Skocz do zawartości
eerozeteen

wtb Kupie AMD FX-6350/FX-6300

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,

przygarnę taki procesorek za rozsądną cenę - może ktoś ma i zamierza przesiadać się na Intela  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat powtórnie otwarty na prośbę właściciela.

Przy okazji wyczyściłam go ze zbędnych postów.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

1094301.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton

Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzięki Ci o Jaśnie Nam Panująca...

Od siebie dodam że już miałem mieć proca ale sprawa wylądowała na policji (nawet kontom z 730 komentarzami nie mozna ufac...), a oprócz mnie jakieś 15 również zostało pozbawionych środków...

Tapnięte z F60

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez zaraz
      Cześć.
      Wiem, że parę osób subskrybuje HB monthly. Może komuś zostało the escapists 2 i chce mi sprzedać w jakiejś dobrej cenie? 😆
      Oferty poproszę na niżej w postach, albo w wiadomościach

• Przez MrConrad69
      Witam!
      Kupię lub wymienię (za gifty RSI) upgrade do super horneta z jakiegokolwiek statku obecnie dostępnego do kupienia obecnie w sklepie RSI. Ceny piszcie w komentarzacz. A jeśli chcecie się wymienić to daje 5-15 dolarów więcej w giftach niż warty jest upgrade
    • Przez Nebthtet
      Znane są już wymagania systemowe Squadron 42 - zapewne jeszcze mogą ulec zmianom, ale przynajmniej wiecie na co zwracać uwagę przy kolejnym upgrade blaszaka . Na stronie poświęconej Squadron 42 są one nieco schowane, tak więc mogliście je przeoczyć...

A oto, co trzeba będzie mieć pod maską, by cieszyć się grą:
      System operacyjy Windows 7 (64bit) z Service Packiem 1, Windows 8 (64bit), Windows 10 - z Anniversary Update (64bit) Karta graficzna kompatybilna z DirectX 11 wyposażona w 2GB RAM (mocno zalecane 4GB)  Czterordzeniowy procesor 16GB+ RAM  Mocno zalecane jest korzystanie z dysku SSD  
      Cóż, ja będę musiała się chyba przeprosić z pomysłem by dokupić pamięci...
    • Przez Nebthtet
      Jako że po rozmowach z Discorda warto pociągnąć wspominki, to może napiszcie jaki był wasz pierwszy własny (niekoniecznie samodzielnie budowany) pecet? Mieliście z tym jakieś przygody? Kiedy to było?

No i w ramach sentymentu coś z początku XXI w: jak to Intel z AMD wojowało

• Przez cold11
      Jak w temacie kupię Super Hornet LTI w dobrej cenie.

Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności