Skocz do zawartości
Yoda

wts PlayStation 3 Super Slim 500 gb + gry

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiona w Eukasa.pl 06.2014 Na gwarancji do 05.2015

W zestawie to co na zdjęciu czyli:

- konsola Playstation 3 Super Slim 500 GB, w pełni sprawna, normalne ślady użytkowania (ryski na obudowie)

- pad Dual Shock 3 + kabel (pad oczywiście 100% sprawny, ślady uzytkowania)

- kabel AV + przejściówka na euro (konsola była używana na kablu HDMI - w razie podłączenia kablem AV proszę wcisnąć przycisk power na 5 sekund kiedy konsola jest w trybie stand-by)

- kabel zasilający

- gry:

- The Last of Us (eng) (kod do gry sieciowej już wykorzystany)

- Gran Turismo 6 Anniversary Edition (bonusy związane z edycją specjalną wykorzystałem)

- Metal Gear Solid 4 Anniversary Edition (eng) (w zestawie plakat)

- Red Dead Redemption Game of The Year Edition (eng) (bonusy związane z edycją specjalną wykorzystałem, kod do gry sieciowej również, w zestawie z grą mapa, zawiera dodatek undead nightmare)

Stan samych płyt określam na bardzo dobry. Konsolę zakupiłem w celu ogrania interesujących mnie tytułów których nie ma na PC.

Konsolę wysyłam paczką priorytetową z zadeklarowana zawartością (800zł) - stąd koszt wysyłki

Możliwy odbiór osobisty w Warszawie (Praga Południe)

Na pytania odpowiadam przez:

- zapytanie allegro

- mail ilvar.7@gmail.com

- telefon 509772463

Tu link do mojej aukcji

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Oczywiście tradycyjnie dla Ater Draco zniżka (od wylicytowanej kwoty 30 zł jeżeli cena przekroczy 650 - 50zł)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png" alt=":)">

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Dako
      Nie mój biznes ale może ktoś będzie zainteresowany.
      Polskiej produkcji i do kupienia w Polsce alternatywny Clip do TrackIR, OpenTrack, FTNoIR czy FreeTrack czyli działa z TrackIR-em i kamerkami czyli wszystkim co widzi 3 LED-y 
      Wymiary te same co oryginalny trackClip, ale solidniej zbudowany, bezprzewodowy i tańszy.
      Mimo wbudowanej baterii jest na tyle lekki, że nie czuć go na głowie. Mocowanie do słuchawek na rzep.
         Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.    Specyfikacja - Completely wireless 3 IR LED tracking clip. - Fully working with TrackIR (as an alternative for TrackCLip or TrackClip Pro). - Fully working with Free Track, FaceTrackNoIR or OpenTrack. - Smooth flexible resin case. - Same case - 3 different battery types - choose the one that suits you best (see below). - Guarantee real working time. - Compatible with almost every model of bigger headphones. - Left/right headphone mounting with sticky velcro, double-sided foam tape or zip ties - choose yourself*. - 3x high quality IR LED 130°. High angle LED means you'll faster break your neck than loose tracking. Use at your own risk, medical insurgance not included. - Powered by brand li-po battery. - Built-in charger. Charging from any USB port with attached micro USB - USB cable. Note that you can still play while battery is charging. Charging status is marked by 2 LED on casing. - Built-in switch. - Built-in module to ensure constant voltage for all time of battery life. No nominal voltage drops = the same bright LED all the time = perfect tracking of your head. - Contains double battery protection module - protects battery from voltage drops <3V and another one built-in in battery circuit. - Gorilla package - triple protection of your parcel - bubble wrap => cardboard box => bubble envelope   Ceny   UTC II+ Pro - czas pracy 19h - bateria 1600 mAh - waga ~55g - 170 PLN   UTC II+ (standard) - czas pracy 11h - bateria 1000 mAh - waga ~45g - 150 PLN   UTC II+ Light - czas pracy 8h - bateria 650 mAh - waga ~35g - 140 PLN   UTC II+ przewodowa - 3m kabla zamocowanego na stałe (może być dłuższy, jeśli potrzeba) - waga ~20g/70g (bez/z kablem) - 90 PLN   Wysyłka przy wpłacie na konto: list polecony priorytet - 12 PLN paczka priorytet - 16 PLN paczkomat - 16 PLN   Kontakt bedeviler@gmail.com
        Więcej (filmy obrazki)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.    Zamieszczam bo może ktoś będzie zainteresowany
    • Przez -mr.Bok-
      Myślę, że warto się zainteresować tą grą . Zbiera same dobre opinie i jest tworzona w expresowym tempie.  Konto założyć można za darmo i co jakiś rozdają klucze dostępu do Alphy ( rejestrując się pod tym linkiem https://www.ashesofcreation.com/ref/mrBok/ pomażecie mi w otrzymywaniu jakiś tam bonusów w grze).

Tutaj Pan Lazy Peon ładnie podsumowuje Ashes of Creation i jego rozwój. 
    • Przez Xeroeth
      Jak w temacie, do sprzedania zasilacz, używany nieco ponad 4 miesiące i zakupiony w styczniu tego roku, w sklepie Net-S. Pozostało ponad 9 lat gwarancji. Stan idealny, z oryginalnym opakowaniem i wszystkimi akcesoriami. Cena 400 pln

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności