Skocz do zawartości
Nebthtet

lti Regularne ubezpieczenia oraz LTI i z czym to jeść żeby się (za szybko) nie udławić.

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że miesiące ubezpieczenia liczą się jako realne miesiące.

Z tego co wiem w grze miesiąc to będzie kilka dni może kilkanaście dni.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quote moda z forum RSI

 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  

Czyli, że czas liczy się tylko za bycie online (używanie statku?)

Inna rzecz ze wszystko sie jeszcze może zmienić i się zmieni  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tecon

Dzięki za wyjaśnienie.

360 godzin (za 6 m-cy ubezpieczenia) grania to trochę czasu na bezpieczną zabawę jest  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Aczkolwiek cały ten system czasowy dla mnie jest niepotrzebnie skomplikowany. Mam wrażenie, że CR za dużo wymyśla i kombinuje pewnie dlatego to wszystko tak długo trwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego samego tematu, kilka stron dalej:

  • Zegar przestaje tykać na ubezpieczeniu, gdy nie jesteś zalogowany. Żadnych jeśli, i czy albo.
  • Zegar tyka na ubezpieczeniu wszystkich statków gdy jesteś zalogowany, obojętnie czy je używasz, czy też nie.
  • Częstotliwość tykania zegara, gdy jesteś zalogowany bazuje na czasie gry, który z założenia jest szybszy niż rzeczywisty, lub "grania"
Nie jest pewne, że 1 dzień insurance = 2 godziny grania, ale tak generalnie piszą.

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. Chodzi o bycie casual-friendly. Nie masz czasu na grę i nie wbijasz przez pół roku? spoko statki są ciągle ubezpieczone. Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie by być całkowicie "friendly" mogli by dodać opcję sprawiającą, iż dla najbardziej aktywnych użytkowników (tych grających powyżej 2 godzin dziennie (czy jaki to będzie limit)) to ubezpieczenie 6 miesięczne, byłoby ubezpieczeniem na conajmniej 6 miesięcy w realu.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO by było faworyzowaniem hardcore graczy - a SC jest robiony dla casuali, grasz kiedy chcesz i ile chcesz.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na pytanie z tematu: Jeśli dobrze się zakręcisz przy ubezpieczeniu, to oczywiście kawior jesz z szampanem. W przeciwnym razie, spotykasz smutnych panów z Advocacy i przez następne 10 lat do jedzenia jest tylko czarny chleb i czarna kawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie tak będzie jak Tecon mówi i 2 realne godziny to 1 dzień ingame, to chyba już nie można było bardziej tego przekombinować.

Serwery będą musiały liczyć dla każdego statku czas ubezpieczenia w stosunku do czasu gry gracza ( pewnie co do sekundy ), w dodatku ile to będzie rodzić wątpliwości oraz problemów.

 

Ciekawe czy będzie komunikat że ubezpieczenie się skończyło w czasie lotu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jeżeli jest to prawdą, że jeżeli wchodzisz do gry i nieważne czy używasz dany statek czy nie ubezpieczenie leci to kupowanie statku z długim ubezpieczeniem jest nie opłacalne. Chyba, że jest to twój jedyny statek jaki będziesz używał.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba że masz LTI i masz to gdzieś. Inaczej im większa flota i uniwersalność garażu tym drożej.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dokładnie tak dlatego dzisiaj nie kupiłem Rttaliatora z Ani  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się może okazać że rodem ze realnego świata jak nie wykupisz ubezpieczenia bo nie używasz statku to później będzie znacznie drożej  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się, że Retaliator będzie kosztował w grze ok 900.000 kredytów. Będzie na co zbierać. Ewentualnie jak Dmger go nie spali a nie będzie go chciał odsprzeda koledze z ekipy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Może być znacznie drożej ale tak naprawdę cena nie gra roli jeśli nie znamy szybkości zarabiania standardowego gracza SC.

Jak się nie wyjaśni dokładnie sprawa z przyśpieszeniem czasu, to całe te ubezpieczenie na x miesięcy jest mało warte !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dokładnie dlatego dla Nas najbezpieczniejsze jest LTI

Tutaj Pan CR nawet jak będzie chciał to mocno nam nie zepsuje  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif"> (żadne modyfikatory nie będą działać)

 

ps.

Pamiętacie wyjaśnienia jakieś informacje (wizje) dot. kompresji czasu w grze ? (przepraszam ale nie chce mi się szukać)

Jaka jest tego idea? Zamiast normalnego 1 realny dzień  = 1 dzień w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ Dako, leniuszku to było w tym wątku  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">
 
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Oczywiście to koncept na teraz i wszystko może się zmienić, aktualnie to:

 

- współczynnik kompresji czasu to 1:12

- czyli 1 godzina gry to 12 godzin ingame ( ubezpieczanie )

- dlatego 6 miesięcy ubezpieczenia = 15 dniom ingame ( 360 godzin gry łacznie )

 

Jeśli tak to zostanie, to 2 letnie ubezpieczanie = 60 dni łącznie spędzonych ingame. Dla graczy grających po 2 do 3 godzin dziennie to szmat czasu, ( pewnie właśnie te 2 lata ), dla ludzi hardcorowo siedzących przed kompem ( 8 godzin ), to jakieś 180 dni bezpiecznej gry.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

To czytałem i pamiętam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Ale chodziło mi o "uzasadnienie" takiej wersji

Zwyczajne "dlaczego tak" a nie tak normalnie jak na podstawie  zegarka/dnia/miesiąca/roku ?

Zakładając, że będą wielkie bitwy różnych organizacji w grze ( trochę czasu to może potrwać - takiego Idris-a/Javelin-a nie anihiluje się w 5 sekund) to co wówczas też kompresja czasu funkcjonuje?

Czy nagle w magiczny sposób zostaje zawieszona ?

A po bitwie doganiamy czasowo resztę świata SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Jak? Przecież to gra online? 

O to mi chodzi.

Jak to zostało uzasadnione. Tu działa a tam nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompresja czasu jak na razie będzie dotyczyła obliczania czasu ubezpieczenie, może też innych podobnych usług ( czasu oczekiwania na oddanie statku z jego tytułu pewnie też ), więc działa to na zasadzie że latasz i bijesz się w realtime, a licznik ubezpieczenia sobie cyka swoim rytmem   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok.

A pytanie zasadnicze - w takim razie po co tak kombinować?

Nie można od razu napisać nie 6 m-cy a 1m-cy bez zawracania głowy kompresją.

Ja zdaję sobie sprawę, że w sprzedaży lepiej brzmi 6 m-cy niż 1 m-c  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> a są jakieś jeszcze inne powody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Pewnie na samym początku nie myśleli o kompresji, więc podając czas mieli na myśli real time.

Teraz pewnie musieli by zmieniać wszystkie zapisy w pakietach i solo shipach, żeby było zgodne z rzeczywistością ( współczynnik musiał by być 100% pewny ), a jak to zrobią to ludzie poczują się troszkę wyślizgani, no jak miałem 6 miesięcy a teraz pisze 15 dni ?

 

Więc wygodniej jest zostawić jak jest a później przeliczcie sobie sami, no i jak pisałeś to lepszy wabik z punktu widzenia marketingu  ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej problem ubezpieczenia jest dość pokrętny. Jeżeli czas ubezpieczenia biegnie szybciej niż Game time, to co jeżeli bitwa będzie trwała 15 godzin?

 

w tym czasie przykładowo Insurence przed bitwa miałeś jeszcze na tydzień a po 11 godzinach walki ci się skończyło bo minął tydzień. To za bardzo złożony problem. Nie wiem czy kompresja jest już pewna na 100% ale coś mi mówi, że z tego szybko zrezygnują.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Czas w grze na pewno będzie biegł szybciej niż RL. Nie jest pewne tylko o ile szybciej.
  • Czas ubezpieczenia 'tyka' tylko gdy jesteś zalogowany 'in game'. Więc nie ważne ile trwa bitwa ogólnie, ważne jak długo ty brałeś w niej udział.
  • Czas liczy się dla wszystkich posiadanych statków, a nie tylko dla tego którym latasz. I tu moim zdaniem jest przewaga LTI - kup i zapomnij.

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności