Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Space Engineers zapowiada się na świetną grę, ale nadal ma trochę problemów z optymalizacją (np. brak obsługi dwóch kart graficznych). Jeżeli myślicie o kupnie radziłbym poczekać do jakiejś fajnej promocji, lub update z fajną zawartością. Sam posiadam grę i niestety znudziła mnie po jakimś czasie. Oczywiście mam zamiar powrócić do gry kiedy dodadzą fajne części. Co do update-ów ostatnio wychodziły nieregularnie - wiadomo, musieli multi dopracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się wstrzymam jak wyrobię prawko (pledge dla Robertsa wydrenował mi dość kasy) ;)


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie możemy zrobić konkurs :P Kto wymyśli najlepsze tytuły dla organizacji dostanie ode mnie Space Engineers ;)

Deal :happy:


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie możemy zrobić konkurs :P Kto wymyśli najlepsze tytuły dla organizacji dostanie ode mnie Space Engineers ;)

 

Jeśli robisz konkurs to zrób go na bardziej mierzalnej kwestii, skoro tytuły i tak ostatecznie wybierze szefostwo ;)

ATM przydałby się plakat rekrutacyjny :P


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i tak ;) To jakoś na dniach (prawdopodobnie w środę) zaloże temat o konkursie. Wstępnie można zacząć się przygotowywać bo tematem przewodnim będzie plakat promujący naszą organizacje, który w domyśle ma trafić na profil RSI.

 

Kilka przykładów: https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/19101/bendrocorp-inc-immersion-focused-trade-security-operations-industrialist-neutral-good#latest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plakata z miejscem na logo tawariszcz :P

Co za problem je później dodać/podmienić, zakładam że zwycięzca będzie mieć plik źródłowy na warstwach.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6cS4Xvo.png

 

zovfjHZ.png

 

d5zBNIa.png

 

qfcNezc.png

 

8jolRwI.png

 

Yc8m9oL.png


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo wesolo .. klimat jak w pirackim hangarze jak sie ludzie z pilami zabiora za rozbiorke statkow  :)
Czekam na ciag dalszy
szkoda ze tego nie nagrywalem od poczatku, by bylo na Youtube'a ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 100km do Bied®y... :ermm:


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka słaba dostępność... ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umm nie chcę Cię martwić ale ona się oddala :D


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1 minuty już posiadam Space Engineers, więc na wieczór będzie co robić ^^


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze, będziesz z resztą hangar robić ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wroce do domu to pomysle na creative nad usprawnieniem bozenki i ogolnie gornictwa .. tak beda wieksze lagi ;p
Kolejna osoba to wieksze obciarzenie, trzeb a bedzie wybadac kto ma silnego kompa zeby server stawiac, bo jest nas juz ile .. 7 ?.. albo wiekszy swiat :D  tak .. od zera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umm nie chcę Cię martwić ale ona się oddala :D

Nie wiem czemu ale od razu w głowie zaświtał mi pomysł na coś w rodzaju railguna zbudowanego z gravity generatorów którym można by było ten kamień odpowiednio szybko wystrzelić, gorzej z celnością na takim dystansie  :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę na singlu to spróbuję to skonstruować :)

Aczkolwiek...

Jak będzie można wystrzelić z czegoś takiego?

Edytowane przez Shivon

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Uwaga - jeśli ktoś myślał o graniu w D2 z wykorzystaniem Valve Proton - lepiej niech poczeka, bo Bungie wali za to permabany. Mam nadzieję, że przestaną... Póki co jednak trzymajcie się od tego z dala.
      Więcej na reddicie.

    • Przez Nebthtet
      Jako że w wątku o remake pojawił się temat pierwotnej wersji Final Fantasy VII, to w tym wątku jest okazja żeby podzielić się sposobami na to, aby wersje dostępne dziś jako-tako wyglądały i działały. Jakie mody polecacie (@Xeroeth podziel się informacją )
      PS - Aeris czy Tifa? 😎
    • Przez Nebthtet
      Widzę, że jeszcze nikt nie napisał a to grzech normalnie. Between the Stars to całkiem ciekawa propozycja będąca realizacją pomyślnie ufundowanego projektu na Kickstarterze. Wcielamy się w rolę kapitana statku płci dowolnej, którego tworzymy samodzielnie. Postać ma cechy pozytywne i negatywne, statystyki, zdobywa doświadczenie. Członkowie załogi również. W grze jest ciekawie pociągnięty aspekt RPG - kośćmi będziemy rzucać nieraz, dialogów jest sporo, craftować można, zmieniać wyposażenie statku i kombinować na wiele sposobów też.
      Tak, statki też można zmieniać.
      Gra jest indie, mocno indie, co widać i czuć. Ale ma klimacik. Aktualnie w early accessie, tak więc są szanse że voice acting, balans (pociski rakietowe są ponoć totalnie OP) i bugi się poprawią. Widok w grze z trzeciej osoby na statek - ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Decyzje wpływają na przebieg fabuły, jest wiele układów pomiędzy którymi skaczemy wykonując misje... Nie powinno być nudno.

      Na Steamie (i nie tylko) można pobrać bezpłatne demo zawierające prolog gry i uczące, jak w to grać. Przeszłam i chciało się więcej. Gra aktualnie jest za ok. 65 zł i nie powiem - kusi mnie.
       
      Tutaj krótkie spojrzenie od SidAlpha:
       
    • Przez Wizzu Wizualnie
      No Man's Sky ma ewidentnie pod górkę. Jeśli ktoś żył pod kamieniem i nie zauważył, to praktycznie od dnia premiery, w Seana Murraya (twórcę) z każdej strony walą gromy. Nie żeby nie zasłużył, tylko czasami nawet kozłowi ofiarnemu wypadałoby dać odetchnąć... ale nie dzisiaj.
      Przeciwko "Hello Games" toczy się śledztwo ASA za wprowadzanie w błąd konsumentów, dużych aktualizacji trochę jakby brak, podobnie jak obiecanych opcji i kontentu, gra ma przerażająco negatywne oceny zarówno na Steam, jak i na konsolach, sprzedaż pomimo wyprzedaży wersji PS4 nie wygląda różowo, a Shuhei Yoshida (szef Sony) z uśmiechem na ustach stwierdził, że wina za porażkę NMS na PS4 jest wieńcem na głowie tylko li i wyłącznie pana Murraya... i pewnie zapomniałem jeszcze o tysiącu innych spraw
      Tak więc co nowego? A no niemało, choć niekoniecznie winne jest samo studio Hello Games. Niejaki R0ugeW0lf – jeden z moderatorów na Reddicie puścił z dymem największy dedykowany grze subreddit /r/NoMansSkyTheGame - dyskusje, linki... wszystko związane z No Man's Sky.
      Jeśli ktoś siedzi w temacie, to wie, że Reddit (z całym na boardzie zawartym kwasem) był właściwie ostatnim bastionem aktywności dla NMS, od kiedy twórcy przeszli do podziemia chwilę po premierze. Powód, dla którego R0ugeW0lf (w międzyczasie usunął również konto n Reddicie) wycofał się z zabawy był prosty – forum stało się rzeką płynnego jadu, a to jest wbrew zasadom Reddita (dziwne, nie wiedziałem, że jakieś są ;)). Ale serio – dziwicie się? Po tym co odstawili twórcy, dziwicie się, że gracze gdzieś musieli wyładować frustrację?
      Co prawda nazajutrz postarano się o przywrócenie jakiegoś backupa z nowym modem, bo umówmy się – nic tak nie uspokaja wściekłych ludzi, jak zabranie im zabawek ze słowami "uspokójcie się"... No więc agresywne negocjacje użytkowników Reddita ożywiły "dyskusję" o NMS i ciemna strona mocy znów jest silna.
      Powiedziałbym, że wszyscy w tej historii na koniec są zadowoleni, że mogą być niezadowoleni, ale cóż – są jeszcze twórcy No Man's Sky...
      Słowo od Nebthtet: Społeczność NMS na Reddicie to dość pofragmentowany twór - obecnie funkcjonują trzy większe subreddity na temat gry (/r/NoMansSkyTheGame, /r/nomanssky, /r/no_mans_sky).
    • Przez Nebthtet
      Jeśli zastanawialiście się czy warto kupić ReCore, macie okazję poobcować z tym tytułem osobiście. Do Windows Store trafiła wersja demonstracyjna pozwalająca na półgodzinną zabawę. Oprócz tego udostępniono aktualizację gry.
      Co ciekawe jeśli zdecydujemy się na zakup pełnej wersji gry możliwe będzie zachowanie wszystkich postępów i osiągnięć z dema (jest ono początkiem fabuły).
      Oprócz dema wydano aktualizację gry. Skraca ona czasy ładowania, poprawia grafikę i dźwięk, usuwa problemy jakie występowały z waypointami, śledzeniem osiągnięć, lokalizacją kolizji, checkpointami i miejscami respawnu.
      Użytkownicy Windows 10, którzy mieli problem polegający na pobieraniu się pełnej wersji gry zamiast samej jej aktualizacji powinni zainstalować update systemu opatrzony numerem wersji 1607 aby uniknąć tego problemu.
      Można ją pobrać na Windows 10, Xbox One oraz Xbox One S.
      ReCore to gra, w której wcielamy się w Joule Adams, która przetrwawszy potworny kataklizm podróżuje z Ziemi na planetę Far Eden. Tam wraz ze swoim corebotem o imieniu Mack ma zbudować nowy dom dla ludzkości.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności