Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Reliant to starter ship - jak wejdzie tak zostanie, podobnie jak bylo z Mustangiem - pewno bedzie darmowe CCU z innych starterow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on na początku ma być z LTI (pewnie ograniczą to do tygodnia) więc pewnie o to chodziło @Berecik26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Berecik26

Wiesz zawsze znajdą się tacy co kupią ich więcej - na zapas  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Dobra reklama dzwignią handlu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No widzisz, dbam o swoich klientów ;)   Tffiuu miało być o syndykat-owych braci  ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar nabyć na zapas, jakby się jeden z drugim popsuły  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ale dobrze jest mieć bazarek w którym będę mógł zrobić zakupy, jakby mnie coś ominęło.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i już wiadomo.

 

W następny piątek tj 22.05.2015 do sprzedaży trafi MISC Reliant a cenę jego ustalono na 50 USD. Oczywiście będzie to sprzedaż koncepcyjna więc powinien mieć LTI  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Info od Bena tutaj: https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/261599/dev-tracker/p1

 

ps.

 

Osobiście po przetopieniu moich 2xHull A i 1xHeralda "bierę" cztery :D

Dlaczego?

Bo liczę, że tak jak wcześniej w RtV wspomniano jako startery w miarę "szybko" pojawią się w Hangarze oraz w AC i będą dostępne dla nich opcje CCU  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herald mnie nie kreci, ale cos jak Hull A to bym sobie zostawil jesli mial byk kupic startera .. poza tym zalorze sie ze bedzie wygladal jak Hull A tylko nie rozkladany ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herald jest dość interesujący... zastanawiam się czy jest sens go topić... Może stopię ulepszenie do MIS-ia, albo Hull A... Hm.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W ostatnim RtV podano, że autorem Relianta jest

David Hobbins - http://davidhobbins.com/#main

Jest on autorem Javelin-a oraz współautorem Carrack-a, Gladiatora, Connie i Mustanga Co dobrze rokuje w kwestii wizualnej projektu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Ps.

Akurat jestem w tej komfortowej sytuacji, że ma dwa Heraldy i oprócz dwóch wersji A jeszcze Hull B i D więc przetopienie tego co wspomniałem nie będzie problemem. W ten sposób zyskam 4 tanie LTI z których teoretycznie niedalekiej przyszłości będę mógł zrobić coś fajnego np. Connie z LTI. Zresztą ostatnio moje zakupy polegają na topieniu a nie rzucaniu kasą w monitor. Czekam na FPS Star Marine oraz SQ42 ale przyszłościowo patrząc podwaliny całej floty z LTI trzeba mieć :tongue: Inna sprawa, że taniej już chyba statków z LTI nie kupimy ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał coś atrakcyjnego topić, typu upgrade lub statek w celu nabycia Relianta dajcie znak, jest spora szansa że to odkupię, a sprzedającemu nowe środki na koncie zawsze zwiększą wartość wkładu i mogą dostarczyć możliwość użycia lepszego tytułu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak wg dzisiejszego AtV ma wyglądać  MISC Reliant

 

Link:

https://robertsspaceindustries.com/media/9fi19esd57vc7r/webm/ATV_EP45_CAROUSEL.webm

 

Obrazek

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_05_2015/post-89-0-04199700-1432239638_thumb.png" data-ratio="137.39">
Hmm, karty mówią troszeczkę co innego ;o
(cośtam wysłyszałem,że w Ship Shape pokazali koncept który jednak nie okazał się finalnym)


Ten moment-kiedy chcesz kupić statek, ale dealer nie przyjmuje gotówki ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie brzydki ! Niemal jak rozpłaszczona pod butem ćma, no tak chcieliśmy obcej technologi to i ją dostaliśmy heheheh  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DrakusXVIII masz rację - to co pokazałem to jednak wstępna koncepcja.

Swoją drogą ciekawe jak ta "ćma" będzie wyglądać w rzeczywistości i jak będzie duża.

W końcu ma to być dwuosobowa maszyna - może wielkości Super Horneta? - dziś w nocy lub jutro nad ranem się przekonamy.

Ciekawi mnie technologia Xi'an użyta w jego budowie ale o tym pewnie poczytamy w Q&A które pojawi się w przyszłym tygodniu w trakcie sprzedaży koncepcyjnej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Styl Xi'an ma być widoczny jako możliwosć transformacji (kręci się xD);
jak jak Khartu-Al się składa i rozkłada, tak skrzydła Relianta będą się kręcić
zakładając,że sama koncepcja jest wspólna dla różnych projektów, jak ten co pokazali w AtV-bo na karcie widać, że bryła statku jest porównywalna, więc chyba jednak skrzydła będą ruchome


Ten moment-kiedy chcesz kupić statek, ale dealer nie przyjmuje gotówki ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Reliant już w sprzedaży !

Okazuje się że zarówno koncept jak i karta się zgadzają  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Miałem nadzieję że będzie brzydalem i go nie kupię, jednak chyba mój portfel znowu będzie trochę chudszy.  :wallbash:

 

Reliant_LandingInsitu_Final_Hobbins.png

 

 

Reliant_SpaceFlightConfig_Updated_Final_

 

 

Reliant_ScaleComparison_Final_Hobbins.pn

 

 

Reliant_SpaceFlightConfig_Updated_Final_

Edytowane przez Kubix ;3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajny jest ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Naprawdę bardzo ładna koncepcja.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, tylko, czy nie przesadzili trochę z ładownią - 30, to jest na poziomie Cutlassa Blacka.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest LTI, więc przepalam wszystkie aurory na nie.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

EDIT:

 

Teraz mam zagwozdkę, spaliłem jeden Aurora Anniversary Pack na rzecz tej płaszczki z LTI bo w pszyszłości zrobie z tego Freelancera MIS z LTI, a drugą aurorę bym spalił żeby kupić płaszczkę i zrobić Super Horneta LTI, ale czy ja potrzebuje Super Horneta z LTI, skoro mam Vanguarda z LTI?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Pomocne sugestię co do mojego "problemu" proszę na PM żeby mnie upewnić w przekonaniu że nie muszę robić Super Horneta LTI. :P

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, odkryli że statki z większą ilością ruchomych części i animacjami zmian konfiguracji się lepiej sprzedają  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Fajnie się będzie w to walić w walce kołowej... taka duża powierzchnia do trafienia :D


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności