Skocz do zawartości
Dako

Bundlestars - Nemezis 3 bundle

Rekomendowane odpowiedzi

Nemesis Bundle 3 https://www.bundlestars.com/en/bundle/nemesis-bundle-3

 

za minimum 1.00 € (4,30 zł):
– S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
– Shadowrun Returns
– Shoppe Keep
– Eon Altar: Episode 1

za minimum 4.99 € (21,48 zł) dodatkowo:
– Planetary Annihilation: TITANS
– Styx: Master of Shadows
– Tropico 5
– Slain: Back from Hell
– Blood: One Unit Whole Blood
– S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
– SpellForce 2 – Anniversary Edition
– Phantaruk
– FaceRig

za minimum 9.99 € (43,00 zł) dodatkowo:
– S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
– FaceRig Pro Upgrade DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako, to wątek o Humblach a nie Bundlestarsie :). Wydzielam to do osobnego, bo śmietnik będzie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to bundle i to bundle :)

Ale jak tam uważasz wywal/przenieś czy co tam Ci wygodnie ;)

ps.

A nowy HB podobno ma być taki

 

13iCoEC.png

 

czyli

 

$1:
RIVE: Wreck, Hack, Die, Retry
Neon Chrome
Dungeon Souls

$6:
Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition
Ultimate Chicken Horse
Oxenfree

$10:
Death Road to Canada
Beat Cop

$80:
Middle-earth™: Shadow of War™
Shadow of War T-Shirt

 

Ostatni próg mogę skwitować następująco

 

Spoiler

DW3TwMN.gif

 

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale poza Humblami na jedną promocję jest jeden wątek, a to Humble nie jest :). Podzielone.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez komandor_tarkin
      Jakby ktoś jeszcze nie miał to można sobie biblioteczkę cyfrową uzupełnić...
      https://www.humblebundle.com/books/horus-heresy-warhammer-book-bundle
    • Przez Argetlan7
      Chivalry: Complete Pack za 3,20 ojro! Taki... zamiennik For Honor 
      https://www.bundlestars.com/en/game/chivalry-complete-pack?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=deals chivalrycomplete
    • Przez Frosty
      Jako, że bundli na HB jest od cholery to żeby uniknąć różnorakich postów wszelkie ich bundle możecie wrzucać tutaj.
      Na początek Tycoon Simulator Bundle, a w nim m.in. Train Simulator 2016, RollerCoaster Tycoon: Deluxe i Democracy 3 Collector's Edition.
    • Przez Nebthtet
      W sumie nikt o tym nie napisał (a nie wiem czemu) - ale jeszcze przez kilka dni na HB jest paczka z softem. Patrząc na ceny naprawdę nie wychodzi źle. Szczególnie warte uwagi są:
      DisplayFusion (z progu BTA) - nie wyobrażam sobie pracy na dwóch monitorach bez tej aplikacji. Również kapitalnie działa dla np. laptopa i zewnętrznego monitora. W pakiecie licencja steam - czyli możecie instalować aplikację na więcej niż jednej posiadanej maszynie. Directory Opus Light 12 - szkoda że nie Pro, ale nawet ta wersja oferuje szeroką paletę możliwości. No i upgrade do pro jest tańszy. Aplikacja która u mnie zaorała do piachu windowsowego explorera, total commandery i inne wynalazki. Jest w progu za 1$. Stardock Fences - jak się ma pieprznik na pulpicie (jak kiedyś ja) i pracuje na wielu plikach (ja!), instaluje sporo rzeczy i nie lubi sprzątać dziesiątek skrótów i innego bździewia z pulpitu (guess what, to też ja ;)) - warto mieć ten programik. Co ważne, można go ustawić żeby sporo rzeczy automatyzował, pewne zestawy ikon pokazywał tylko po najechaniu myszą itp. Jest w progu za 1$. Jak dla mnie grzech nie wziąć chociaż podstawowego zestawu.
      Humble Lifehacker Bundle znajdziecie tutaj.
    • Przez Xeroeth
      Promocja na zestaw wszystkich części FEAR za 4€, pozostało 21h. Kto nie grał, to dobry moment żeby spróbować, seria jest bardzo dobra
      Link
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności