Skocz do zawartości
Game Armada

Zakończenie wsparcia dla synchronizacji z Discordem

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Użytkownicy,

W związku z tym, że aplikacja do integracji Discorda z forum utraciła kompatybilność (autor porzuciła projekt) to funkcjonalność ta została wyłączona.

W związku z powyższym:

• o grupy na Discordzie proszę prosić administrację tegoż
  • automatyczna synchronizacja avatarów i innych wynalazków z Discordem też nie jest wspierana
  • rejestracja oraz logowanie się na do naszej społeczności przy użyciu Discorda nie jest możliwa
  • kanał z postami z forum został wyłączony

Funkcjonalność ta może kiedyś powróci, ale na chwilę obecną nie jest możliwe podanie jakiegokolwiek terminu.

Zapraszamy do regularnej aktywności na forum! Jeśli widzisz jakieś treści, które tu nie powinny się znajdować skorzystaj z opcji "zgłoś post". Jeśli coś nie działa, lub masz problem kliknij "Pomoc".

Ater Dracones rekrutują - dołącz do naszej organizacji multigamingowej!

1094301.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest jakiś link do tej aplikacji?

rpr13.png
Życie jest grą, śmierć to tylko zmiana planszy.
i5 6600K | Nitro+ RX 470 8G | 16G DDR4 | Asus Z170 Pro Gaming | PSU XFX XTR 650W

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To app do forum i na githubie już nie ma kodu bo autor zdjął. Więc link do aplikacji nic nie da. Wersja płatna która niby jest z supportem i tak nie jest wspierana. 

Pliki mam, ale jeśli ktoś chciałby coś pisać na bazie tego najpierw trzeba by uzyskać zgodę autora. 

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

1094301.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton

Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj nie.

Potrzebna jest wersja z jakąś rozsądną otwartą licencją. 😞

rpr13.png
Życie jest grą, śmierć to tylko zmiana planszy.
i5 6600K | Nitro+ RX 470 8G | 16G DDR4 | Asus Z170 Pro Gaming | PSU XFX XTR 650W

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli napiszesz od zera to będzie :) inaczej nie ma szans.

Ale bardziej radziłabym w tym konkretnym przypadku napisać od zera na zamkniętej licencji, bo zarobiłbyś sprzedając to na marketplace (chętni do zakupu są, tylko nie ma kto pisać :)).

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

1094301.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton

Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Chcesz pomóc uchronić internet przed cenzurą? Weź udział w akcji, napisz do naszych europosłów. Nie trzeba się nawet męczyć, jest gotowy formularz na stronie, do której linkujemy.

Niestety, wszyscy się obudzili "rychło w czas" przy okazji tej ustawy nie zamknięto żadnego dużego serwisu, a cała akcja jest w trakcie Mundialu - idealne warunki by przepychać coś, kiedy ludzie są skupieni na innych sprawach. Głosowanie już jutro, ale trzeba walczyć do końca! Powstrzymaliśmy SOPA i PIPA, może i tu się uda. Problem z tym prawem jest taki, że jest na tyle nieprecyzyjne, że można je interpretować nawet w skrajnie nieprzyjazny użytkownikom sposób. Jest więc powód, by bić na alarm.

NIE POZWÓL UNII EUROPEJSKIEJ ZNISZCZYĆ INTERNETU
      20 czerwca 2018 roku Parlament Unii Europejskiej będzie głosował za wprowadzeniem nowego prawa autorskiego, które zablokuje swobodną wymianę treści w internecie. Prawo autorskie dotyczy wszystkich (nie tylko muzyków, fotografów czy twórców filmów), dlatego jego zmiana będzie oddziaływać także na Ciebie. Zobacz jak:
      Jestem użytkownikiem:
      Każdy Twój komentarz będzie musiał przejść obowiązkową kontrolę jeszcze przed jego publikacją. Treści kontrowersyjne lub potencjalnie groźne będą blokowane. Znalezienie interesujących Cię treści będzie niezwykle trudne. Z powodu opłaty za linkowanie, wyszukiwarki i agregaty treści będą blokowały dostęp do wielu mniejszych serwisów. Udostępnianie treści, dzielenie się linkami, tworzenie memów może zostać potraktowane jako plagiat. Jestem twórcą treści:
      Ruch do Twojego serwisu z Google, Facebooka może być mocno ograniczony. Jeśli w zamieszczonej przeze Ciebie recenzji książki, filmu czy gry na Twoim blogu lub kanale YouTube, zamieścisz cytat np. z okładki książki naruszysz prawo autorskie, a antypirackie filtry usuną Twoją treść. Tworzona przez Ciebie parodia, satyra, remiks a nawet cover przestaną być dopuszczalne w sieci. Jestem serwisem, w którym użytkownicy mają możliwość tworzenia treści (np mogą publikować komentarze):
      Musisz zbudować mechanizm wykrywania treści pirackich i potencjalnie kontrowersyjnych. Bierzesz odpowiedzialność za wszelkie treści publikowane przez Internautów w Twoim serwisie. Musisz płacić tantiemy wydawcom za to, że do nich linkujesz. Stronę akcji znajdziecie tutaj.
    • Przez Nebthtet
      Steam doczekał się nowego chatu grupowego ewidentnie zainspirowanego Discordem. Rzecz jasna mamy tam już swój kąt - zapraszam do dołączenia. Aby skorzystać z tej atrakcji zainstalujcie najnowszą betę klienta steam!

Kliknij by dołączyć
    • Przez komandor_tarkin
      Pokaż ten giveaway Destiny 2
      Destiny 2 - klucz Battlenet. 

Miało być dobrze, wyszło jak zawsze  Mimo wszystko gra jest naprawdę dobra, dawno w  żadnej nie strzelało mi się tak dobrze. A że nie jest objawieniem to już niestety ostatnimi czasy norma. Nie przeszkodziło mi to w nabiciu w niej ponad 350 godzin, ostatni raz tyle wtłukłem w Eve Online i Diablo  

Zapraszam do udziału.

Powodzenia!
      Uwaga: giveaway tylko dla osób mających minimum zero punktów reputacji. Zgłoszenia osób z ujemną reputacją będą usuwane.
      Utworzył komandor_tarkin Data zakończenia 14 dni i 18 godzin Utworzono 2018.06.02 Kategoria Game Armada  
    • Przez komandor_tarkin
      Destiny 2 - klucz Battlenet. 

Miało być dobrze, wyszło jak zawsze  Mimo wszystko gra jest naprawdę dobra, dawno w  żadnej nie strzelało mi się tak dobrze. A że nie jest objawieniem to już niestety ostatnimi czasy norma. Nie przeszkodziło mi to w nabiciu w niej ponad 350 godzin, ostatni raz tyle wtłukłem w Eve Online i Diablo  

Zapraszam do udziału.

Powodzenia!
      Uwaga: giveaway tylko dla osób mających minimum zero punktów reputacji. Zgłoszenia osób z ujemną reputacją będą usuwane.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności