Skocz do zawartości
Nebthtet

Discord Game Armada - propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

2F39733C-D7C6-4209-99FB-0C909D7AD8E2.png

Macie propozycje odnośnie Discorda Game Armady? Tutaj można je zgłaszać.

  • Nowe kanały
  • Nowe rangi
  • Nowe emotki
  • Nowe boty

i tak dalej...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunąć #aterdracon_rekrutacja bez bota nie ma on sensu

przydał by się jeden kanał typowo na spam by nie zaśmiecać #shoutbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym by się różnił #shoutbox od #spamboxa ?


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vanter mamy kanał na spam - to kanał botowy. Inny spam nie jest akceptowalny, w końcu jak ktoś chce cycki to idzie na redtube, a jak rakowe komentarze to na o2 ;). Co do kanału rekrutacyjnego to fakt, to jest do schowania.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kanał muzyczny? Taki zarządzany przez bota?

https://github.com/jbelford/ShuffleBot

Bo jak dotąd, Tatsumaki ładnie pomaga w trzymaniu ruchu ;)


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ciekawy pomysł, można by dodać.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlatego że taki bocik potrafi ułatwić udostępnienie twojej muzy z YT innym?

Tak, taki bot najczęściej gra muzykę z YT ;)

A skoro o nich mowa... yyyy... ktoś od nas gra w Pokemon GO?

https://discordbots.org/bot/pokecord


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasach Spotify to różny temat. Ale rozważymy. W końcu nie jest tak, że to zarzyna jakąś maszynę, może być jako kolejny spamnik obok botowni. Natomiast poksy trochę nie nasz target, zwłaszcza że kto miał grać to gra dalej, a większość osób od premiery się znudziła. Ja sobie dałam z nimi siana od czasu jak zrobili, że się jajka nie wykluwają przy jeżdżeniu na rowerze.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Inny pomysł. Będzie szansa na przekaźnika nagłówków najnowszych postów na forum (Webhook, bot etc.)?

Bo znalazłem coś takiego:
https://webflake.sx/topic/22785-ipb-to-discord-bot/

Edytowane przez Shivon

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shivon temat wałkowany ad nauseam - będzie jak tylko dopiszą mi to do bota którego mamy. Ponoć update czeka na weryfikację przez IPS. To rozwiązanie, które podałeś mogę wypróbować (jeśli znajdę czasu trochę), ale jako że w 4.4. grzebią w REST API to nie wiem czy się nie wywróci :).

Spoiler

A poza tym pamiętam te marudzenie jak działał bot powiadamiający o tematach i postach, ech, nie dogodzisz 😝


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Nebthtet napisał:

A poza tym pamiętam te marudzenie jak działał bot powiadamiający o tematach i postach, ech, nie dogodzisz 😝

Ja marudziłem. Ale tylko dlatego, że mi jest nie potrzebne takie powiadomienie. Z forum jestem na bieżąco i tylko dlatego mnie wnerwiały powiadomienia na discordzie (które wyciszyłem i miałem spokój :p)

Generalnie rzecz ujmując pomysł jest dobry dla tych, którzy nie zaglądają na forum regularnie, a parę takich osób jest. Dlatego też jestem za przywróceniem tego gadżetu. A kanał i tak będę miał wyciszony :D

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, żeby powiadomienia leciały do osobnego kanału bez spamienia @here i @everyone :P


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, Shivon napisał:

Chodzi mi o to, żeby powiadomienia leciały do osobnego kanału bez spamienia @here i @everyone :P

No tak właśnie było, że do osobnego kanału leciało ;)

 

Edytowane przez zaraz

sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano. Gdyby nie pingi to byłoby git 😁


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Dla uczczenia Darmolotów Origin dostępnych dla posiadaczy Star Citizena urządziliśmy nasze pierwsze FotoZawody. Dla przypomnienia - tematyką konkursu był screenshot przedstawiający dowolny statek Origin, w dowolnej konfiguracji i sytuacji. A więc mogło to być wnętrze, widok z zewnątrz czy nawet foto smętnych szczątków gdzieś na orbicie... Nasi zawodnicy jednak w przeważającej większości wybrali tematykę związaną ze skokami kwantowymi i ślicznymi efektami, jakie widać w trakcie podróży wokół ich maszyn.
      Odważni stanęli w szranki, a Społeczność dokonała wyboru... Tym razem zwycięzcami w naszych inauguracyjnych FotoZawodach zostali aex aequo:

      @Marcin Przybyłek - praca "W hiperprzestrzeń!"
       

      @ontuto - praca "600i"
      Redakcja Game Armady gratuluje i zachęca całą Społeczność do udziału w kolejnych konkursach! Pozostałe zgłoszenia możecie zobaczyć w archiwum!
    • Przez Vanter
      Tym razem postanowiliśmy powtórzyć ostatni wyczyn abordażu na HammerHeada jednocześnie wymieniając załogę wieżyczek i wykorzystując HH do wykonania misji.
       
    • Przez Game Armada
      Zapoznajcie się ze zmianami, jakie zaszły na Game Armadzie - nasz serwis ewoluuje dla was!
      Artykuł Zmiany na Game Armada: NewsNet pochodzi z serwisu Game Armada.
      Przeczytaj całość
    • Przez Nebthtet
      W tym temacie możecie zadawać pytania "jak to działa" odnośnie forum, a także proponować funkcjonalności jakie chcielibyście aby się pojawiły. Zastępuje on poprzednio funkcjonujący wątek. Jeśli mieliście jakieś pytanie na które nie doczekaliście się odpowiedzi możecie je ponownie umieścić w tym wątku.
      Administracja nie gwarantuje wdrożenia czegokolwiek czy odpowiedzi na pytania, lecz miejcie świadomość że dołoży starań aby zachcianki P.T. Userów spełnić (no chyba że będą zarzynać serwer / przekraczać umiejętności OŻW Administracji)
      Administracja jest świadoma że pisze o sobie w trzeciej osobie i ma to w nosie.  
      W niniejszym wątku proszę nie zgłaszać błędów! Za to będą minusy, kasowanie postów i szczucie Mieciem (w kolejności dowolnej). Temat do tępienia bugów [znajdziecie tutaj].
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności