Skocz do zawartości
Dako

Aegis Javelin Class Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

Mostek, z wycieków

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co, mamy o jedną Dzidę więcej? :P

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc na fakt, że to raczej jest używane w sytuacjach kryzysowych wygląda całkiem wygodnie.

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest również wg mnie w nim za dużo miejsca.. Za szeroka ścieżka, ma jednak klimat sci-fi :) 

sygn (4).png

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A te kapsuły ratunkowe będą miały jakieś realne zastosowanie, czy tylko są elementem dekoracji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sama nazwa wskazuje będą to kapsuły służace do ewakuacji.

Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, ale czy będą miały jakiś sens? Przykładowo, ewakuujesz się ze statku i ktoś po ciebie przyleci z automatu, czy czekasz zalogowany aż ktoś cie zauważy? Będzie trzeba wydać rozkaz NPC udania się  do kapsuł, czy sami opuszczą stanowiska? I  o ile bardziej będzie się opłacać czekanie na ratunek od rozpoczęcia gry po śmierci. Bądźmy szczerzy, czas na grę mamy ograniczony i chyba każdy wolał by go spędzić na soczystej rozgrywce niż będąc zamknięty w puszce czekać na ratunek :blush:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MiKchal wg zapowiedzi postać gracza będzie ciężka do definitywnego ubicia, ale jednak śmiertelna ergo jak nie będziesz dbał o nią to czeka Ciebie tworzenie nowej. Ostatecznie to jest symulator życia w kosmosie, bo SC celuje wyżej niż być zwykłym space simem :P

Co do czekania - nikt nie wie jak to będzie do końca rozwiązane, ale przynajmniej w AD zawsze się znajdą ludzie do uratowania dupy ^^

Ja tam o NPCach wiem tyle, że są, i że będą się uczyć - inaczej: nie mam pojęcia.

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będziesz mógł wysyłać sygnał alarmowy na różnych częstotliwościach. Mogą go wychwycić ratownicy, którzy pomogą za free, najemnicy którzy zrobią to jak zapłacisz jakąś sumkę, lub piraci co Cie sprzedadzą jako niewolnika lub przerobią na części zastępcze na czarny rynek. Zależy na kogo trafisz.

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to, że Javelin będzie kolejnym statkiem który nam "urośnie" ...

Ostatnio CIG pokazał obrazek hangaru Javelina z umieszczonym tam Vanguardem.

Wydaje mi się, że hangaru raczej nie powiększą prędzej cały statek urośnie ...

Edytowane przez Dako

sygn(1).png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przemierzyłem i masz rację :) Ja tam nie mam nic przeciwko :) Łatwiej będzie w niego trafić :P 

sygn (4).png

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Meandester w naszego też :P

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oświetlenie w Javelinie.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teller zmajstrował filmik o Dzidzie :D

• Lubię to! 1

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wnętrza Javelina

I kilka obrazków

sygn(1).png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności