Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

jestem Adrian i wydałem do tej pory na SC więcej, niż jest obecnie warty komputer który to uciągnie full HD na wysokich ustawieniach, a sam się męczę na 3 letnim laptopie...

 

Ale jest nadzieja, od wyprzedaży 890 Jumpa nie wydałem ani 1 Euro na SC (to prawda! płaciłem w dolarach!).

 

Na myśl o Anniversary sale robię się blady, a moja karta płatnicza dostaje skrętu kiszki. Boję się, że to może być koniec, że zamkną mi konto w banku. Jeśli rzucą (oby nie, oby nie, OBY NIE, moje kochane pieniążki!!!!) Super Horneta, to koszmar stanie się rzeczywistością, a ja będę chodzić w dziurawych spodniach i szmacianych butach tej zimy.

Czy jest dla mnie nadzieja?

 

PS Dragon Age 3 jest obecnie zdecydowanie za drogi (czemu ja tego nie mowie o SC?).


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

SC ma więcej statków kosmicznych. W cenie Dragon Age nie dostaje się nawet obrazka bez LTI.

 

Poza tym, 24 wychodzą też Strażnicy Galaktyki. Za 15 funtów, jest fajowy statek Starlorda, jego kompanów, drony górnicze, pancernik jakmutama i bitwa nad planetą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Pomijając to co wymieniłeś jeszcze chyba nie było gry na podstawie filmu która by nie była skokiem na kasę graczy ... (no może gry o Riddick-u - film super gry nie takie złe)

Oczywiście pomijam serie LEGO  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. Które są zawsze skokiem na klocki... a to boli  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Ehh, gdzie te czasy, ze mogłem sobie tłumaczyć, ze dzięki wydawaniu kasy na abo WoWa nie przewalam tyle na gry? :P


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Niestety Adrian nie ma dla Ciebie już nadziei, ta choroba jest niestety nieuleczalna, wielu już choruje a jedyne lekarstwo to bardzo gruby portfel   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Ja całkiem niedawno pukałem się w głowę, myśląc sobie kto normalny da za jakiś wirtualny statek 275$, a teraz na koncie stuknęło mi wydanie ponad 1000 $ i chyba już znam odpowiedź kto, tylko nie zamierzam wskazywać palcami bo zabrakło by mi rąk :P

 

Całe szczęście ze ja już wyrosłem z klocków lego ;) Jak rozumiem tatusiowie kupują "dziecku" nowe fajne zestawy, oczywiście w tematyce S-F... bo jak inaczej  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

A jako nowy członek ASCH ( anonimowi star citizenocholicy ), pilnie potrzebuję silnej grupy wsparcia bo zbliża się kolejna wyprzedaż, pomóżcie !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To piwo to obrazek z LTI ?

Jeśli tak to biorę w ciemno (mimo pewnych wad wrodzonych czyli 0 %  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif"> )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ja takiego nie piję tfeeeee ten zachodni import,  poproszę o wersję Star Citizen Polska i to jak Polskę przystało z porządnymi procencikami :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Centurionix 

 

No weź nam nie zaśmiecaj grupy wsparcia, temat dla uzależnionych od narzekania na SC, wirtualne statki, kredyty i LTI jest na innym piętrze !   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś opracować coś jak E-papieros tylko że w wersji Star Citizen. Polegałoby to na tym, że byłby fejkowy sklepik z różnymi obrazkami statków kosmicznych (obowiązkowo z dopiskiem "LTI") w którym kupowałoby się za wirtualne pieniądze. Mogłoby to pomóc wielu uzależnionym osobom, dostarczając im dzienną dawkę LTI bez morderczych skutków ubocznych (pusty portfel).

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, niem nie, tak nie można, Tommy. Centurionix, jak każdy, ma prawo wyrazić swoją opinię o SC. W końcu gry jeszcze nie...  ŁAPCIE GO!!!!!!

 

<dwa wybite zęby i krótka szamotanina później>

 

Dobra, przywiążcie go do łóżka. Mocniej. MOCNIEJ.

 

DEMONIE ROZSĄDKU I UMIARU OPUŚĆ CIAŁO NASZEGO BRATA.

 

W IMIĘ PANA NASZEGO I ZBAWICIELA, CHRISA ROBERTSA, NAKAZUJĘ CI OPUŚCIĆ CIAŁO NASZEGO BRATA CENTURIONIKSA.

 

W IMIĘ ŚWIĘTYCH, SANDI, BENA I KOLESIA OD BUGSMASHERS, WYJDŹ!

 

THE POWER OF CHRIS COMPELS YOU.

 

THE POWER OF CHRIS COMPELS YOU.

 

THE POWER OF CHRIS COMPELS YOU.

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Może jak tak dalej pójdzie, to założymy jakąś sektę czy coś, bo schizy już mamy, a i o wyznawców jak widać nie będzie trudno :D

 

Ave CR, ave Sandi i inne używki, ave LTI   :wallbash: 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba temat z tym przeróbkowym pomyliłeś  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zasmucony tym co się dzieje w tym temacie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

Piszą w nim ludzie z poważną jednostką chorobową szukając u Was wsparcia i pomocy.

Może jeszcze nie z płaczem choć ich portfele i karty kredytowe płaczą już od dawna...

A Wy co ?

Zamiast pocieszyć, przytulić, wesprzeć to sobie z tego żartujecie. Sprowadzając ten problem do trywialnego piwa na obrazku, zdjęć winowajcy ich problemów ?

No jak można?

No jak?

Wydawało mi się, że w Naszej Społeczności można liczyć na wsparcie ?

Więc ...

Zróbcie zrzutę i kupcie każdemu Redeemer-a z LTI w ramach wsparcia tak aby ich życie stało się proste :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze rodziny i dzieci  jeszcze nie płaczą bo 1k$ na wirtulane zabawki to juz nie uzależnienie a choroba zrytego bereta  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Hahahahah  Dako !!!

 

Cwana z Ciebie bestia, namawiasz bo chcesz się na jednego załapać co ?   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To jest rozwiązanie na krótką metę... po jakimś czasie głód da o sobie znać i wróci z jeszcze większym natężeniem... ale co ja tam wiem... przecież mam tylko JEDNEGO Redeemera z LTI.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_teehee.gif">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie jednego Redeemera, tylko jedną wypaśną paczkę z Redeemerem, i nie chcę znów głośno mówić przez kogo i ja ten statek też mam :P

Grrrr ...  a było mi wcześniej mówione żeby nie wymieniać tabletek z innymi chorymi ! ;)

 

Dako pewnie też ma jednego tylko boi się przyznać że złamał swoją zasadę 25$ per month :D

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam żadnego, bóóóóóóóóóóóóóóóóóó ;(


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całą stanowczością muszę zdementować plotki, że jestem posiadaczem Redeemera  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Nawet po "cudownej modyfikacji" przez CIG nadal nie widzę w nim dla siebie zastosowania. Jest ładny a nawet bardzo ładny ale to jednak nie moje klimaty.

No ale jeśli w ramach terapii ktoś chciałby mi taki statek sprezentować no cóż ... :devil:

 

ps.

Czekam tylko na 26.11 i zobaczymy co tam CIG dla nas przygotuje no i w jakich cenach.

Ale cudów i tak się nie spodziewam.

W sumie wystarczyłby mi do szczęścia Freelancer (LTI) i Connie (LTI) ale pewnie i tak tego w ofercie nie będzie więc śpię spokojnie ... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

E tam, nie chcesz przyznać że pragniesz ten statek, psycholodzy już dawno odkryli, że negacja jest największym potwierdzeniem pożądania :P

 

A co do cudów, jak wszyscy wiemy także i one się spełniają tylko trzeba trochę w tym celu pomóc, a że jak słyszałem kolega Dako posiada dwa Heraldy to i wizja Freelancera LTI jak i Connie LT  może być w zasięgu ręki.

 

Ja się obawiam że 11 dostaniemy Carrack'a do dyspozycji, a to oznacza że moje plany kupienia Constellation Aquiali pójdą w odstawkę, a portfel znów odczuje rękę Pana :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności