Skocz do zawartości
vharias

Komander Vharias zaczyna swoją karierę... Czołem!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam wszystkim! 

Cieszę się, że Internet zaprowadził mnie w te miejsce. Jestem totalnie początkującym graczem Elite Dangerous, a i dla sprawdzenia wczoraj kupiłem Star Citizen. 
Obecnie jestem na etapie szukania, oglądania i przyswajania poradników dotyczących obu gier. W Elitce 2x ruszyłem ze stacji, w SC raz. 

Tego typu produkcje lubiłem już dawno, ale dopiero teraz postanowiłem naprawdę pograć. Za dzieciaka ciekawiła mnie astronomia, kosmos i kochałem gry pokroju Mass Effect. Później mi minęło, a od jakiegoś roku znów mam zajawkę, więc szperam w sieci oglądając jakieś wykłady naukowe np. prof. Krzysztofa Meissnera czy oglądając dokumenty telewizyjne w tych tematach.  Prywatnie mam na imię Patryk, skończyłem 26 lat i mieszkam w stolicy polskiej piosenki. Grywam głównie wieczorami jakieś 2-5x w tygodniu i w weekendy. 

Poza tym uwielbiam tryb Starfighter Assault w grze Battlefront II. Wiem, że to typowy arcade, ale daje mi mnóstwo frajdy. Może to dlatego, że zazwyczaj jestem jednym z trójki najlepszych na polu bitwy, a na pewno wśród tych, którzy sieją największy chaos w szeregach wroga. Niech to nie zabrzmi jak przechwałka. :) To po prostu chyba jedyna gra (a będąc bardziej precyzyjnym to tryb gry) w której niemal zawsze idzie mi dobrze. Grywam dużo w Fortnite, grałem w  CS:GO, nie spędziłem w żadnej innej grze więcej godzin niż w LOL-u, a i tak gold to było max co osiągnąłem :D Pisze to, żeby pokazać Wam jakim jestem mniej-więcej typem gracza: granie to ma dawać fun, a rankingi to druga sprawa. :) Grywam też ostatnio w gry single player (kocham action RPG, open worldy itd.). Dlatego myślę, że Elitka i SC to dla mnie idealne propozycje, tylko muszę je poznać.

Zaglądać będę tutaj na pewno często. Ogólnie jestem freakiem, więc jak ktoś tak jak ja zaczyna i szuka kompana do podróży lub jest już doświadczonym pilotem i chce pokazać mi możliwości Elitki czy SC to zapraszam. Ja zawsze chętny,  jeśli tylko z kimś można ciekawie popalać na różne tematy. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej zapraszam na Discorda i zachęcam do aktywnego udziału na forum widzę że możemy w przyszłości spędzić sporo godzin wspólnie grając.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Sarr
      Witajcie Ater Dracones,
      Pomyślałem że dobrze by się przywitać. Jestem niezależnym od organizacji opiekunem Star Citizen Hub.
      Miło nam Was gościć i zapraszam do nas częściej dla kontaktu z innymi organizacjami oraz różnego rodzaju samontymi wilkami.
      Lub także by po prostu miło spędzić czas, sympatycznie pogadać. Cieszę się że i ja mogę być u Was.
      Dodatkowo, w imieniu neutralnego Huba zachęcamy do ogłaszania swoich eventów również u nas, a my z przyjemnością wesprzemy je naszą promocją.
      Wspieramy wszelkie organizacje oraz niezrzeszonych na równi - potrzeba do tego tak naprawdę niewiele aktywności.
      Wy, tak jak wszyscy inni piloci, jesteście u nas mile widziani.

Pozdrawiam,
      Sarr (vel Commander Aeon).
    • Przez Toteo
      Witam wszystkich.
      Moj nick w SC to Toteo. Do Star Citizena przyciagnal mnie darmowy tydzien i polecenie znajmoego (tak Ojciec, Twoja wina... ). Mam 18+ lat (nie powiem ile plus...), mieszkam w UK i tu tez pracuje. W zwiazku z tym moj czas na granie jest ograniczony ale jak bede online, licze na dobra zabawe

• Przez Secvent
      Witam serdecznie wszystkich i każdego z osobna. Mam na imię Łukasz,  lat 30+ 
      Trafiłem  tutaj, bo zainteresowałem się Star Citizen'em w ramach darmowego tygodnia. Preferuję gry na PC, szczególnie strategie, chociaż FPS-y też podejdą, szczególnie te odbywające się w kosmosie. Mam nadzieję, że wielu rzeczy się dowiem o Star Citizen od was lub wspólnie razem rozkminimy wszystkie mechaniki i sztuczki w tej grze. 

Pozdrawiam 
      Fly Safe 👊

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności