Skocz do zawartości
TheJulo

rekrutacja zakończona Zgłoszenie TheJulo

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
  • Kim jesteś?
    Nastoletni grzacz, który lubi space simy i sandboxy. Generalnie nie mam zbyt wielu zainteresowań.
  • W jakie gry chcesz z nami grać?
    Star Citizen, Space Engineers
  • Czego od nas oczekujesz?
    Kompanów do gier i ewentualnej pomocy przy troubleshootingu
  • Co możesz nam zaoferować?
    Ewentualną pomoc w grach i żarty z gatunku czarny humor
  • Jakie masz zainteresowania?
    Sen i gry o kosmosie
  • Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
    Od dłuższego czasu jestem członkiem forum i discorda
  • Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
    Raczej nic specjalnego
  • Dodatkowe uwagi
  • Link do profilu na RSI
  • Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
    Evocati, The Corporation, SFOTU
  • Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
    Główną
  • Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
    Przewozi ć cargo lub obsługiwać wieżyczki na większych statkach
  • Czy jesteś zainteresowany/a RP?
    Raczej nie, chyba, że zaliczamy pod to różne eventy społeczności
  • Posiadane statki w Star Citizen
    Avenger Titan, 325A
  • Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
Edytowane przez TheJulo
Literówki
  • Twoje zdrowie! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłałem ci wiadomość w sprawie twojego zgłoszenia.

bgVVTCx.png

1094301.png

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez serrinder
      Kim jesteś?
      Jestem serrinder. Przez prawie rok byłem członkiem SFOTU. Z pewnych powodów. (Kłótni pewnej) odszedłem z tamtąd. jakoś 3 dni temu. Kłóciłem się z wami wiele razy. Ale to przez moją osobowść. dla rzeczy w których uczestnicze, lub które lubię jestem osobą bardzo stronniczą. Nie chcę zostać w jakiejś małej niezorganizowanej organizacji. Więc mimo że mam wielu kolegów w SFOTU, którzy naprawdę AD nie lubią. postanowiłem się tu zgłosić. W jakie gry chcesz z nami grać?
      Napewno w SC. co do innych. to zależy w co gracie. Czego od nas oczekujesz?
      Wspólnej gry i dotrzymywania towarzystwa. Co możesz nam zaoferować?
      Lojalność. Jakie masz zainteresowania?
      Komputery, żeglarstwo, łucznictwo i książki. Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      Byłem w SFOTU. (To chyba wszystko wyjaśnia) Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Odpowiem jak dowiem się jakie są. ale pewnie tak. Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/serrinder0 Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      Do 2. jednej z moim kolegą. do Stellar Fox. (2 osobowa) i do jakiejś większej. Citizen's Coffee Company. która ma się zajmować usługami dla członków w przyszłości. typu aukcje itp. jestem jeszcze w sarmacji. ale to tylko tak, bo wszystkich zapraszali. Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      main Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      jeszcze nie wiem. ale chciał bym z kimś latać jako załogant. Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      tak Posiadane statki w Star Citizen
      Mustang alpha (ale chyba niedługo upgraduje) aurora LX i cutllas black Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez Tryumfator
      Kim jesteś?
      Graczem, który jest aktywny w wielu grach, a teraz szuka kompanów. W jakie gry chcesz z nami grać?
      Elite Dangerous, Warframe, może Titanfall, być może Heroes &Generals, a może i coś z arsenału Wargaming'u Czego od nas oczekujesz?
      Niewiele oczekuję, głównie chciałbym współpracować na polu Elite Dangerous i Warframe. Co możesz nam zaoferować?
      Swoje zaangażowanie, niekiedy doświadczenie, czy ogólne wsparcie dla społeczeństwa AD, w szczególności w grach Elite Dangerous oraz Warframe. Jakie masz zainteresowania?
      Poza grami w realiach sci-fi? Gry w realiach fantasy.
      A tak na serio to poza grami jest jeszcze pływanie, modelarstwo i wiele innych. Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      Po roku na GA ciężko Was nie znać, ale generalnie zapisuje się przy okazji rozwoju BGSu w Elite Dangerous. Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Może coś związanego z Elite? Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      Jestem bardzo wszechstronny i umiem się dostosować. Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      Co jakiś czas jak najbardziej Posiadane statki w Star Citizen
      Yyy... Brak Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez KrystianW79
      Kim jesteś?
      Witam mam 30+ gram przeważnie wieczorami jak mi rodzinka da ;) W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen Czego od nas oczekujesz?
      zabawy Co możesz nam zaoferować?
      wsparcie, zabawę Jakie masz zainteresowania?
      bitewniaki, gry, film, książka Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      szukałem w google "polski klan star citizen" Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      niekoniecznie (czasami brakuje czasu a niechciał bym brać zobowiązań których potem niebędę mógł dopełnić) Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/El_Dar Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      nie Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      freelancer Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      tak Posiadane statki w Star Citizen
      Freelancer, Hornet F7C Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez wolek1981
      Kim jesteś?
      Mam na imię Krzysztof mam 37 lat jestem z Zielonej Góry W jakie gry chcesz z nami grać?
      Narazie STAR CITIZEN jak będzie więcej czasu to pewnie jeszcze w inne :) Czego od nas oczekujesz?
      Dobrej atmosfery, dobrej zabawy wspólnej gry, pomocy w grze ( jestem świeży ) Co możesz nam zaoferować?
      Jestem sumienny, bylem wiele lat CLem w klanie w Americas Army wiec wiem co to znaczy byc w klanie wiem ile to wymaga czasu i poświecenia ale myśle ze dam rade :) przynajmniej sie postaram Jakie masz zainteresowania?
      SPORT ( piłka nożna ) Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      Z internetu juz kiedys chciałem sie zgłosić ale troche mi sie pozmieniało w zyciu i jakis czas nie grałem Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Niekoniecznie, ale poźniej kto wie sami ocenicie :) Dodatkowe uwagi
      brak Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/Wolo1981 Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      nie Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      wszystko :) Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      myślę ze nie Posiadane statki w Star Citizen
      Mustang poczatkowy statek ale chciałbym juz cos innego Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez afos
      Kim jesteś?
      Cześć na imię mam Dawid mam 31 i jestem z Zielonej Góry W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen Czego od nas oczekujesz?
      pomocy w podboju wszechświata Co możesz nam zaoferować?
      siebie oraz mój czas Jakie masz zainteresowania?
      filmy, gry Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      robertsspaceindustries.com Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      ceo :) Dodatkowe uwagi
      w eve online spędziłem 10 lat mam nadzieje ze w sc będzie więcej Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/afos Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      wszystko po trochu Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      raczej nie Posiadane statki w Star Citizen
      Aurora MR - lubię zaczynać od zera Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności