Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam czarnego Noxa z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

bgVVTCx.png

image.png.1b278d82bb9db045186593d437272419.png

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Vanter
      Do sprzedania mam DDR3  32GB (4x8GB), 2400mhz CL10 są jeszcze na gwarancji kupione 19 września 2018, 2666mhaz CL12 były kupione 17 lutego 2014
      Pamięci pracowały razem z częstotliwością 2400mhz, nie jestem pewien jak jest z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  jak coś posiadam kopie obu paragonów.
      Cena: 800zł

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam używaną (4 lata) kartę graficzną GIgabyte GTX 970 G1 Gaming.
      Cena: 600zł
      Jeżeli ktoś ma jakieś pytania co do karty to można pisać tutaj w wątku albo wiadomościach na forum lub Discordzie.
    • Przez Nebthtet
      Jaki emulator Androida polecacie? Nie ma być do jakiegoś hardkoworego rzeźbienia - chcę odpalić kilka apek, których nie ma na iOS, a wolę to zrobić na mocnym desktopie niż użerać się na służbowej słuchawce. Poza tym emulowane środowisko można zrootować w razie chęci, czego nie zrobię ze służbowym telefonem.
      Z tego co poczytałam przede wszystkim popularne są BlueStacks i Nox - z czego korzystaliście i co możecie polecić - ma po prostu działać, może żreć dużo RAM, nie przeszkadza mi 😊.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności