Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Setting, klimat i NYC robią robotę.  Ja jakoś nie miałem z kim grać i mi się w końcu samemu znudziło. Potem zacząłem odgrzebywać kupkę wstydu i jakoś tak poszło. :) Ale z dysku jeszcze nie wywaliłem😏 jedynie przesunąłem z SSD na talerz.

81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wywaliłam jak przy reinstalacji windy czyściłam pieprznik na dysku. 

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś po kolejnym patchu zastanawia się nad powrotem, to ten poradnik ma szansę pomóc:

• Twoje zdrowie! 1

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oprócz wycieku o sequelu dziś udostępniono plan developerów dla The Division na 2018. Więcej przeczytacie na Kotaku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś w ogóle grywa w jedynkę jeszcze? Po pograniu w betę D2 przyszła mi ochota żeby czasem pobiegać w jedynym słusznym klimacie miejskiej dżungli (a nie przez te zielone letnie chaszcze) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tom Clancy’s The Division tanio w 2Game

-91% – Tom Clancys The Division Standard Edition EMEA – £3.56 (17,75 zł) – Uplay
-91% – Tom Clancys The Division Gold Edition EMEA – £6.68 (33,30 zł) – Uplay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez komandor_tarkin
      Lista oraz lokalizacja trofeów do wieszania na plecak"
      Plush Hippo – Na dachu Theatre Settlement - level 3
      Lincoln Bust – zaraz za wnęką z napisem “cafe”  w misji głównej The Lincoln Memorial 
      Speaker’s Gavel – Nagroda za ukończenie głównej misji The Bank Headquarters 
      Gold Bar – W skarbcu w trakcie misji głównej The Bank Headquarters 
      Space Shuttle – Przed rozbitym promem kosmicznym podczas misji głównej The Air & Space Museum 
      Skeleton – Podczas misji głównej The DCD Headquarters, kiedy otrzymujesz cel misji "Zniszcz próbki" (Destroy the Outcasts’ Samples) trofeum jest na szkielecie szkolnym w bocznym pokoju do którego przechodzi się przez drzwi w pobliżu lewego tylnego narożnika pokoju głównego.
      Plush Flower – niedaleko słoneczników, na piętrze w pobliżu lewego tylnego narożnika Campus Settlement
      Hockey Player – randomowy drop z The District Union Stronghold
      Flag and Dog Tags – randomowy drop z The Capitol Building Stronghold

Pozostałe:
      Teddy Bear – Preorder 
      Capitol Building – za grę w Open Beta
      Supply Crate – za ukończenie misji Dark Zone Mission w Open Beta
      American Flag – dla powracających wysoko tierowych (top tier shield) postaci z Division 1
    • Przez Nebthtet
      To już oficjalne: będzie druga część! Planowana premiera za rok. Więcej szczegółów tutaj. Mam nadzieję, że tego nie spieprzą. 

• Przez BHoleVX
      Hej!

Na guru3d.com zapodali info o nowym System Shock.
      Tu jeszcze link do zapowiedzi oficjalnej, i oficjalnej dla mediów, zapiszcie się do newslettera i wybierzcie PC jako rekomendowaną platformę
      Pozdrawki
      BHoleVX
    • Przez Nebthtet
      Parę porad przy robieniu legendarnych kontraktów.
      Branie kontraktów Jeśli więcej niż jedna osoba w party może wziąć kontrakt, to warto skorzystać z okazji i nie brać ich na raz (czyli najpierw bierze osoba 1, robimy zlecenie, później osoba 2, robimy zlecenie - i tak do końca) Specjalne mobki podczas kontraktów Jeśli pojawią się specjalne mobki, to nie pomijać ich, tylko zabić (bo to praktycznie gwarantowany drop dwóch przedmiotów) Mobki specjalne trzeba zabić przed realizacją danego aktualnego zadania, inaczej się zdespawnują i nici z lootu Wygląda na to, że najczęściej pojawiają się przy zleceniu Arcanist Disaster Protocol Najczęściej są to Lesser Titany i Furie. Sposoby walki z mobkami specjalnymi (za redditem)  
    • Przez Nebthtet
      Dzisiaj wpadła kolejna aktualizacja - tym razem bugfixy:
      Ciekawe czy naprawili przy okazji problem ze znikającym czasami dźwiękiem. Coś mi mówi, że niekoniecznie  

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności