Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Setting, klimat i NYC robią robotę.  Ja jakoś nie miałem z kim grać i mi się w końcu samemu znudziło. Potem zacząłem odgrzebywać kupkę wstydu i jakoś tak poszło. :) Ale z dysku jeszcze nie wywaliłem😏 jedynie przesunąłem z SSD na talerz.

81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wywaliłam jak przy reinstalacji windy czyściłam pieprznik na dysku. 

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś po kolejnym patchu zastanawia się nad powrotem, to ten poradnik ma szansę pomóc:

• Twoje zdrowie! 1

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oprócz wycieku o sequelu dziś udostępniono plan developerów dla The Division na 2018. Więcej przeczytacie na Kotaku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś w ogóle grywa w jedynkę jeszcze? Po pograniu w betę D2 przyszła mi ochota żeby czasem pobiegać w jedynym słusznym klimacie miejskiej dżungli (a nie przez te zielone letnie chaszcze) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Mamy listę zmian, jakie trafią do gry w tzw. Day One patchu. Jest tego całkiem sporo - dajcie znać co sądzicie o planach. 
      Rzecz jasna ani mru mru o rekompensacie dla osób, które dostały tylko 40k monet podczas gdy inni mieli nawet 5x tyle. 

• Przez Nebthtet
      W niniejszym temacie wrzucajcie przydatne informacje, które mogą ułatwić bądź umilić grę. 
      Tak więc rozpocznę: empirycznie stwierdzone - Alliance ladder resetuje się w nocy z poniedziałku na wtorek o 1:00 naszego czasu. Teraz wiecie, do kiedy grindować.
    • Przez Nebthtet
      Póki co klanów / gildii nie będzie przez co najmniej miesiąc od premiery, tak więc chętnych do wspólnej gry zapraszam do wpisywania się w niniejszym wątku.
      Nie zapomnijcie o uzupełnieniu swojego nicku Origin (jak inaczej ludzie mają was dodać do znajomych?) w profilu. Wystarczy kliknąć zaznaczony guziczek na swoim własnym profilu i uzupełnić odpowiednie pole. 
      To, co wpiszecie jest widoczne też przy każdym waszym poście, tak więc łatwo można wszystko co potrzebne odnaleźć. I tak, warto wpisać też namiary na inne platformy  - w przyszłości na pewno się przyda.
    • Przez Nebthtet
      Już jest nowy kinowy trailer reżyserowany przez człowieka, dzięki któremu mamy Dystrykt 9. Nieważne czy ktoś się jara Anthemem czy nie, filmik robi robotę!
      Chciałabym, żeby ta gra tak ładnie wyglądała
    • Przez komandor_tarkin
      Pokaż ten giveaway The Division + Survival
      Tom Clancy's The Division™ + Tom Clancy's The Division™ - Survival
      Przed zanurzeniem się w miejską dżunglę Waszyngtonu spróbuj swoich sił w spustoszonym wirusem Nowym Jorku, pokrytym śniegiem i zmrożonym zimnym oddechem śmierci niesionej przez zielonych prezydentów.
      Dwa gifty Uplay do wygrania: podstawowa gra wraz z dodatkiem Survival, imho najlepszym do pierwszej części Division.
      Jeżeli ktoś przez ostatnie dwa lata był zagrzebany pod ściółką, w mchu lub mieszkał w ziemiance bez prądu, poniżej skrócona charakterystyka gry.
      Gifty zostaną przekazane zwycięzcy po zakończeniu loterii po dodaniu "komandor_Tarkin" do znajomych na Uplay. Zapraszam do uczestnictwa i życzę powodzenia uczestnikom.
      Uwaga: giveaway tylko dla osób mających minimum zero punktów reputacji. Zgłoszenia osób z ujemną reputacją będą usuwane.

Utworzył komandor_tarkin Data zakończenia 5 dni i 19 godzin Utworzono 2019.02.11 Kategoria Game Armada  

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności