Skocz do zawartości
Xender

oddam Oddam Insugerency

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze dwie kopie do oddania:

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez Nebthtet
Proszę o tagowanie zgodne z regulaminem i zaznaczanie "użyj pierwszego tagu jako prefiksu" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie bo jedną pobrałem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D">

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja się pochwaliłem więc to musi być jakiś tajnos agentos  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D">

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Dako
      Jak w temacie
      Może ktoś nie widział lub nie wie 
      https://www.gog.com/game/soma

• Przez Dako
      Może kogoś zainteresuje.
      3DMark przeceniony o 85%, co daje 16,19 zł:
      https://store.steampowered.com/app/223850/3DMark/

• Przez komandor_tarkin
      Pokaż ten giveaway Seven: The Days Long Gone - spróbuj szczęścia ;)
      Dzisiaj do wygrania całkiem fajna gra, produkcji jak najbardziej rodzimej...

Seven: The Days Long Gone.

Zostań złodziejem w kolonii karnej, nie daj się złamać systemowi 😜 Kradnij, skrytobójczo morduj i przetrwaj w izometrycznym świecie kolonii karnej.

Uwaga: giveaway tylko dla osób mających minimum zero punktów reputacji. Zgłoszenia osób z ujemną reputacją będą usuwane.

Utworzył komandor_tarkin Data zakończenia 13 dni i 20 godzin Utworzono 2018.12.07 Kategoria Game Armada  

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności