Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To troszkę inaczej działa, upgrade jest dostępny zawsze tylko wtedy gdy statek jest w stałej sprzedaży ( nie ważne czy jest hangar czy fly ready ). W pozostałych przypadkach jest dostępny gdy dany statek znów się pojawi w sprzedaży, nie ważne czy to z powodu zmiany statusu na hagar ready, fly ready czy po prostu jako rocznicowa sprzedaż.

Jest cała masa statków które od dawna są fly ready a nie można zrobić na nich CCU ! Jest to związane z ograniczeniem sprzedaży tego konkretnego modelu z powodu jego unikatowości w świecie SC lub uznania go za mocno limitowaną jednostkę. Statki do których można zdobyć ugrade tylko na specjalną okazję ( w większości fly ready ), to:

  • Aurora LX
  • MPUV Personell
  • MPUV Cargo
  • Mustang Delta
  • Reliant Core
  • Avenger Warlock
  • Avenger Titan
  • Origin 350R
  • Origin M50
  • F7C-M Super Hornet
  • Aegis Sabre
  • Anvil Gladiator
  • Freelancer MIS
  • Vanguard Warden
  • Aopa Khartu-AL
  • Drake Cutlass Blue
  • Constellation Phoenix
  • Retaliator Bomber
  • MISC Starfarer
  • MISC Starfarer Gemini
  • Esperia Glave
  • Vanduul Scythie

Oczywiście jest cała masa tych które są jeszcze w fazie produkcji ale także i one pojawią się tylko okazyjnie, a mówimy o:

  • P-72 Archimedes
  • Reliant Sen
  • Reliant Mako
  • Realiant Tana
  • Drake Dragonfly Black
  • Drake Dragonfly Yellow
  • Drake Buccaner
  • Drake Herald
  • Drake Caterpillar
  • MISC Prospector
  • MISC Hull A,B,C,D,E
  • Anvil Terrapin
  • Vanguard Harbringer
  • Vanguard Sentinel
  • Retaliator Base
  • Banu Merchantman
  • Origin 890 Jump
  • Anvil Carrack
  • Anvil Cruccible
  • Aegis Reclaimer
  • MISC Endeavur
  • RSI Orion Platform
  • Crusaider Genesis
  • Esperia Blade
  • Aegis Idris-P
  • Aegis Idris-M 
  • Aegis Javelin

Część z nich może już nigdy nie pojawić się w okazyjnej sprzedaży, a dotyczy to głównie:

  • Mustang Omega
  • Drake Dragonfly Yellow
  • Origin 890 Jump
  • Constellation Phoenix
  • MISC Hull E
  • Esperia Glave
  • Esperia Blade
  • Vanduul Scythie
  • Aegis Idris-P
  • Aegis Idris-M
  • Aegis Javelin

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No i wydało się ...

Rozpracowaliście mnie więc muszę się do czegoś przyznać:

Jestem zakamuflowanym pracownikiem CIG operującym w Polsce a jedynym moim celem jest podnoszenie sprzedaży obrazków ze statkami produkowanych w dużych ilościach przez CIG :devil:

Piszę o sobie bo nie wiem jak @Tommy Rich ponieważ jak w najlepszych filmach szpiegowskich nikt u nas nie wie o innych pracownikach ale osobiście podejrzewam, że jeszcze kilka osób takich jak ja na tym forum by się jeszcze znalazło ...

Skontaktowałem się  z moim pracodawcą i po konsultacjach z działem sprzedaży i marketingu muszę wydać oficjalne oświadczenie:

NIE UDZIELAM RAD, nic nie sugeruję, nic nie widziałem, nic nie słyszałem, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, ZAROBIONY JESTEM!

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że to może być prawda.


| MOBO: MSI X79A-GD45 Plus | CPU: Xeon E5-2665 + SPC Fortis 3 | RAM: Crucial Tactical DDR3 16GB (2*8GB) 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RX480 8GB |
| HDD:
 WD 650GB 7200RPM | SSD: 2x GoodRam Iridium Pro 240GB | PSU: SPC Enduro FM1 Gold 650W | CASE: Aerocool Orange DS 200 | OS: Windows 10 Pro x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A ja kategorycznie zaprzeczam że jestem zakamuflowanym pracownikiem i podbijam sprzedaż obrazków z LTI :P 

Jednakże chciałbym przyłączyć się do sugestii przedmówcy  i:

NIE UDZIELAM RAD, nic nie sugeruję, nic nie widziałem, nic nie słyszałem, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, ZAROBIONY JESTEM!

Buahaahahahhahaha  :trollface:

A tak na poważnie to jako oddany wyznawca kościoła Chrisa Robertsa chętnie podbiję sprzedaż obrazków z LTI tak za friko ^^


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze połączone skanery wykryją wszystko, absolutnie wszystko ! MUHAHAHAHAHAAHHA :D 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Skanery zostaną włączone i popsujemy grę Star Citizen bo wyświetli się napis GAME OVER bo nie będzie już nic do odkrycia i to będzie jej koniec ... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Na szczęście samo wykrycie wszystkiego to nie Game Over, trzeba tam jeszcze dolecieć w całym kawałku, zbadać, zdobyć, wyeksploatować, zniszczyć, zamordować, zgwałcić - ekhhh może się trochę zagalopowałem ale będzie co robić tak więc... This is only the beginning :D 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ładne Carrack i Dragonfly laserowo wycięte z drewna:

 

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W maju było wrzucane, o tutaj (główną czytać grrr :P)

Bodajże Connie teraz jest.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To karm Miecia repką ;P


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ umysłami wszystkich Citizenów zawładnęła wizja grania w Star Citizen 3.0 ;) nie wiem ile osób posiadających ten statek zarejestrowało jakże ważną informację którą w ostatnim Happy Hour's Disco Lando (dość nonszalancko jak na jej ważność) ogłosił :P

 

Fanfary ON

 

"Anvil Carrack JEST W PRODUKCJI"

 

Fanfary OFF

 

Dowód na ten historyczny moment znajdziecie w tym linku:

https://clips.twitch.tv/ExquisiteAliveTrayGrammarKing

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Natomiast ja się pytam GDZIE MOJE BANANANANANANNUUUUU!!1!!1oneone

 

#righteousanger #toomuchdelays #banumasterrace

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich informacjach jakie ujawnili, myślę że Carrack będzie atrakcyjniejszym kąskiem, niż się z początku spodziewaliśmy. Wg. ujawnionych informacji, możemy spędzić nawet długie miesiące nie zmieniając statku, a spora modularność pozwoli dostosować go do naszych potrzeb. Hype is real ladies and gentelman's:) 

 

 

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurra ! Jedynie zmartwiło mnie troszkę to, że urósł o chyba 30 m (jeżeli dobrze słyszałem).. Żeby zaraz nie okazało się, że będzie potrzeba jeszcze więcej załogi do jego obsługi. Nie nastawiałem się, że będzie on do obsługi przez 2 osoby jednak aby nie okazało się, że potrzeba z 6-8 osób do latania..

 

Po wysłuchaniu materiału cieszę się, bo zakładałem, że ta jednostka pójdzie właśnie w kierunku jednostki bardzo modularnej, od eksploracji po statek transportowy dla dostaw high priority (szybkość skoków) lub miejsc gdzie jest po prostu za daleko dla innych.

 

Jak przedmówca pisał hype is real :D 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No normalnie będę mógł z dyńki polarisa brać :D Carrack wkracza już w tą samą kategorię metrażową ;) z masą trochę gorzej..

 

Ach te przepastne ładownie:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ciekawe czy urośnie jeszcze jego zdolność przewożenia cargo od wartości statystyk podanych na stronie RSI ;) . Tzn. z obecnych 1000 wzwyż?

Na chwilę obecną Carrack może stać się dobrą jednostką do przewożenia dóbr: w rejonach powiedzmy średnio bezpiecznych, duże odległości, wymagających zamkniętych ładowni. Konkurencją w chwili obecnej są Origin 890 JUMP i Banu Merchantman. Oba są lepsze, jednak Carrack aż tak spalony w porównaniu z nimi nie jest.

Plusy i minusy takiego transportowca:

+ sensory mocniejsze niż na innych jednostkach pozwolą poszukiwać ewentualnych zasadzek, wrogów

+ zamknięte ładownie, zabezpieczają dobra gdyby jednak ktoś próbował dobrać się do Carracka

+ potężne silniki w połączeniu z sensorami dalekiego zasięgu powinny pozwolić uciec większości wrogów.

+ brak konieczności wynajmowania obstawy. Carrack powinien dzięki dronom, sensorom, silnikom i tarczom być zdolny uciec większości piratów. Nie wiem jak z Vandulami.

+/- 4 działka S4 - w porównaniu do Jumpa 890 i banu wyglądają jak marne zabawki. Są jednak mocniejsze od uzbrojenia Hull. Uzbrojenie nada się raczej na odstraszenie przeciwnika do momentu, aż będzie można uciec.

+ ssawy paliwa. Nie wiem tylko jak jest z paliwem do quantum drive. Czy je też można zassać i przerafinować.

- koszty utrzymania. Na pewno będą większe niż jednostek typowo transportowych. Jednak celem jest zaopatrzenie dla tych gdzie inni się nie dostaną lub mogą zostać przechwyceni.

- aby to było rentowne pewnie wchodzą w grę dostawy z większym ryzykiem. Jest ryzyko to jest zabawa, jednak oznacza to zawsze możliwość utraty wszystkiego.

- wysoki koszt wejścia w transport. Może się okazać, że koszty bieżące statku + koszty zakupu dóbr aby mieć z tego sensowny zysk będą tak duże, że wejście w biznes transportowy carrackiem z zerowym zapleczem finansowym będzie nierealne.

- Zamknięte ładownie będą wymagały niestety zawsze jakiegoś rodzaju lądowiska. Chyba, że będzie można zrzucać cały moduł a obsługa naziemna zajmie się już właściwym rozładunkiem.

--- Czas od dokowania takiej ładowni lub  przestój spowodowany rozładunkiem będzie oznaczał,  bezbronność dla Carracka. Jest to wg. mnie największy minus.

+ Może dzięki ekranowaniu modułów będzie można przemycać :D 

 

Jeżeli macie jakieś pomysły, uwagi do Carracka transportowca to zapraszam do dyskusji.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na YT serię filmów z "tworzenia" Carracka.

Bardzo spodobała mi się ta sekcja medyczna ;)

 

P.S. u tego autora znajdują się trzy filmy o powstawaniu poszczególnych części Carracka oraz jakaś seria o Constellacji (jeszcze nie ogarnąłem tego ;) ). Wszystko z fazy "concept" ;)

Edytowane przez Darayaharus

sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba przestali produkować Carracka bo nie widzę go w rodmap (link).

 

Więc no cóż.. Wydaje mi się, że tempo dodawania tematów do odkrycia będzie tak powolne, że nie będzie co odkrywać tak dużym statkiem więc został on zepchnięty na koniec listy...

Jeżeli macie jakieś lepsze info jaki jest jego status to dajcie znać ;) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności