Skocz do zawartości
Usunięte konto

wts Konto Origin

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę sprzedać moje konto Origin.

Aukcja od złotówki, bez ceny minimalnej, chyba że ktoś via mail zaproponuję sensowną kwotę.

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez Nebthtet
Proszę o zaznaczanie "użyj pierwszego tagu jako prefiksu" :)

Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ostro widzę że kolega Dmger się wyprzedaje z targetem na jedną sensowna grę jaką jest SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

Nie wiem czy dobrze że nie dałeś ceny minimalnej, bo przy ewentualnym braku zainteresowania wylicytowana kwota może być bardzo niska.

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eeee, chyba się domyślam ale nie pisz tego sposobu tu proszę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D">

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje, to co teraz kupujesz ?

URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta akurat, chyba jedno działo do Javelina  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D">

URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Xeroeth
      Jak w temacie, do sprzedania zasilacz, używany nieco ponad 4 miesiące i zakupiony w styczniu tego roku, w sklepie Net-S. Pozostało ponad 9 lat gwarancji. Stan idealny, z oryginalnym opakowaniem i wszystkimi akcesoriami. Cena 400 pln

• Przez Xeroeth
      Płyta główna zakupiona w sklepie Morele.Net.. W zestawie wszystkie akcesoria wraz z oryginalnym opakowaniem. Płyta zakupiona w styczniu tego roku, ponad 2 lata gwarancji, rachunek będzie dołączony do paczki. Cena 250 pln.

• Przez Blondyn
      Hejka. Chyba będę sprzedawał swoją grę,  wersja Escape From Tarkov  Edge od Darkness.  "Chyba" , bo możliwe że nie będę miał już czasu żeby w to grać. W grudniu będę tatą i nie wiem co i jak, a kasa się przyda 😕
      Proszę o propozycję na priv     
    • Przez DobryDuszek
      Witam, mam do sprzedania Joystick Logitech G Saitek Pro Flight X56 Rhino, na gwarancji - data zakupu połowa stycznia 2018. W 100% sprawny zestaw - jeden minus nie ma oryginalnego pudełka.
      Link do aukcji:
    • Przez Dako
      Nie wiem ale może ktoś będzie zainteresowany.
      Mam do sprzedania zestaw dwóch joy-ów Thrustmaster T.16000M
      Sprzedawany zestaw na obrazku (więcej na życzenie)
      Ten prawy (pomarańczowy) na gwarancji do 17.12.2019 (kupujący otrzyma elektroniczną  fakturę)
      Osobiście zestaw używałem do zabawy w Star Citizen.
      W końcu piloci Aurory, Avengera i 300i nie mogą się mylić co dla nich najlepsze
      A tak poważnie nie zawsze mi się chciało i nie koniecznie miałem czas aby wyciągać moje podstawowe "latające" żelastwo spod biurka ... 
      Więc używałem w/w sprzętu oraz poniższej konfiguracji.
      Przyznam, że moim zdaniem dwa joy-e są dziś dealnym rozwiązaniem w SC.
      I to w  takiej (prawie) konfiguracji jak na poniższym filmie

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Tak więc jeśli ktoś lata na klawiaturze i myszce, padzie i po obejrzeniu powyższego fajnego filmu o możliwości latania za pomocą dwóch joy-ów i uzna, że warto to zapraszam do zakupu.
      No i najważniejsze czyli cena
      Chciałbym za cały zestaw czyli 2 x T.16000M (prawy i lewy choć zawsze można je zmodyfikować do dwóch prawych) to 260,00 pln + koszty wysyłki
      Czyli to okolice ceny jednego  T.16000M.
      Nie wiem czy to drogo. Nie mnie to oceniać.
      Ogłoszenie będzie aktualne dwa tygodnie czyli 18.08.18

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności