Skocz do zawartości
Nebthtet

Ankieta Obsidianu na temat DLC do gier - są wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

W październiku Obsidian przeprowadził bardzo ciekawą ankietę wśród graczy na temat DLC. Wyniki oraz ich analizę możecie poznać tutaj. To, co bardzo cieszy to fakt, że Polska jest w pierwszej dziesiątce ogólem i druga w Europie pod względem ilości respondentów (ja też wypełniałam ;)).

 

dlc-survey-slide-03.jpg

 

Miejmy nadzieję, że Obsidian wyciągnie wnioski z wyników i nie będzie więcej wtop takich, jak ze słabo ocenianymi DLC do Tyranny. Warto również poczytać komentarze pod podlinkowanym wyżej wpisem na ich stronie - również wnoszą ciekawe rzeczy.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz. Jakoś ją przegapiłem. Muszę przynać, że w znacznej części zgadzam się z większościowymi odpowiedziami - może nie do końca, ale na tyle by widzieć, że moje podejście to nie jakiś wyjątek.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się załapałam z reddita i też właśnie z wielu większościowymi się zgadzałam. Taki widać profil RPGofilów ;) - no i ten hejt casuali i sportówek :D 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Jak w temacie.
      Jako że ta kwestia wraca jak bumerang to w końcu się dorabia osobnego wątku (z ankietą w pakiecie). I tu można sobie dywagować dlaczego Cutlass jest lepszy
    • Przez Nebthtet
      Ankieta jest uzupełnieniem artykułu - zapraszam do dyskusji i podzielenia się opinią na temat planowanego systemu!
       
    • Przez Nebthtet
      Dla uczczenia Darmolotów Origin dostępnych dla posiadaczy Star Citizena urządziliśmy nasze pierwsze FotoZawody. Dla przypomnienia - tematyką konkursu był screenshot przedstawiający dowolny statek Origin, w dowolnej konfiguracji i sytuacji. A więc mogło to być wnętrze, widok z zewnątrz czy nawet foto smętnych szczątków gdzieś na orbicie... Nasi zawodnicy jednak w przeważającej większości wybrali tematykę związaną ze skokami kwantowymi i ślicznymi efektami, jakie widać w trakcie podróży wokół ich maszyn.
      Odważni stanęli w szranki, a Społeczność dokonała wyboru... Tym razem zwycięzcami w naszych inauguracyjnych FotoZawodach zostali aex aequo:

      @Marcin Przybyłek - praca "W hiperprzestrzeń!"
       

      @ontuto - praca "600i"
      Redakcja Game Armady gratuluje i zachęca całą Społeczność do udziału w kolejnych konkursach! Pozostałe zgłoszenia możecie zobaczyć w archiwum!
    • Przez Nebthtet
      W świeżo wydanym dodatku Ceres Initiative do strategii ekonomicznej Offworld Trading Company możemy zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

       
      Co nowego w DLC
      Nowa lokalizacja: Ceres - nowe wyzwania dla graczy to kolonizacja pól lodowych i skalnych na asteroidzie. To wszystko w nowych sceneriach (stare zapewne zdążyły się już fanom owego tytułu opatrzeć).
      Nowy budynek: elektrownia nuklearna - zasilana uranem. Można ją postawić w dowolnymi miejscu mapy (ale tylko na Ceres).
      Nowy surowiec: uran - dostępny tylko na Ceres dostarcza energię elektrowniom i jest kolejną z opcji umożliwiących manipulację giełdą na korzyść gracza.
      Nowe wyzwanie: wyczerpujące się surowce - na Ceres surowców ubywa w miarę ich eksploatacji. W miarę upływu czasu gracze będą zmuszeni do poszukania nowych punktów wydobycia, gdyż nawet najlepsze złoża nie są nieskończone.
      Nowy patent: ciekłe baterie - pozwolą na działanie Solar Condenserów zbierających wodę niezależnie od pory dnia, co powinno ułatwić rozgrywkę.

      DLC kosztuje 4,99€/4,99$ - nie jest rewolucyjne, ale powinno dostarczyć nowej porcji zabawy osobom, które polubiły podstawową wersję gry. Jeśli jednak nie przypadła wam ona do gustu, to raczej nie bukujcie miejsca w promie lecącym na Ceres.
    • Przez Nebthtet
      Z ogromną przyjemnością ogłaszam, że Szefem Kuchni zostaje...
      @Niobe
      Usmażyła 89 776 plasterków vanduulskiego bekonu zwyciężając praktycznie rzutem na taśmę, a teraz będzie mieć okazję również do popróbowania sił w wyścigach - Mustang Omega w końcu właśnie do tego został stworzony! Walka była zażarta - konkurencja nie odpuszczała do samego końca! Mam nadzieję że zapał nie opuści was i w przyszłości!
      Gratulujemy Zwyciężczyni, pozostałym pilotom również dziękujemy za udział i zapraszamy do regularnego odwiedzania Star Citizen Polska - to nie ostatni konkurs jaki tu zagości!
      Za ufundowanie nagrody Redakcja dziękuje @Quelenowi - zapraszamy również do podzielenia się wrażeniami po konkursie na naszym forum!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności