Skocz do zawartości
Yoda

wts PlayStation 3 Super Slim 500 gb + gry

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiona w Eukasa.pl 06.2014 Na gwarancji do 05.2015

W zestawie to co na zdjęciu czyli:

- konsola Playstation 3 Super Slim 500 GB, w pełni sprawna, normalne ślady użytkowania (ryski na obudowie)

- pad Dual Shock 3 + kabel (pad oczywiście 100% sprawny, ślady uzytkowania)

- kabel AV + przejściówka na euro (konsola była używana na kablu HDMI - w razie podłączenia kablem AV proszę wcisnąć przycisk power na 5 sekund kiedy konsola jest w trybie stand-by)

- kabel zasilający

- gry:

- The Last of Us (eng) (kod do gry sieciowej już wykorzystany)

- Gran Turismo 6 Anniversary Edition (bonusy związane z edycją specjalną wykorzystałem)

- Metal Gear Solid 4 Anniversary Edition (eng) (w zestawie plakat)

- Red Dead Redemption Game of The Year Edition (eng) (bonusy związane z edycją specjalną wykorzystałem, kod do gry sieciowej również, w zestawie z grą mapa, zawiera dodatek undead nightmare)

Stan samych płyt określam na bardzo dobry. Konsolę zakupiłem w celu ogrania interesujących mnie tytułów których nie ma na PC.

Konsolę wysyłam paczką priorytetową z zadeklarowana zawartością (800zł) - stąd koszt wysyłki

Możliwy odbiór osobisty w Warszawie (Praga Południe)

Na pytania odpowiadam przez:

- zapytanie allegro

- mail ilvar.7@gmail.com

- telefon 509772463

Tu link do mojej aukcji

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Oczywiście tradycyjnie dla Ater Draco zniżka (od wylicytowanej kwoty 30 zł jeżeli cena przekroczy 650 - 50zł)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png" alt=":)">

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez komandor_tarkin
      Lista oraz lokalizacja trofeów do wieszania na plecak"
      Plush Hippo – Na dachu Theatre Settlement - level 3
      Lincoln Bust – zaraz za wnęką z napisem “cafe”  w misji głównej The Lincoln Memorial 
      Speaker’s Gavel – Nagroda za ukończenie głównej misji The Bank Headquarters 
      Gold Bar – W skarbcu w trakcie misji głównej The Bank Headquarters 
      Space Shuttle – Przed rozbitym promem kosmicznym podczas misji głównej The Air & Space Museum 
      Skeleton – Podczas misji głównej The DCD Headquarters, kiedy otrzymujesz cel misji "Zniszcz próbki" (Destroy the Outcasts’ Samples) trofeum jest na szkielecie szkolnym w bocznym pokoju do którego przechodzi się przez drzwi w pobliżu lewego tylnego narożnika pokoju głównego.
      Plush Flower – niedaleko słoneczników, na piętrze w pobliżu lewego tylnego narożnika Campus Settlement
      Hockey Player – randomowy drop z The District Union Stronghold
      Flag and Dog Tags – randomowy drop z The Capitol Building Stronghold

Pozostałe:
      Teddy Bear – Preorder 
      Capitol Building – za grę w Open Beta
      Supply Crate – za ukończenie misji Dark Zone Mission w Open Beta
      American Flag – dla powracających wysoko tierowych (top tier shield) postaci z Division 1
    • Przez Nebthtet
      To już oficjalne: będzie druga część! Planowana premiera za rok. Więcej szczegółów tutaj. Mam nadzieję, że tego nie spieprzą. 

• Przez Frosty
      Jak w opisie. Więcej szczegółów w linku: 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
      WWW.OLX.PL Sprzedaję replikę ASG ELAR MUR Custom Carbine w wersji Platinum, produkcji E&L. Replika zakupiona w maju ubiegłego roku, była użyta kilkanaście razy i jest w bardzo dobrym stanie. Generuje ok 360 fps. Do zestawu dorzucam zawieszenie jednopunktowe i akumulator, który mieści się w prowadnicy kolby. W replice wymieniona została część podzespołów, którymi są: - dysza Airsoft Engineering; -...  
    • Przez Shivon
      Otwartoźródłowy odpowiednik Artemis Spaceship Bridge Simulator. Tyle że bardziej rozbudowany

Wymaga conajmniej:
      4 do 6 urządzeń - komputerów, laptopów, tabletów; Duże TV jako ekran główny (50 cali minimum tak myślę); Stabilna sieć (kable LAN zalecane); Jeśli przez internet, to VoIP jest także zalecane. No i oczywiście wszyscy MUSZĄ mieć tą samą wersję by gra sieciowa zadziałała poprawnie.

LINK:
      EmptyEpsilon - Multiplayer Spaceship Bridge Simulator
      DAID.GITHUB.IO  
    • Przez CzarnyMax_PL
      Jak w tytule wyżej gdyż przesiadłem się na i9 9900k + nowa płyta Asrock Phantom Gaming 6😉 Płyta zakupiona została w X-com , gwarancja jest do 15 stycznia 2020roku , pudełko ,akcesoria, faktura wszystko jest.
      Szkoda żeby się kurzyła , cena 390 + przesyłka , oczywiście cena jest do małej negocjacji , dla zainteresowanych szybki kontakt tel:603532912

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności