Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hehe miałem właśnie napisać temat czy ktoś w to gra, a tu proszę ktoś mnie ubiegł :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja własnie pogrywam jak coś zapraszam na ts : t1.svoice.pl:8699 obgadamy co i jak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to, niedawno wyszedł tryb Survival ale nie miałem czasu go przetestować. Mógłby być fajny w multi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam, niestety nie mam czasu by grać. Moim zdaniem wyjdzie z tego świetna gra, ale muszą jeszcze trochę popracować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze ze dodali już właściwy survival wiec można pograć na muli w weekend jeśli ktoś się będzie pisał ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opłaca się, co tydzień wychodzą aktualizacje, multiplayer jest bardzo fajny jak się ma z kim grać. Ale póki co nie ma kogo bić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już teraz przelatują jakieś statki transportowe, które czasami są zbudowane tak, że wybuchają kiedy spróbuje się je spowolnić czy zatrzymać. Więc trzeba rozbrajać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie mozna poprostu na takim wyladowac i odpalic kondensatory inercji z naszego statku ? Na logike powinno dzialac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie mozna poprostu na takim wyladowac i odpalic kondensatory inercji z naszego statku ? Na logike powinno dzialac :)

Musisz chyba mieć dość mocne silniki, żeby to zrobić i wyłączyć silniki albo generatory w 'zdobytym' statku. Tak czy owak pewnie jest wiele sposobów :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie bardziej niż jakiekolwiek pułapki na przelatujących statkach wystraszyło kiedy podleciałem do stacji medycznej by uzupełnić zapas energii i zaczął się z niej wysypywać tłum wesoło pląsających kosmonautów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam wyglada sprawa serverow survival mode ?
Ogladam takich 2 variatow jak probuja przetrwac i w pewnym momecie trafili na innego gracza, mozna sie wbic na jakikolwiek server czy to raczej zaprosili nowego kolege i jeszcze sie nie przyznali ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam wyglada sprawa serverow survival mode ?

Ogladam takich 2 variatow jak probuja przetrwac i w pewnym momecie trafili na innego gracza, mozna sie wbic na jakikolwiek server czy to raczej zaprosili nowego kolege i jeszcze sie nie przyznali ?

Survival aktualnie polega na tym żeby starczyło ci energii w kombinezonie, żeby ją zdobyć musisz mieć generator z uranem oraz medbay lub kokpit które ładują twoją energię.

Co do innych graczy puki jesteś adminem możesz pozwolić grać swoim znajomym lub ustawić serwer publiczny gdzie każdy może wejść ( jak trafisz na trola to potrafi ładnie namieszać).

Wczoraj była aktualizacja z meteorami które losowo się generują i niszczą twoją bazę w zależności jaką częstotliwość ustawiłeś przy tworzeniu mapy co nadaje fajny klimat tej grze :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam w każdej chwili na TSa tam możemy obgadać co i jak :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie, przynajmniej mogę rozważać, czy nadal jest warto wpakować kasę na Star Citizena, ale to kiedy indziej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się nie nacięłam (ale nie kupuje z tej kluczykowni akurat). Nigdy nie wystawiam takim komenta w okresie krótszym niż 3 mce od zakupu to zawsze mam bata jeśli się kod spaści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Frosty
      Mam na sprzedaż/wymianę kilka tytułów (głównie) w postaci keyów:
      1. Anno 2070 (Uplay) - 10zł
      2. World in Conflict Complete Edition (pudełko, folia) - cena przesyłki
      3. Dead Island Definitive Edition (Steam gift) - 30zł
      4. Dead Island: Riptide Definitive Edition (Steam gift) - 30zł
      5. Dead Island Definitive Bundle (Steam gift) - 50zł
      6. Outlast Whistleblower (Steam) - 10zł
      7. Bundle: Company of Heroes Complete Edition, Warhammer 40,000: Dawn of War - Master Collection, Medieval II: Total War Collection, Rome: Total War - Collection, SEGA Genesis/Megadrive Strategy Pack (Shining Force, Shining Force 2, Gain Ground, Columns) (Steam) - 20zł
      8. Sid Meier's Civilization IV Complete (Steam) - 10zł
      9. Assassin's Creed 2 (Uplay) - 10zł
      10. RUST (Steam) - 25zł
      11. Wiedźmińska koszulka czerwona srebrny miecz, rozmiar L, rozmiar klatki piersiowej: 101,06 cm, nowa (dla mnie jednak okazała się za duża :P) - 30zł + cena przesyłki

Wymiana za jakieś inne klucze bądź przedmioty z SC też wchodzi w rachubę. No i można się trochę potargować
    • Przez Drus4
      Rozpoczęły się Świąteczne Wyprzedaże , pochwalcie się co udało się ciekawego Wam kupić, ewntualnie jakiś link do super atrakcji (nie tylko gry ale jakiś fajny sprzęt).
    • Przez Nebthtet
      Od dziś możliwe jest połączenie swojego profilu steam z kontem forum i korzystanie z niego do logowania się na Star Citizen Polska.

Dołączenie konta steam do profilu jest bardzo proste:
      Oczywiście nowi użytkownicy mają opcję utworzenia konta za pośrednictwem steam (tak jak dotychczas można było zrobić z facebookiem i twitterem).

Mam nadzieję że nowa opcja Wam się przyda!
    • Przez Nebthtet

Pokaż ten giveaway Giveaway: 3 x Lost Moon (Steam)
      Wygraj jeden z trzech kluczy do gry Lost Moon na platformę Steam. Lost Moon to wymagająca platformówka zawierająca zagadki, ulepszenia i akcję.

W grze znajdziecie:
      trudne zagadki swobodną eksplorację bronie umiejętności sekrety  
      Wprowadzenie:
      Commander Trevor Allen zgubił się na dziwnym księżycu., który powstał w tajemniczy sposób. Otoczony przez wrogie stworzenia, próbując rozwikłać zagadkę zaginionej technologii nasz bohater walczy by utrzymać się przy życiu i któregoś dnia wrócić do domu.
      Utworzył Nebthtet Data zakończenia 6 dni i 23 godziny Utworzono 2017.11.30 Kategoria Game Armada  
    • Przez Nebthtet
      Wygraj jeden z trzech kluczy do gry Lost Moon na platformę Steam. Lost Moon to wymagająca platformówka zawierająca zagadki, ulepszenia i akcję.

W grze znajdziecie:
      trudne zagadki swobodną eksplorację bronie umiejętności sekrety  
      Wprowadzenie:
      Commander Trevor Allen zgubił się na dziwnym księżycu., który powstał w tajemniczy sposób. Otoczony przez wrogie stworzenia, próbując rozwikłać zagadkę zaginionej technologii nasz bohater walczy by utrzymać się przy życiu i któregoś dnia wrócić do domu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu.