Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Nazywam się Szymon, mam 20 lat.

Studiuję na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika (UMK) w Toruniu kulturoznawstwo z  językiem japońskim. Co do zainteresowań to lubię: oglądać anime, czytać mangi oraz wszelkiej maści literaturę, słuchać muzyki oraz, oczywiście, grać w gry komputerowe. Często też piszę różnego typu prace literackie, aby, że tak powiem, "wyżyć się artystycznie".

Co do StarCitizen'a i tego forum, tego wszystko dowiedziałem się od mojego starszego brata. Mówił że kompetentni strzelcy są tu na wagę złota, a nie narzekam na moją koordynacje "ręka-oko" i "instynkt mordercy" w grach. Sprawa ma się tak, mój brat jest dobrym pilotem a ja dobrym żołnierzem, więc pomyślałem że warto dać StarCitizen'owi szansę oraz innym graczom. Poza tym, lubię odkrywać nowe rzeczy i poszukiwać nowe wyznania a StarCitizen brzmi dość kusząco w tych kwestiach.

Liczę na owocną współpracę z Wami Wszystkimi.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy w naszych progach. 

Myślę, że znajdziesz tutaj więcej niż się spodziewasz, a sam Star Citizen nieźle Ciebie zaskoczy swoją wielopłaczyznową różnorodnością. 

Jesteś jak widzę między innymi lingwistą więc może zainteresuje Ciebie na przykład to, że w Star Citizen jest w pełni opracowany przez światowych ekspertów język "obcej rasy" Xian. Co to znaczy "w pełni opracowany"? Ano to, że ma swój własny unikalny alfabet, ma swoją gramatykę, wymowę (z uwzględnieniem różnic w wymowie tych samych słów dla native speakerów z różnych zakątków świata realnego) oraz... własną szkołę nauki tego języka (dostępną na spectrum - kolejnym wynalazku twórców SC), a sam język jest spójny z kulturą Xian (również opracowaną przez ekspertów i jakże różną od różnych kultur ziemskich).  ;)

No i rozejrzyj się po forum, wpadnij na discorda i chłoń wiedzę tu zawartą. Nie bój się pytać o cokolwiek związanego ze Star Citizenem  (tylko pytaj w odpowienim miejscu forum ;) ) 

sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przydasz się na pewno - no i rzecz jasna zapraszamy do Ater Dracones :).

Mam nadzieję, że będziesz się udzielać tutaj i na naszych discordzie oraz TS - warto też uzupełnić sobie profil.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

1094301.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton

Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj w naszym szacownym gronie, młody :pirate:

:chris_approves:

A teraz:

Jak by cię tu wciągnąć do 'Verse...  :wacko:

sig@502916214@eu@28@1@011111111111111100

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Ojciec
      Cześć Wam,

Mam na imię Mateusz, Ojciec Mateusz  niestety kiedy mój nick przyległ do mnie nie był jeszcze tak bardzo... hym... rozpoznawalny w połączeniu z moim imieniem. Grywam w różne gry, skacze tam gdzie mnie poniesie i wciągnie, Destiny, Battlefieldy, Star Citizen, Black Desert Online, Tarkov, Monster Hunter i jeszcze długo by wymieniać. Będziemy się dobrze bawić, czyż nie? Do zobaczenia w wirtualnym świecie i usłyszenia na discordzie, po wielu latach administracji na TS preferuje discord

Wita się z Wami
      Ojciec 

• Przez nazwa_do_zmiany
      Cześć
    • Przez voged
      Witam wszystkich !
      Od niedawna pogrywam w Elite Dangerous, a dzisiaj skusiłem się na zestaw startowy Star Citizena.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności