Skocz do zawartości
Jazz

wtb KUPIĘ: Gladius LTI

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś z moich szanownych towarzyszy słyszał, że ktoś chce sprzedać Gladiusa z LTI. Proszę o informację.

Edytowane przez Nebthtet
tagi, edycja tematu

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Musiałbym upaść na głowę. Moja granica to max 140 - 150 dolców. Ale dzięki za info Dratro


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztował Gladius w przedsprzedaży ?
Bo widzę że ceny reselignu są bardzo wysokie, ludzie się potrafią cenić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150$ wg reddita, więc ja bym się cieszył jak znajdziesz coś za 180$... sam gdybym miał to bym za 210 sprzedawał (150%)


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna szansa na nie przepłacanie to wymiana na coś w podobnych kosztach, ale po pierwsze trzeba to coś mieć, a po drugie trzeba by ciągle siedzieć na Reedit.

 

Może powinniśmy bardziej propagować wątek wymiany, ba może za rok będzie tu prawdziwa giełda  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej taka moja fanaberia, ale jak miałbym chęć wydania 220 dolców to wolałbym podbić stawke o 100 i dokupić śmieciarkę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Poczekam,  może pojawią sie jeszcze jakieś myśliwce w cocnceptach Albo jeszcze inne fajniejsze niż śmieciara. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ja bym zakupił coś z koncept shipów o podobnej wartości w celu przetrzymanie tego pakietu trochę dłużej, szansa na wymianę na Gladiusa wzrośnie wielokrotnie. Ludzie zmieniają zdanie i czasem decyzja o wymianie powstaje spontanicznie więc głowa do góry i jeśli będziesz trwał w swoim zamiarze nieugięcie to z pewnością dopniesz celu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności