Skocz do zawartości
Yadovid

wts SPRZEDAM: karta AMD Never Settle: Space Edition Gold Rewards

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam jak w temacie, zawiera jak zapewne wszystkim wiadomo statek Mustang Omega w kolorach AMD.

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Reszta gier:  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Cena: 200 zł

Kartę mogę wysłać w kopercie, mogę zdrapać zdrapkę i wysłać sam kod, skan, można sobie samemu odebrać w Zamościu, jak tam kto uważa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png" alt=":)">

Edytowane przez Nebthtet
Proszę o zaznaczanie "użyj pierwszego tagu jako prefiksu" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję rozważyć cenę, 200 PLN to za dużo zważywszy na to, że żadnej z opcji nie można wybrać dwa razy, a poza Star Citizenem i Alien Isolation niewiele jest do wyboru w tej ofercie. Na allegro w tej cenie też klucze się nie sprzedają.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, w tej cenie ciężko będzie Ci sprzedać, może się ktoś skusi ale na serwisach aukcyjnych można dorwać kod nawet poniżej 100 zł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

Tak więc poszedł bym za radą Nebthtet, jeśli kod ma znaleźć swojego nabywcę.

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widziałem to te kody na Mustanga chodzą w okolicach ~80zł/28$, Aliens jest w podobnej cenie no i do tego jest jeszcze jakaś trzecia gra...

Powiedzmy, że na razie zejdę do 160zł, bo jak mam sprzedać to za 100zł to chyba już wolałbym sobie je zostawić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png" alt=":)">

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiesz Yadovid, ty jesteś sprzedającym, więc masz prawo dyktować warunki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

Swoją drogą jak nie sprzedasz to zagrasz z nami w Star Citizena, z naszego punktu widzenia ta opcja jest także bardzo przyjemna  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D">

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Vanter
      Do sprzedania mam DDR3  32GB (4x8GB), 2400mhz CL10 są jeszcze na gwarancji kupione 19 września 2018, 2666mhaz CL12 były kupione 17 lutego 2014
      Pamięci pracowały razem z częstotliwością 2400mhz, nie jestem pewien jak jest z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  jak coś posiadam kopie obu paragonów.
      Cena: 800zł

• Przez Frosty
      Sprzedam czarnego Noxa z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Dako
      Podobno Nvidia testuje aktualnie dostępne na rynku monitory wykorzystujące technologię FreeSync chcąc udostępnić w nich obsługę G-Sync (będzie możliwość włączenia jej w Nvidia Control Panel)
      15 stycznia pojawią się nowe sterowniki z tą funkcją dla 12 wybranych i przetestowanych monitorów z poniższej listy:
      ACER XFA240 ACER XZ321Q ACER XG270HU ACER XV253KASUS Agon AG241QG4 AOC G2590FX BenQ XL2740 ASUS MG278Q ASUS XG248 ASUS VG258Q ASUS XG258 ASUS VG278Q Na resztę monitorów z obsługą FreeSync przyjdzie Nam jeszcze poczekać (certyfikacja itp) ...
      źródełko:
      https://www.dsogaming.com/news/nvidia-will-enable-g-sync-to-specific-freesync-pc-monitors-first-compatible-models-announced/
      ps.
      Posiada ktoś jeden z w/w monitorów ?
      Jestem ciekaw jak to będzie działać?
      G-Sync to jednak sprzętowe rozwiązanie a FreeSync to software ...
      Pozostaje czekać na efekty i porównania konfiguracji na monitorach z obsługą G-Sync i FreeSync
      A sama idea bardzo dobra ...

• Przez Frosty
      Sprzedam używaną (4 lata) kartę graficzną GIgabyte GTX 970 G1 Gaming.
      Cena: 600zł
      Jeżeli ktoś ma jakieś pytania co do karty to można pisać tutaj w wątku albo wiadomościach na forum lub Discordzie.
    • Przez Frosty
      Sprzedam klucz do gry Star Wars Battlefront 2 (2017) w wersji global.

Cena: 50zł

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2018_12/image.png.cc156094c7d8639b96ac7abe9aad4345.png" alt="image.png.cc156094c7d8639b96ac7abe9aad4345.png" />

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności