Skocz do zawartości
NoRmall

wts 600i explorer Tanio ! LTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzedam 600i explorer ! LTI cena statku to 425 $ przy obecnym kursie 3,41 to 1450 zl ja go sprzedam za 900 zl nie wiem czy vat jest takze 

wliczony w tej statek nie mam pojecia jak to dziala 

Dlaczego sprzedaje? 

Wiem ze juz nie bede mial czasu na ta gre dziecko w drodze a gre wspieralem przez caly okres ;(  

mam nadzieje ze komus przyda sie to cacko i bedzie zadowolony z lotu xD 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zanim grę skończą to dziecko już będzie mniej obsługowe (a może zaczniesz szkolić kopilota wręcz) - rozważ czy chcesz się pozbywać.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurs wzróśł na 3,7 za dolara a mój statek dalej w hangarze sie kurzy jezeli ktos chce teraz wydac pieniadze na aniversary to ma dobra okazje bo dalej chce sprzedac mój statek aukcje mozna zrobic przez allegro jakby ktos nie mial pewnosci co do zakupu cena statku na stronie 600i explorer z LTI  475 $ to 1800 zł ja  aktualnie moge sprzedać za 1300 zł  pozdrawiam

Edytowane przez NoRmall
Nieprawidłowy wpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności