Skocz do zawartości
Tommy Rich

wtb Kupię Xi'An KARTHU-AL - LTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jak w temacie, zakupię lekki myśliwiec bojowy obcego pochodzenia, ponieważ przez brak zdecydowania i zbytnią opieszałość przegapiłem jego sprzedaż. Wciąż jednak chciałbym go mieć w swojej flocie, więc jeśli ktoś rozważa jego sprzedaż lub ma możliwość zakupu tego statku odstępując swój egzemplarz to zapraszam do kontaktu.

 

Oczywiście kupię statek, jeśli cena nie będzie mocno wygórowana, bo nie wszystko w SC musi być od razu z kosmosu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Oferuję gotówkę w czystej postaci ( przelew na konto ), zakup statku z dopłatą ( np mogę jeszcze kupić Reclaimera z LTI ), lub wymianę na inne dobra ze świata SC jeśli posiadam coś interesującego - słowem dogadamy się ;)

 

Proszę o konkretne oferty na PM, bądź kontakt w tym wątku. 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Tak to znowu ja  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Mam takowy statek zakupiony w opcji LTI. W chwili obecnej nie zdecydowałem czy chcę go sprzedać czy też nie, ale poczekam jak się rozwinie sprzedaż innych latających kosmicznych wiertalotów. Jak będę się pozbywał tego pogańskiego sprzętu to będziesz pierwszy który się dowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Wielkie dzięki Jack Wolf  !

 

Jeśli będziesz zdecydowany odezwij się, zawsze się jakoś dogadamy :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt więcej nie chce się pozbyć tego paskudztwa ?

 

No nie chce mi się wierzyć,  c'mon  gotówka czeka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną prośbę. Tagujcie po bożemu, jako pierwszego taga należy użyć odpowiedniego skrótu. WTB, WTS, WTT. Czytelniej jest. Ajak już ktoś naćkał pełno tagów to dodanie pierwszego jest uciążliwe, bo wszyskie istniejące trzeba skasować i wprowadzać od nowa, bo na tym akurat nie ma drag&drop.

Na przyszłość jak będą złe tagi a ja będę mieć lenia to wszystkie wywalę i zostawię jeden  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

Dodam to do regulaminu żeby później nie było że ktoś nie wiedział.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Płać gotówką, wtedy ja kupię od Ciebie Reclaimer'a  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Racja, zrobiłem to źle, pewnie z emocji szału ostatnich zakupów - mea culpa :(

Następnym razem zachowam zasadę tagowania WTB, WTS, WTT i postaram się zrobić to mniej bezmyślnie dodając pozostałe słowa  ;)

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko - nie było tego w regulaminie - teraz dopisałam żeby każdy miał jasność  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

W ten sposób jest jasno i czytelnie, a także jest konkretna lista wspólnych tagów tak więc pokrewne tematy się prawidłowo zaczytują.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jasne regulamin ważna sprawa, a porządek też musi być.

 

Wracając do tematu, przypominam że wciąż poszukuję osoby, która chciała by sprzedać swojego Karthu-Al  ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności