów.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzięki Ci o Jaśnie Nam Panująca...

Od siebie dodam że już miałem mieć proca ale sprawa wylądowała na policji (nawet kontom z 730 komentarzami nie mozna ufac...), a oprócz mnie jakieś 15 również zostało pozbawionych środków...

Tapnięte z F60

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Frosty
      Kupię w jakiejś rozsądnej cenie Warhammer: Vermintide 2 - Collector's Edition z aktualnego Humble Monthly.
    • Przez Dako
      Podobno Nvidia testuje aktualnie dostępne na rynku monitory wykorzystujące technologię FreeSync chcąc udostępnić w nich obsługę G-Sync (będzie możliwość włączenia jej w Nvidia Control Panel)
      15 stycznia pojawią się nowe sterowniki z tą funkcją dla 12 wybranych i przetestowanych monitorów z poniższej listy:
      ACER XFA240 ACER XZ321Q ACER XG270HU ACER XV253KASUS Agon AG241QG4 AOC G2590FX BenQ XL2740 ASUS MG278Q ASUS XG248 ASUS VG258Q ASUS XG258 ASUS VG278Q Na resztę monitorów z obsługą FreeSync przyjdzie Nam jeszcze poczekać (certyfikacja itp) ...
      źródełko:
      https://www.dsogaming.com/news/nvidia-will-enable-g-sync-to-specific-freesync-pc-monitors-first-compatible-models-announced/
      ps.
      Posiada ktoś jeden z w/w monitorów ?
      Jestem ciekaw jak to będzie działać?
      G-Sync to jednak sprzętowe rozwiązanie a FreeSync to software ...
      Pozostaje czekać na efekty i porównania konfiguracji na monitorach z obsługą G-Sync i FreeSync
      A sama idea bardzo dobra ...

• Przez romulus123
      Witam ,tak jak w temacie kupię dragonfly w dobrej cenie z lti
    • Przez Blondyn
      Hejka.  Kupie paczkę squadrona42 coś taniej, jeśli wogole jest to możliwe.  Dzięki. 
    • Przez Shivon
      AMD ogłosiło Radeony Navi: 3080, 3070 i 3060 za o wiele bardziej przystępną cenę niż RTX-y nVidii.

https://wccftech.com/amd-rx-3080-3070-3060-navi-gpu-specs-prices-leaked-rtx-2070-gtx-1070-gtx-1060-challengers-at-249-199-129/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności