Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nie było jeszcze tematu o tej wspaniałej grze, to może ja zacznę, bo jeśli ktoś jeszcze się nosi z zamiarem kupna tej kupy 💩 to może uda się go odwieść od tego. Lepiej te pieniądze przepić (kawą żeby nie było ;)) niż dawać tym idiotom i brakorobom.

Tak po prawdzie to jestem ciekawa co jeszcze spieprzą. Nie kupiłam tego, nie zapłaciłam ani grosza a beki mam jak z serialu komediowego.

Najnowszy fakap:

scr.png
Fallout 76 - gracze znaleźli pokój deweloperski, a Bethesda daje za to bany archived 12 Jan 2019 13:41:23 UTC

Ale co było wcześniej? 

⏪⏪⏪

Zacznijmy od obietnic:

Już podczas bety były problemy z launcherem kasującym całą 50GB instalkę. A po becie nie było opcji deinstalacji tego crapu...

Gra jest copypastą z F4 WŁĄCZNIE z bugami, które społeczność F4 naprawiła w trymiga, a bugthesda nie raczyła skorzystać z tego rozwiązania. Podczas E3 Howard łgał w żywe oczy z pełną tego świadomością (inną opcją jest to, że jest idiotą w co nie uwierzę).

To, że wiele z powyższych upatchowano po premierze nie usprawiedliwia ABSOLUTNIE NIC. Grę sprzedawano za cenę AAA. Zleciała do poziomu 1/4 tego przed końcem 2018. Premiera była 14/11/2018.

Co działa? Tryb foto, banowanie graczy. GG lolthesdo, na pewno nie kupię od ciebie nic nigdy na premierę. Na dokładkę Kłamczuszek Todd mówił, że Starfield i TES IV powstają na tym samym engine.

Normalnie mam wrażenie, że ktoś z kimś się założył ile można jeszcze rzeczy spieprzyć. Jak długo siedzę w growych tematach tak długo nie pamiętam aż tak absolutnej i przeciągającej się katastrofy - nawet różnorakie wpadki blizza czy acti przy tym się chowają. Chyba tylko 'tfurczość' DSmarta jest na porównywalnym poziomie kpiny z użytkownika. Chociaż on nie wystawiał danych tych kilku użytkowników jakich ma na publiczny widok.

UWAGA: Nie łączcie z bugthesdowymi fakapami studiów takich jak ID, Arkane, Machine Head. Oni dalej robią dobre rzeczy. No ale może to dlatego, że nie udają że mają nowe silniki podczas gdy pod spodem jest stare, kilkunastoletnie gówno i nie robią copypasty ze stworzonych przez siebie prequeli.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zaraz przecież to pierwszy link w moim poście :picardfacepalm:- tylko nie nabija im odwiedzin.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale inny artykuł 😛 Każdą informacją trzeba się dzielić :D

sygn2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie... Tylko to taki sam pudel jest jak moje źródło :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Nebthtet napisał:

to taki sam pudel jest

A pokaż mi teraz nie-pudlowaty portal w Polsce... 😛

sygn2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, zaraz napisał:

A pokaż mi teraz nie-pudlowaty portal w Polsce... 😛

Chyba właśnie odkryłeś, dlaczego rzadko czytam polskie portale. Ale to temat na inny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności