Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czy zastanawiałeś się kiedyś co tak naprawdę chcesz robić w życiu? Dokąd prowadzi twoja droga? Czego tak naprawdę pragniesz? Co czyni Cie szczęśliwym? Czy spoglądając w gwiazdy kiedykolwiek wyciągnąłeś dłoń by sięgnąć choć jednej z nich?  Czy myślałeś kiedyś by stać się częścią czegoś wielkiego? Wspólnie możemy sięgnąć po to co nieosiągalne. Razem otworzymy drzwi przekraczając granice, których nikt inny nie przekroczył. Z nami, zobaczysz to czego nie widziały jeszcze niczyje oczy, poczujesz wolność i brak ograniczeń…. Sięgnijmy razem po marzenia 
otwierając wspólnie bramy wszechświata …. Dołącz do nas i stań się częścią historii …. Nova Corp

 

A teraz mniej klimatycznie a bardziej konkretnie.

Przede wszystkim chcieli byśmy powitać wszystkich zainteresowanych, którzy znaleźli odrobinę czasu by zatrzymać się u nas i czegoś dowiedzieć. Nova-Corp jest korporacją semi RPG powstałą dość niedawno temu, jednak składająca się z grupy znajomych bawiących się w ten tyt od 2016 r. Poza samą grą ,która oferuje nam coraz więcej możliwości zabawy tworzymy swoja własną historie ,male lore naszej organizacji które pomoże wczuć się każdemu w uniwersum Star Citzen.

 

Kogo poszukujemy?

  • Osoby zdolnej przebiec 15 km w górskim terenie w ciągu 45 min,  zdolnej wykonać min 20 podciągnięć z 10 kg plecakiem
  • zrobić 100 pompek w czasie krótszym niż 2 min.
  • Wymagamy licencji pilota myśliwców bojowych
  • wieloletniego doświadczenia w sztukach systemach walki
  • dobrego posługiwania się bronią palna
  • znajomości co najmniej 3 języków.
  • Dodatkowo mile widziane umiejętności:
  • obieranie ziemniaków, gotowanie wody bez kuchenki i czajnika, obsługa saperki
  • i jakaś wybrana super tajna nadludzka moc

 

a teraz tak na serio 

Miejsce u nas znajdzie się dla każdego kto ma chęć wspólnej zabawy. Nie wymagamy ciągłej obecności, nie wprowadzamy niepotrzebnego napięcia. Jeśli ktoś ma inne zajęcia, nie ma nastroju na granie, chce przerwy … rozumiemy to doskonale wszak sami mamy prace, rodziny i pasje w realnym świecie.

 

Co możemy zaoferować?
hmmm

  • pomoc w poznaniu świata gry
  • doborowe towarzystwo z poczuciem humoru 
  • korzystanie z naszej bardzo szybko rozwijającej się floty
  • wspólny zarobek w grze
  • rożnego rodzaju konkursy i eventy
  • dla pasjonatów pomoc w tworzeniu własnych foteli do gry kokpitów itp…

 

Oczywiście nie zamykamy się na jeden tyt. W miedzy czasie bawimy się wspólnie w rożne inne gry wymagające kooperacji.

Jeśli zaciekawiliśmy Cię choć troszkę zapraszamy po więcej informacji na nasz discord oraz do odwiedzenia naszej strony : www.nova-corp.pl

 

do zobaczenia w Uniwersum… 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez MASAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Jeśli chcesz wstąpić w szeregi Syndykatu Ater Dracones zacznij od rejestracji na Guilded i uzupełnienia profilu na forum oraz tamże.  Pozwoli to na dodawanie cię do znajomych pozostałym członkom naszej organizacji. Oczywiście jeśli gdzieś nie masz konta, to dane miejsce możesz pozostawić puste.
      Następnie wypełnij proszę formularz zgłoszeniowy, który automatycznie powiadomi odpowiednie osoby na naszym Guilded.
      Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość od reprezentanta Kadr Ater Dracones. Do wiadomości dołączona będzie treść Kodeksu Honorowego Ater Dracones. Zaakceptowanie Kodeksu jest warunkiem dołączenia do naszego Syndykatu.
      Aktualny skład Działu Kadr poniżej - w razie pytań nie wahaj się wysłać do nich PM.
      @Amb3r @Whyduck  
    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności