Skocz do zawartości
RyanRock

rekrutacja zakończona Zgłoszenie RyanRock

Rekomendowane odpowiedzi

• Kim jesteś?
    Siema. Mam na imię Michał, mam 26 lat i mieszkam na pomorzu. Aktualnie, mimo wykształcenia informatycznego, pracuję w piekarni na magazynie (do bani praca). Zagranica mi się marzy, jakaś porządna kasa(jestem czarnuchem). To chyba wszystko, pewnie się z kimś usłyszę jeszcze na serwerze disc albo już miałem tą przyjemność.
  • W jakie gry chcesz z nami grać?
    Star Citizen, Elite Dangerous, Rainbow six Siege, Worlds of Tanks
  • Czego od nas oczekujesz?
    Aktywności, otwartości, poczucia humoru i frajdy z wspólnie spędzonego czasu w grze. Wspólne akcje i zwojowania układów :)
  • Co możesz nam zaoferować?
    Jestem bardzo kochany, tak mi mama mówi :P
    Ogólnie rzecz biorąc to do wspólnej rozgrywki oprócz dojrzałego zachowania, aktywności i dystansu do siebie to nie wiem co jeszcze mogę zaoferować.
  • Jakie masz zainteresowania?
    Okazuje się że od całkiem niedawna jaram się grami pokroju SC na maxa. Lubię od czasu do czasu świecić kreatywnością, nie tylko na płaszczyźnie PC/sieci.
    Dużo gram, chodzę na siłownie, śledzę aktualne nowinki techniczne, coś tam konstruuje, html5 nieprofesjonalnie.
  • Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
    Szukałem polskiej społeczności Star Citizena znalazłem was na jakimś portalu MMO.
  • Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
    A jest taka możliwość? Jeżeli ktoś wysoko postawiony stwierdzi, że się nadaje. To jak najbardziej.
  • Dodatkowe uwagi
    Raczej nie posiadam
  • Link do profilu na RSI
  • Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
    Nie, do żadnej.
  • Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
    No główną, nie oszukujmy się. Jesteście najwięksi :)
  • Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
    Zastanawiałem się nad miningiem albo handlem. Ale kapitanem Javelina też mogę zostać ;)
  • Czy jesteś zainteresowany/a RP?
    Oczywiście, ale musiałbym trochę się na to nastawić.
  • Posiadane statki w Star Citizen
    Avenger Titan
  • Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    Notka rekrutacyjna z jakiegoś forum MMO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,
Wysłałem ci wiadomość w sprawie twojego zgłoszenia.

bgVVTCx.png

image.png.1b278d82bb9db045186593d437272419.png

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@RyanRock witam w szeregach naszej kompanii, uprawnienia już masz ponadawane - baw się dobrze, a jeśli masz pytania to śmiało :) 

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Winszu
      Kim jesteś?
      mężczyzna lat 30+, Gdańsk W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen Czego od nas oczekujesz?
      tego o czym piszecie w zaproszeniu do rekrutacji, podkreślając wzajemny szacunek Co możesz nam zaoferować?
      zaangażowanie, doświadczenie Jakie masz zainteresowania?
      interesuje się generalnie wszystkim co mnie zaciekawi, historia lotnictwa, kosmos Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      zaproszenie na stronie RSI Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      tak Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/Winszu Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      nie Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      główną Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      walczyć Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      możliwe, na czym to ma polegać ? Posiadane statki w Star Citizen
      Avenger titan Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez Bavar
      Kim jesteś?
      Bavar, autoreklama nigdy nie była moją mocną stroną W jakie gry chcesz z nami grać?
      Miło spędzonego czasu, bez spiny o pixelki Co możesz nam zaoferować?
      Dobrą zabawę, w stylu nooba ;) Jakie masz zainteresowania?
      Ojej, gry, komputery, kobiety ;) Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      Zostałem zaproszony Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Dopiero zaczynam więc ciężko powiedzieć Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/Bavar Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      Zjednoczona Gwiezdna Federacja, The Corporation, Test Squadron Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      affiliate Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      Wpierw niech będzie zaimplementowanych więcej mechanik w grze Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      tak Posiadane statki w Star Citizen
      Relian Kore, Constallation Taurus, Reclaimer, Hornet, którego pochodzenia nie znam. Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez MrHolo
      Kim jesteś?
      Dawid. Górnik. Chop jak chop. Sprzęt w miarę ok, procesor mnie trzyma mocno obecnie. W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen oraz okazyjnie Escape From Tarov Czego od nas oczekujesz?
      Dobrego klimatu, ciekawszej rozgrywki w grupie. Co możesz nam zaoferować?
      Swoją osobę, jak by nie patrzeć nic więcej niż swoją osobowość nie mogę zaoferować. Jakie masz zainteresowania?
      Gry, snowboard, alkohol (lubię sprawdzać smaki whisky), asg i paintball, podróże. Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      Z baru na discord. Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Nie, zwykły szeregowy, zwykły śleper. Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/Holos Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      Space Federation of Trade Unions Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      Główna. Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      Potyczki, trade, mining. Ewentualnie eksploracja powierzchni planet. Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      Jak najbardziej, RP to najbardziej satysfakcjynująca sprawa w grach tego typu. Posiadane statki w Star Citizen
      Cutlass Black Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez grvchA
      Kim jesteś?
      Michal aka grvchA, Częstochowa, przyszly niedoszly gamedeveloper. W jakie gry chcesz z nami grać?
      StarCitizen Czego od nas oczekujesz?
      gry Co możesz nam zaoferować?
      gre Jakie masz zainteresowania?
      kodzę Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      discord Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      tak Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/MGorhe Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      nie Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      main Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      karcić/bronić Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      always Posiadane statki w Star Citizen
      Freelancer MIS Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
      Ojciec
    • Przez Toteo
      Kim jesteś?
      Jestem graczem, ktory gra casualowo, wiadomo: zycie, praca, gra... Z wiekszych mmo gralem do tej pory w WoW i BDO, teraz czas na cos nowego - Star Citizen. W jakie gry chcesz z nami grać?
      Dobrej, wspolnej zabawy. Co możesz nam zaoferować?
      Siebie Jakie masz zainteresowania?
      Dosc sporo, czasu za ta za malo na nie... Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      z Discorda od ludzi Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Member Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/Toteo Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      main Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      misje, handel, troche walk Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      tak, ale bez przesady Posiadane statki w Star Citizen
      na razie tylko Cutlass Black, jeszcze chce Titana dokupic jako starter fighter z LTI Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
      a w sumie kilka osob na discordzie...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności