Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Xeroeth
      Hej,
      przeglądając sieć natrafiłem na dość ciekawe informacje nt. statków nad którymi aktualnie CIG pracuje i niebawem ujrzymy nieco więcej info, plus uaktualnienie na stronie SC. Wszystko to wycieki, a mowa o:
      - Constellation Taurus
      - Drake Vulture
      - Aeagis Redeemer (wreszcie!)
      - RSI Polaris
      - NOVA Tank
      - Aegis Nautilus
      - Drake Kraken
      - Crusader Industries Hercules
      - Origin G12A
      - Drake Corsair
      Osobiście najbardziej czekałem na Redeemera. Info że ma dostać całkiem sporą ładownie dało mi nieco do myślenia, bo w takim razie mój mniejszy Cutlass Black stanie się zbędny. Chyba że ostateczna wersja Redeemera będzie nie do ogarnięcia w 1 osobę, plus ewentualnie moje NPC'e ... 
       
       
    • Przez Nebthtet
      Wygląda na to, że jednak się piecze. Artykuł z Le Monde traktuje głównie o zwolnieniach, reorganizacjach, niskim morale we francuskim oddziale firmy (i pomyśleć, że kiedyś kusiło mnie, żeby tam aplikować... ), ale nadmienia też że ponoć pokazano Diablo 4 pracownikom europejskim. Jest szansa na premierę w 2020.
      Le long tunnel des salariés de Blizzard France, géant du jeu vidéo visé par un plan social massif
      WWW.LEMONDE.FR La maison-mère américaine veut supprimer 134 postes dans sa filiale versaillaise, où les négociations ont échoué et le moral est au plus bas. Szczerze powiedziawszy patrząc na to, co Acti wyczynia w ostatnich latach to ja nie mam zbyt wielkich nadziei na to, że coś cudownego tam zdziałają - wręcz odwrotnie, pewnie będzie gra za 230-250 PLN plus masa MTX. 🔥
    • Przez Nebthtet
      Wygląda na to, że Blizz pracował dwa lata nad czymś, co poszło do kosza. Wychodzi na to, że w ostatnich latach mają więcej anulacji niż premier... Ciekawe czy anulacja to wpływ acti? Bo coś podejrzewam, że tak może być. 
      Blizzard Reportedly Cancels Game That Was In The Works For Two Years - GameSpot
      WWW.GAMESPOT.COM A senior animator at Blizzard says people will "never see" what his team was working on; around 50 percent of Blizzard's games are canceled before release.  
    • Przez Nebthtet
      Na forum NeoGAF pojawił się przeciek dotyczący Destiny 2. Informacja ponoć pochodzi z wewnętrznej prezentacji Activision.
      Wydanie gry planowane jest na późny 2017 - i co jest wspaniałą informacją - oprócz wersji na PS4 i Xboxa ma być wydana też na PC. Z informacji jakie trafiły do sieci wynika, że Bungie chce, by Destiny 2 było całkiem nową grą, a nie kolejnym rozszerzeniem podobnym do niedawno mającego premierę Taken King. Dlatego bardzo prawdopodobne jest to, że nie będzie możliwości importu postaci z pierwszej gry - ale Bungie prawdopodobnie wymyśli jakąś rekompensatę dla graczy, którzy poświęcili pierwszej odsłonie serii wiele godzin.
      Sequel ma zaoferować graczom nowy model aktywności, który zmieni to, jak działa świat gry i pozwoli na to, aby obszary planetarne były bardziej zaludnione - miastami, przyczółkami i bardziej interesującymi questami niż dostępne w pierwszej grze misje patrolowe.
      Do pomocy przy tworzeniu gry Activision zwerbowało m. in. studia Vicarious Visions i High Moon. Oprócz tego pracuje przy niej ponad 750 pracowników Bungie.
      Studio jak dotąd nie skomentowało oficjalnie powyższych informacji.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności